Mutsuzluk

Ankara'da Ekin hanim var , dermotoloji uzmani ve cok tatli 1 hanim, onu tavsiye ederim isik dolgusu vs islemler icin kendisinden gorus alirsiniz, ucretsiz on gorusmesi vardi kendim gittigimde..
1 de saf gul suyu ya da gul mayasi cilde cok iyi geliyor , kendimi bildim bileli kullaniyorum. tavsiye ederim.

burun revizyonu için hangi doktoru öneriyorsunuz öğrenebilir miyim? Bir de dolgu yaptırıp memnun kaldığınız doktoru da yazarsanız çok sevinirim. fakat dolgu konusunda da ifadeyi kaybetme ve yaptıran herkesin birbirine benzemesi durumu var sanırım değil mi?

Teşekkür ederim. Bir doktora gidip değerlerime baktırmayalı öyle çok oldu ki... Haklısınız öyle bir sıkıntıdan kaynaklı da olabilir. Şimdi bunu kafama çok takarım ben neden daha önce doktora gitmedim ki diye. Gitsem belki böyle yaşlanmayacaktım. B12 VE D5 gibi değerlerimde çok düşüklük var muhtemelen.

Çok ama çok teşekkür ediyorum... geçtiğimiz ders döneminde hayat rutinim çok düzensiz ve stresliydi. Sabahlara kadar üzerinde çalıştığım ödevler, her hafta okunması gereken bir sürü metnin stresi...

Soyadını da yazabilir misiniz? Mutlaka görüşmeye gitmek isterim. Adresi neresi? Ben de Ankara'da yaşadığım için Ankara'daki bir uzman benim için çok çok iyi olur. Gül suyu göz altlarına da sürülür mü ve iyi gelir mi?

La roche mu aceba?

soyismi A ile basiyor. Ankara dermatolog diye aratinca cikiyor, tam adi: ekin ozge A..

gul suyu %100 saf dogal olmak kaydiyla , tonik gibi goz alti dahil tum yuze kullaniyorum.

Teşekkür ederim. Peki saf gül suyu göz altı çizgilerine de iyi gelir mi ki
dogal gul suyunu dolapta muhafaza edip soguk soguk aksam / sabah tonik niyetine kullaniyorum ben 10'lu yaslardan beri kullanirdim sirf kokusunu ve cildi yumusatma hissini sevdigimden..
ama olusmus kirisikliklara iyi gelmez sanirim. siz dermotologa gidin o sizi yonlendirir. cok guzel cilt bakimi yapan parlaklik veren vitaminler vs yapiyorlar. ihtiyaciniz olan urunleri de recete ederler. rica ederim ne demek. umarim giderseniz doktordan da memnun kalirsiniz..

Tekrar çok teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…