NALCY'nin başarı öyküsü...

tebrikler nalyc sabırın sonu selamet benimde vermem gereken 11 kilom kaldı 16 kilo verdim ama takıldım bir aydır inşallah en kısa zamanda hedefime ulaşırımm ama seninn içinde
çoooookkkk mutlu oldumm

tebrikler nalcyyyy

sen 80-89 topiginin idolisin tabikii

teşekkürler tatlım...

INSALLAH BUSEFER BASARICAM
SANA COK IMRENIYORUM BILIYORMUSUN mafoldumben
bende basaricam bende bende bendeeeeeee.......................

inşallah aylincim başarırsan çok mutlu olucaksın buna emin ol çünkü güzel ve zarif görünmek herkez tarafından çok hoş karşılanılıyor eskiden bu kadar güzel iltifatlar almıyordum emin ol.....

anladım ki sadece güzel olmak yetmiyormuşş...aylincim sonucunda çok mutlu olucan biraz sabret..YETERKİ BAŞARMAK İÇİN BİR SEBEBİN OLSUN....

hatta sözlüm beni kaybettigine cokk pisman olucakkkk

dün konu açmıştın okuyamadım ama şimdi okuyup yorumumu yapıcam canım..

tebrikler nalyc sabırın sonu selamet benimde vermem gereken 11 kilom kaldı 16 kilo verdim ama takıldım bir aydır inşallah en kısa zamanda hedefime ulaşırımm ama seninn içinde
çoooookkkk mutlu oldumm

sağol canım kusura bakma sanada teşekkür etmeyi unutmuşum...

azimlisin ve hep böyle kal canım...

gercekten cok azimliymissiniz sizi cok cok tebrik ederim. suan cok guzel gorunuyorsunuz.
ama bana kalirsa diyete baslamisken ve bu kadar cok yol katetmisken hedefiniz 55 te kalmamali.
boyunuz 1.58 oldugu icin bence 55 kilonun altinda olsaniz cok daha guzel ve saglikli olursunuz eminim...
umarim yanlis anlamazsiniz bu onerimi...
ben sadece boy ve kilo arasinda 10-15 kilo kadar olmasi gerektigini hatirlatiyorum size ve diyete azicik daha devam ederseniz tam citir olursunuz diyorum :eek:

teşekkür ederim canım...zaten hedefimi 52 felan yapmayı düşünüyorum ama ben bu kadar kiloyu fazla spor yapmadan verdim şimdi spora başlıyacam eminim vucudum sıkılaşınca daha güzel olucak..zaten bu halimle spor yaparsam direkmen 1 beden daha küçülecem...

teşekkür ederim canım...zaten hedefimi 52 felan yapmayı düşünüyorum ama ben bu kadar kiloyu fazla spor yapmadan verdim şimdi spora başlıyacam eminim vucudum sıkılaşınca daha güzel olucak..zaten bu halimle spor yaparsam direkmen 1 beden daha küçülecem...

spora baslarsan rahat verirsin kilolari canim.
hedefini indirmekle cok iyi etmissin canim :lepi:
hadi hadi 2-3 ay sonra citir bir anne fotosu gormek istiyorum, sabirsizlaniyoruuummmmmm :sm_cool:

burçin abla muhteşemsin tam bir başarı diye ben buna derim hiç azmini kaybetmedin topiğe giremedin bi süre bu zamanda bile kilo verdin benim ismimide unutmadığın için teşekkür ederim bende bu 15 kiloyu sizler sayesinde verdim :) ama verilecek bi 5 kilom daha var

burçin abla muhteşemsin tam bir başarı diye ben buna derim hiç azmini kaybetmedin topiğe giremedin bi süre bu zamanda bile kilo verdin benim ismimide unutmadığın için teşekkür ederim bende bu 15 kiloyu sizler sayesinde verdim :) ama verilecek bi 5 kilom daha var

masallah yaaa sen dahada kilo veriyorsunnn
seni cok taktir ettim canimmm
öptüm kocaman

maşallah..
ve tebrikler..
ben de doğum yapalı 2 ay oldu sezeryan doğum yaptm ve 75 kiloyum şu anda kızım emiyor.bu emzirme işini nasıl yaptın? sütün azaldı mı?? ben de diyet yapmak istiyorm ama sütten dolayı yapamıyorum.sen de bebişin küçükken vermişsin sanırım kiloları. birz bilgilendirirsen bizi,çok ii olcak canım..

maşallah..
ve tebrikler..
ben de doğum yapalı 2 ay oldu sezeryan doğum yaptm ve 75 kiloyum şu anda kızım emiyor.bu emzirme işini nasıl yaptın? sütün azaldı mı?? ben de diyet yapmak istiyorm ama sütten dolayı yapamıyorum.sen de bebişin küçükken vermişsin sanırım kiloları. birz bilgilendirirsen bizi,çok ii olcak canım..

slm canım bende sezeryenle doğum yaptım ..benim sütüm doğumdan iltibaren yetersizdi aslında belkide benim hatamdı bol sebze bol su ,meyve suları yerine ben hamur işleri,,bisküvi üzerine sürülmüş çokokremler vsss.. ben böyle süt olur zannetmiştim aslında 9 ay hiçbişey yiyemediğim günlerin acısını çıkarmışım..meğersem hamur işleri vucuttaki suyu kurutuyor böylelikle süt yapımını azaltıyor...bende bu yüzden bebeğime doğum iltibariyle devam sütü vermek zorunda kaldım...bebeğim 6 aya kadar emdi..ben diyete 5 aylıkken başladım ek besinlere geçtiim zaman yani demek istediğim şu an sadece hamur işlerinden uzak dur,,bol bol yeşillik,sebze,meyve,özellikle bol bol su iç,,böylelikle kilo almazsın,,hatta böyle yaparsan emzirdiğin için sen istemedende biraz kilo verirsin,,diyetede bebeğin ek besinlere geçtiğinde yaparsın...UMARIM YETERİNCE BİLGİLENDİRMİŞİMDİR...

masallah yaaa sen dahada kilo veriyorsunnn
seni cok taktir ettim canimmm
öptüm kocaman

saol canım veriyorum işte azimliyim çünkü şaşırtmak istiyorum herkesi kimse benden böyle bir şeyi beklemezdi ben herkesi şok ettim ve devam edicem bende seni öpüyorum :)

tbrk ederim azim budur cok hos olmussun :nazar:
ben kahve icmeye bayilirim zaten ama duyduguma gore kahve vucutdaki suyu tutarmis boylece selulitlere neden olurmus demekki yok boyle bisey

tebrikler arkadaşım benim de 9 kilo fazlam var, tam da bir türk kahvesi içerken mesajının başlığı dikkatimi çekti:) çok motive oldum yazdıklarından dolayı. demekki bir kadın çocuğu da olsa 20nin üzerinde kilo verebiliyor, yaşın da küçük onun da etkisi var, senden 10-15 yaş büyük olan bayanlar senin kadar veremezse üzülmesinler, yaş kilo vermede çok önemli..
tebrikler, başarıların hayat boyu devam etsin..

bitanem adım adım birlikte yürüdük ...yol arkadaşı olduk ,tekrar tekrar tebrikler süpersin

tbrk ederim azim budur cok hos olmussun :nazar:
Ben kahve icmeye bayilirim zaten ama duyduguma gore kahve vucutdaki suyu tutarmis boylece selulitlere neden olurmus demekki yok boyle bisey

[ı]teşekkürler canım yok canım selülit felan yapmıyor...sanırım yağlı yiyecekler tek selilütün sebebi[/ı]...

tebrikler arkadaşım benim de 9 kilo fazlam var, tam da bir türk kahvesi içerken mesajının başlığı dikkatimi çekti:) çok motive oldum yazdıklarından dolayı. Demekki bir kadın çocuğu da olsa 20nin üzerinde kilo verebiliyor, yaşın da küçük onun da etkisi var, senden 10-15 yaş büyük olan bayanlar senin kadar veremezse üzülmesinler, yaş kilo vermede çok önemli..
Tebrikler, başarıların hayat boyu devam etsin..

[ı]teşekkürler canım darısı o vereceğin 9 kiloya inşallah...[/ı]

bitanem adım adım birlikte yürüdük ...yol arkadaşı olduk ,tekrar tekrar tebrikler süpersin

[ı]teşekkürler canım arkadaşım bebişini kucağına aldıktan sonra beraber tekrar yürüyecez bu yolu inşallah.....[/ı]

nalcy hikayeni okudum aynı topikteyizde gerçi ben daha 4 aylığım büyük bir başarı seni cani gönülden tebrik ederim insanın isteyipte yapamıyacağı birşey olmadını sende gösterdin gerçekten çok hos duruyorsun.bede 94 kilodan 79 kiloya düştüm ve devam ediyorum inşallah bende seningibi başarı öykümü yazarımm benimde vermem gereken 11 kilom kaldı durmak yok yola devam hep birlikte

Çok tebrik ederim tüm samimiyetimle
Ben de 6 kg kadar vermiştim vermem gereken 8 kg daha var
Böyle güzel başarı öykülerini okumak çok motive ediyor
Paylaştığın içinde ayrıca teşekkürler

nalcy hikayeni okudum aynı topikteyizde gerçi ben daha 4 aylığım büyük bir başarı seni cani gönülden tebrik ederim insanın isteyipte yapamıyacağı birşey olmadını sende gösterdin gerçekten çok hos duruyorsun.bede 94 kilodan 79 kiloya düştüm ve devam ediyorum inşallah bende seningibi başarı öykümü yazarımm benimde vermem gereken 11 kilom kaldı durmak yok yola devam hep birlikte

amin hep birlikte canım....

Çok tebrik ederim tüm samimiyetimle
Ben de 6 kg kadar vermiştim vermem gereken 8 kg daha var
Böyle güzel başarı öykülerini okumak çok motive ediyor
Paylaştığın içinde ayrıca teşekkürler

ben teşekkür ederim okuduğun için canım darısı başına...

tebrikler canımm, süpersin:) isteyen başarır bu her zaman böyle zaten. darısı başımıza:KK66: ben de türk kahvesi çok severimm ama şekersin içemediğim için baya azalttım:/

X