Mutlu Evliliği Olanlar Yazsın Bu sefer de..

Aslında uzun bir yazıydı.
Ama özetleyecek olursak;

Ben ona kıyafetini hazırlarım. Terliğini önüne koyarım. O da benim ağzıma yemek verir.

Ben işten gelince onu merdivende beklerim, o da ödül olarak bana sarılır minvalinde ilerleyen bir yazıydı. :dondurma:

Kamu spotu gibi; Ben doğru yolu buldum bacılar, çok kolay. Ses etme, o da sana ses etmez. Bu kadan da kolay nasıl anlamadınız diyordu :bicak:
Bunlari yazan konu sahibinin ne kadar suredir evli oldugunu merak etmeden duramiyor insan ayrica mutluluk terlik getirmekle, sarilmakla olsaydi... Ohhhoo... Henuz dolmamis bu arkadas ya da karsi tarafi dolduran kendi relax olan tiplerden :KK59:

Aslında uzun bir yazıydı.
Ama özetleyecek olursak;

Ben ona kıyafetini hazırlarım. Terliğini önüne koyarım. O da benim ağzıma yemek verir.

Ben işten gelince onu merdivende beklerim, o da ödül olarak bana sarılır minvalinde ilerleyen bir yazıydı. :dondurma:

Kamu spotu gibi; Ben doğru yolu buldum bacılar, çok kolay. Ses etme, o da sana ses etmez. Bu kadan da kolay nasıl anlamadınız diyordu :bicak:
Bir de şu mutluluk pozlari verip kocasiyla arasindaki her seyi desifre etmeyi seven nispetci tipler vardir ya, konu sahibinin sosyal medya hesaplari kocasiyla vicik vicik iliskisini sergileyen fotograflariyla doludur diye dusunuyorum... Sensin canim cocukaile cocukaile , bu forumda evlilikte mutlulugun formulunu bulan da en mutlu olan da sensin!!! :işsiz:

X