Nabız yüksekliği belirti mi ?

Melekk1919

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2022
219
199
Merhabaa. Dün farkettim nabzım aşırı hızlı atıyo sürekli aralıklarla ölçüyorum 95-100 arası hep. Kullandığım bi ilaç vs. yok. Kötüye yormak istemiyorum araştırırken bunun bir belirti olabileceğini okudum. Gebeliğini yeni öğrenmiş olan varsa benim için nabzınıza bakabilir misiniz rica etsem 🙏 ya da konu ile ilgili bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi? Başka belirtilerim de var ama her ay yanılttığı için görmezden gelmeye çalışıyorum belirtileri. Ama bu nabız yüksekliğini ilk defa yaşıyorum.

çatlatma iğnesi etkisindeyken bi aksam bana da olmuştu. beta çok yükselmedi idrar testinde hayalet çizgi çıkacak seviyedeydi hatta. yatakta uzanırken kalbim hızlı atmaya başlamıştı. bence belirti olabilir ama tek basına değil tabi ki. herhangi bir ilaçta bu etkiyi yaratabiliyo yada yedigimiz bişeyde yapabilir sallıyorum. net emin değilim herşey olabilir hahah

çatlatma iğnesi etkisindeyken bi aksam bana da olmuştu. beta çok yükselmedi idrar testinde hayalet çizgi çıkacak seviyedeydi hatta. yatakta uzanırken kalbim hızlı atmaya başlamıştı. bence belirti olabilir ama tek basına değil tabi ki. herhangi bir ilaçta bu etkiyi yaratabiliyo yada yedigimiz bişeyde yapabilir sallıyorum. net emin değilim herşey olabilir hahah
Aslında kasıkta batma bel ağrısı gibi klasik belirtilerimde var ama dediğim gibi onlar beni çok yanılttı belirti olarak görmemeye çalışıyorum. İnşallah bu da bir belirtidir de daha kolay tahmin ederiz gebelik durumunu 😄

Aslında kasıkta batma bel ağrısı gibi klasik belirtilerimde var ama dediğim gibi onlar beni çok yanılttı belirti olarak görmemeye çalışıyorum. İnşallah bu da bir belirtidir de daha kolay tahmin ederiz gebelik durumunu 😄
valla 2 senede okuyup duyduklarımla kanda görene kadar asla emin olamayız. idrarda bile yanılan çok gördüm. bu belirtiler zaten sıradan normal adette bile olabilen belirtiler. takınca vucut daha çok naza çekiyo. ben bu ay kesin gebeyim dedigim ay mide bulantısı kasık ağrısı bas dönmesi gögüste değişim vs vs hepsini aynı anda yaşayıp testlerde negatifi gördükçe bi anda kesilmişti :)))) tamamen psikolojiikkkkk:kızgın:

X