NALCY'nin başarı öyküsü...

burçinnnn gözümüzün önünde eriyip gittin valla canım darısı başımıza azmin süperdi cidden
demekki isteyince oluyomuş guclubacismile

olumunekankayizsmile burçincim çok çok tebrik ederim 8 ay boyunca hiçbir şekilde çizginin dışına çıkmadın çoğu hafta listemizde birinciydin, seninle gurur duyuyorum inşallah bende şu 10 kilocuğumu da veririm de istediğim görüntüye kavuşurum, menülerini yazarak bizede yol gösterdiğin için bir kez daha teşekkür ediyorum sana

artık çıtır bir anne bayanssulusmile oldun, maşallah sana... opuyorumnanaktan

burçinnnn gözümüzün önünde eriyip gittin valla canım darısı başımıza azmin süperdi cidden
demekki isteyince oluyomuş guclubacismile

teşekkür ederim canım evet insan isteyince yapıyor benim yapmam için gerekli bir sebebim vardı...darısı başına canım...

olumunekankayizsmile burçincim çok çok tebrik ederim 8 ay boyunca hiçbir şekilde çizginin dışına çıkmadın çoğu hafta listemizde birinciydin, seninle gurur duyuyorum inşallah bende şu 10 kilocuğumu da veririm de istediğim görüntüye kavuşurum, menülerini yazarak bizede yol gösterdiğin için bir kez daha teşekkür ediyorum sana

artık çıtır bir anne bayanssulusmile oldun, maşallah sana... opuyorumnanaktan

izloşum çok sağol canım inşallah seninde başarı öykünü okuruz...insanın bir sebebi varsa gerçekten yapabiliyormuş..... bu 10 kilo ney ki çoğu gitmiş azı kalmış yani geri sayım başlamış canım yol arkadaşım....
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Burçincim çok tebrik ederim canım ya çok sevindim...Biliyorsun bir süredir uğramıyordum kk ya..Tekrar girip de başarı hikayeni görünce sevindirik oldum..:))Tek kelimeyle süper olmuşsun..İşallah hep böyle sağlıklı kilolarda devam edersin..

Burçincim çok tebrik ederim canım ya çok sevindim...Biliyorsun bir süredir uğramıyordum kk ya..Tekrar girip de başarı hikayeni görünce sevindirik oldum..:))Tek kelimeyle süper olmuşsun..İşallah hep böyle sağlıklı kilolarda devam edersin..

teşekkürler nihalcim inşallah seninde başarı öykünü okuruz canım benim....opuyorumnanaktan

tebrik ederim gercekten büyük bir basari..27 kg ne demek ya ins. kilonu devam korursun
suan bende yaklasik 12 kg verdim, ilk 8 kilomu 1 ayda werdim sonra yavasladi kilo wermem(19 temmuz 2010 da basladim ) ama daha idealime 8 kilom kaldi sizlerin basari öyküleri beni motive yapiyor ve bende basaricammmm..

buarada kahvenizin icine cok az tuz koyarsaniz su baglamaz vucudunuzda,ve cekirdegi olan meyvalari terci etmeyiniz, seker yerine ben diet sekeri kulaniyorum...dietisyenimin önerisi bende sizlerle paylasmak istedim
sevgiler..

buarada kahvenizin icine cok az tuz koyarsaniz su baglamaz vucudunuzda,ve cekirdegi olan meyvalari terci etmeyiniz, seker yerine ben diet sekeri kulaniyorum...dietisyenimin önerisi bende sizlerle paylasmak istedim
sevgiler..

pardon düzeltme yapmam lazim yukarda yanlis yazmisim tuz kahveye ilave edilirse gereksiz yere su atmaz vucut :kahve:

kahvaltı öncesi 2 bardak ılık su

SABAH:
1 haşlama yumurta,peynir,3 zeytin,domates salatalık,1 dilim ekmek

ÖĞLE:
sebze yemeği yada meyve salatası yedim

AKŞAM:KK43:SAAT 6 YI GEÇMEYECEK))
aslında evde ne varsa yemek olarak sebze yemeği varsa 1 tabak 1 dilim ekmek,,bulgur veya prinç varsa 7 kaşık yanında 1 kase yoğurt..

gece 2 meyve yedim canım.....

NOT:ACIKTIĞIN ZAMAN ŞEKERSİZ TÜRK KAHVESİ......

canım 6 7 kaşıkmı yedin pirincı ve bulguru cok degilmi yoksa yanlışlıkmı var CADIARZUCADIARZUCADIARZU

helal olsun diyorum sana....başka söylencek laf yok bunun üstüne..bnde kilolarımdan çok şikayetçiyim yaşım 19 ve tahminen 70 yada 73 kiloyum..bnde bir türlü weremiyorum..daha doğrusu azim yok hırs yok..ama snn bu yazını okudum birden hırs geldi bana..yarından itibaren bnde sıkı diyete giriyorumm..sn kaç ayda werdin bu kiloları cnm ???

X