Naftalin bağımlılığı

dsuzun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2015
312
115
Arkadaşlar merhaba benim hamileliğimin 7.ayında bir naftalin koklama isteği geldi ki anlatamam her çantamdan naftalin çıkıyordu çok zararlı olduğunu biliyorum doğum yaptım geçmedi hala kokluyorum hatta eşin kızıyor diye ondan saklıyorum öyle bişey ki yeme isteği bile var bu durumu yaşayan var mı acaba?

Mutlaka yardım alın. Bağımlılık yapmış ve çok çok zararlı. Bunu devam ettirirseniz ciddi rahatsızlıklar yaşamanız mümkün. Böyle değişik bağımlılıklar olabiliyor. Toprak, sabun vs. yiyen, koklayan insanlar var. Daha ileri boyuta taşınmaması için çaba göstermeniz lazım.

Doktora gidin hanımefendı.basite almayın. Bende bhrun spreyıne bagımlıydım zor kurtuldum valla.

Toprak yeme sigara koklama bir minaralin eksikliğinden oluyordu
Belki buda böyle birşeydir

Kan değerlerim düşük olduğu için olabilir normalde kansızlık vardı bir de do um sonrası da oluyormuş sanırım ikiz bebeklerim üstelik naftalin yoksa kireç falan da olur ya da toprak dediğiniz gibi ben de aşırı rahatsızım bu durumdan ya

Koklamak ciğerlere zarar yemiş olmak neye zarar verir dicem ama bence de ruhsal ya tedavi edilmesi gerek artık bağımlılık derecesine geldi

Koklamak ciğerlere zarar yemiş olmak neye zarar verir dicem ama bence de ruhsal ya tedavi edilmesi gerek artık bağımlılık derecesine geldi
Çok tehlikeli arkadaşım.
Bi programda izlemistim kadın çamaşır suyuna bağımlı. Içinde banyo yapıyordu, hatta ve hatta arada bir iki parmak ağzına damlatiyordu vs sonra kadin kanser olmuş. Aman bir an önce dr gidin. Yemek fikrini ağzınıza dahi almayin.

Duvarlari tirnaklayip kireç yiyenler soba kurumunu dahi yiyenler varmış bunlar hep demir eksikliği veyahut baska vitamin eksikliklerinden kaynaklaniyor. Doktora görünmeniz lazm acilen...

Arkadaşlar merhaba benim hamileliğimin 7.ayında bir naftalin koklama isteği geldi ki anlatamam her çantamdan naftalin çıkıyordu çok zararlı olduğunu biliyorum doğum yaptım geçmedi hala kokluyorum hatta eşin kızıyor diye ondan saklıyorum öyle bişey ki yeme isteği bile var bu durumu yaşayan var mı acaba?
Bende zaten kokulara karşı hep bir hassasiyet vardı tütsüler oda kokuları envai çeşit parfümlerim falan koku konusunda hamilelikte şu an daha fazla istekliyim resmen ağzım sulaniyo bazı kokulara karşı kolonya kokusu bile çok güzel geliyo annem de kiziyo kokulara karşı olan isteğime ama naftalin zararlı bı kimyasal

Bir öğrencim cif yalıyordu 🙃

X