Namaria Günlükleri

Namaria

Ve Kefâ Billâhi Şehîdâ
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2014
7.939
24.094
35
Merhaba arkadaşlar.

İşleyiş olarak haftalık kilo bildirimi paylaşıyorum
inşallah herkes istediği kilolarina sağlıkla erişir kimse kilolarından kaynaklı sağlığından ve psikolojisinden olmaz :KK19:

Temmuz 2020 başlangıç 119 kg

11.10.20 101.5
16.10.20 100.6
23.10.20 99.5
30.10.20 98.3
06.11.20 96.8
13.11.20 95.8
20.11.20 94.5
18.12.20 90.2

Son düzenleme:
Allah yolunu açık etsin canım her zaman yanındayız inşallah başaracaksın merakla ve duayla takip edeceğim seviliyorsun 😍
Allah razı olsun canim sen de az kilo vermedin yol gösterirsin bana da :KK19: bilmukabil canım :KK200:
Canım benim, hayırlı ve bol sohbetli olsun topiğin :KK68: Kısa zamanda çok güzel kilo verdin, vermeye de devam ediyorsun. en kısa zamanda hedefine ulaşacaksın inşallah 🙏
Amin canım inşallah seni de çok özledim :KK200::KK19:mezuniyet sonrası nasılsın keyfin halin iyi mi?

Oyy benim dua arkadaşım nasıl mutlu oldum anlatamam. Mimarsın demek konusmalarindan falan sanatçı olduğunu anlamıştım. Rabbim şifa versin.
Allah razı olsun canım arkadaşım az mı dualaştık beraber :KK19:
yeni duamız da başladı bugün elhamdülillah orda daberaberiz kuzum. Rabbim senin de tüm sıkıntılarını açsın Fettah ismi şerifiyle :KK200:

Benim de yıllardır dikkat etmesem obeziteye gidecek bir kilo problemim var. Sürekli tetikteyim . Ben de insulin direnci vardı yıllar önce spor ve diyetle dengeledim. Bu süreçte hayatıma acı biber yulaf ezmesi ve zeytin yaprağı çayını ekledim.
maşallah canım darısı bana zeytin yaprağı çayını duymamıştım canım nasıl bir etkisi var?

Allah razı olsun canım arkadaşım az mı dualaştık beraber :KK19:
yeni duamız da başladı bugün elhamdülillah orda daberaberiz kuzum. Rabbim senin de tüm sıkıntılarını açsın Fettah ismi şerifiyle :KK200:
Amin İNŞAALLAH. Bu arada mimarsın ya kendi çizimlerinde var mı. Eğer böyle güzel çizimlerin de varsa lütfen burada resimlerini de paylaş

maşallah canım darısı bana zeytin yaprağı çayını duymamıştım canım nasıl bir etkisi var?
Canım şekeri dengeliyor. Hatta şimdi tam mevsimi marketlerde zeytin satılıyor. Taze toplanmış. Biraz zeytin al bir iki avuç da yapraklarını doldur. At derin dondurucuya çıkar demle iç

Canım şekeri dengeliyor. Hatta şimdi tam mevsimi marketlerde zeytin satılıyor. Taze toplanmış. Biraz zeytin al bir iki avuç da yapraklarını doldur. At derin dondurucuya çıkar demle iç
Cok mantikli canim aktarda bulunur mu acaba bi sorsam alayim insallah 😍

hayırlı uğurlu bol eksi rakamları görmeye vesile olsun sayfannn :KK36: :KK19:
kalpten istemek , olması için adım atıp çaba göstermek başarıyı allahın izniyle garantiler , inanıyorum ki 1 yıl bile sürmeden başarı hikayeni de yazacaksın gülüm her zaman yanın da ve destekçinim güzel kalplimmm:KK74:

Cok mantikli canim aktarda bulunur mu acaba bi sorsam alayim insallah 😍
Canım ben aktardan bir şey almaya karşıyım güvenilir olmayabilir. Kim bilir kaç yıl bekledi o. Ailen Adanada ya daha da kolay bulunur. Ama diyetisyenine bir sor. Senin degerlerini falan biliyor ya yan etkisi olabilir mi diye soylesin

gülüm aç mı tok mu içmek daha faydalı annem geçen sene kurutulmuş getirmişti 1 kere demledim içtim 5-6 yaprak sonra kaldı elimin altın da duruyor mübarek ziyan etmeyeyim içeyim bari

gülüm aç mı tok mu içmek daha faydalı annem geçen sene kurutulmuş getirmişti 1 kere demledim içtim 5-6 yaprak sonra kaldı elimin altın da duruyor mübarek ziyan etmeyeyim içeyim bari
Canım akşam yemeginden 1 saat sonra içmek iyi oluyor. Ben diyet yaparken içtiğim çayları değiştiriyordum onun çok faydası oluyor bir müddet yeşil çay bir müddet beyaz çay bir müddet de kiraz sapı çayı içerdim

hayırlı uğurlu bol eksi rakamları görmeye vesile olsun sayfannn :KK36: :KK19:
kalpten istemek , olması için adım atıp çaba göstermek başarıyı allahın izniyle garantiler , inanıyorum ki 1 yıl bile sürmeden başarı hikayeni de yazacaksın gülüm her zaman yanın da ve destekçinim güzel kalplimmm:KK74:
Allah razı olsun ablacim 😍💞
Dedigin gibi baslamak ve inanmak Allahin izniyle sonucu getirecek.
İnsallah basari hikayemi de yazacagim gunler gelir destegin ve guzel kalbin icin ben tesekkur ederim canim ablam 💏😍

Canım ben aktardan bir şey almaya karşıyım güvenilir olmayabilir. Kim bilir kaç yıl bekledi o. Ailen Adanada ya daha da kolay bulunur. Ama diyetisyenine bir sor. Senin degerlerini falan biliyor ya yan etkisi olabilir mi diye soylesin
Canim haklisin annem mersinde ona bir sorayim bulursa alsin insallah 🥰💞
Diyetisyenle yollari ayirdik canim benle ilgilenemiyordu maalesef

Allah razı olsun canim sen de az kilo vermedin yol gösterirsin bana da :KK19: bilmukabil canım :KK200:

Amin canım inşallah seni de çok özledim :KK200::KK19:mezuniyet sonrası nasılsın keyfin halin iyi mi?
Ben de çok özledim sizleri canım ❤️ Kızımdan fırsat bulup yazamıyorum çok 🥰
İyiyim çok şükür keyfim de yerinde, kilomu korumaya çalışıyorum elimden geldiğince 🤭

X