Mutlaka ama mutlaka okumalısıniz dediginiz kitap önerilerini bekliyorum.

Thallosofili

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
3.319
5.951
Merhaba ,Şimdiye dek pek cok kitap okudum .Kitap konusunda seçiciyim.Öyle kitap adları söyleyin ki bana hayatinizda okudugunuz en etkilendiginiz kitaplar olsun ve varsa nedeni de olsun.Tesekkur ederim 🤗

okuduğum kitaplar arasında en sevdiğim, en çok etkilendiğim "1984"adlı eser. kesinlikle okunmalı. Son ada, oblomov, 21. yüzyıl 21 ders çok sevdiğim kitaplar arasında. ne tür kitaplar sevdiğinize bağlı.

okuduğum kitaplar arasında en sevdiğim, en çok etkilendiğim "1984"adlı eser. kesinlikle okunmalı. Son ada, oblomov, 21. yüzyıl 21 ders çok sevdiğim kitaplar arasında. ne tür kitaplar sevdiğinize bağlı.
1984 ü cok duydum,Konusu nasil acaba? Haklisiniz sevilen tür de cok önemli ama bir kitap hakkinda pek cok insan konuşuyorsa ve eskidikce daha da anlam kazaniyorsa kesinlikle türe bakmadan okumak lazim diyenlerdenim.Cok tesekkurler

1984 ü cok duydum,Konusu nasil acaba? Haklisiniz sevilen tür de cok önemli ama bir kitap hakkinda pek cok insan konuşuyorsa ve eskidikce daha da anlam kazaniyorsa kesinlikle türe bakmadan okumak lazim diyenlerdenim.Cok tesekkurler
can sıkıntısına bire bir. çünkü bir olay örgüsü var ve çok güzel mesajlar içeriyor. sürükleyici. diğer önerdiklerim biraz sıkıcı gelebilir

Ben de kesinlikle Ahlaki zeka tavsiye ediyorum kitap yeni çıkmış sanırım. Günlük hayattaki davranışlarla daha iyi insan olmaya yönlendiriyor. Okurken çok yerde “yaa evet hiç farketmemişim.” Dedim. Farkındalığın arttı. Bu arada çok da kişisel gelişim kitabı gibi değildi.

Ben de kesinlikle Ahlaki zeka tavsiye ediyorum kitap yeni çıkmış sanırım. Günlük hayattaki davranışlarla daha iyi insan olmaya yönlendiriyor. Okurken çok yerde “yaa evet hiç farketmemişim.” Dedim. Farkındalığın arttı. Bu arada çok da kişisel gelişim kitabı gibi değildi.
Kime ait?

Ne tür kitap seversin? Ona gore cevap vereyim.
Aslinda türden çok yazara daha cok önem veriyorum sanirim ben..Zülfü livaneli,Sabahattin Ali,Dostoyevski en en favori yazarlarim tabi ki tüm kitaplarini okudum ,okuyorum ama bir kitabi okudugumda ve bittiginde o kitap icin işte bu diyebilmek istiyorum.Örnegin ,bilim kurgu,salt aşk romanı sevmem.Agatha christie yi cok zeki buldugum ve analiz yetenegimi yükselttigi icin okudum cok romanini da mesela.Ucurtma avcisinin yazarinin kitaplari da 10 numaradir benim icin.Elif Şafak tarzini da severim.En son ece temelkuran Düğümlere üfleyen kadinlar okudum.Cok iyiydi.Bittiğinde bir kitap beni ne kadar yolculuga çıkarmışsa içsel dünyamda o kadar cok seviyorum o kitabi.Bugün ilber ortayli ,bu hayat böyle gecer mi almayi düşünüyorum.Belli bir türüm yok.Bana kattığı şeyler olan kitapları seviyorum.Dümdüz bir aşk romani okumam mesela..Umarım doğru ifade edebilmişimdir.

X