Nanomatik nasıl kızlar

ta_nem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2011
464
0
kızlar mrb nanomatik çamaşır yıkama topu nasıl kızlar memnun olan varmı almayı düşünüyorum ama bilgisi oılan varsa sevinirim

Selam cnm,
Ben Hollanda da yaşıyorum.
Türkiye reklamlarında gördüm sonra İnternet'e girip araştırdım burdada var.
Hemen gittim aldım. 25.00€
3 aydır kullanıyorum. Memnunum gayet iyi .
Cok kirli çamaşırıniz olursa kullanmamız icin ufak bir tatlı kasığı vermiş bununla detarjan koyun diyor .. O kadar 3 yil kullanabiliyorsun tabi bunu sen 5 yıla da çıkarabilirsin ..
Ben memnunum. Öneririm ..

Son düzenleme:
nanomatik i benim beynim almıoo inanamıyorum bir türlüüü :KK52:

internette kullanıcı yorumları var kimi memnun kimi değil alacaktım almaktan vazgeçtim o yorumlara bi bakın isterseniz para kolay kazanılmıyor boşa gitmesin paramız.

Ben kullanmıyorum ama burada bir konuda okumuştum kullananlar hiç memnun değildi...Yurtdışındaki arkadaşların yorumlarını dikkate alma orada üretilen daha farklıymış içerik olarak. Birde deterjan ve yumuşatıcı olmadan içime sinmez sanırım benim :26::26::26:

ben de çok merak ediyorum bu topu.başka sitelerden kullanıcı yorumlarına baktım.kimisi çok memnun,kimisi de parasını çöpe attığını düşünüyor.:44:

yakın çevremde kullanan birileri de yok:KK50:
şaştım kaldım vallahi.

deterjanın kokusu bile bizi mahvediyor.alternatif temizleme ürünü peşindeyim.kullanan kimse yok mu yaaa?

3 yıl önce annem aldığında bende inanmamıştım 80 tl fiyatında sonra çamaşırmakinası kaz tüğü yastığı attığında çamaşır makina bozulunca tamirci demiş makinanda kireç yok bunu nasıl böyle iyi baktın deyince annem aldığı manyetik nanomatiği göstermiş sonra bende inandım ,kullanışlı olduğuına

5-6 ay oluyor annem kullanalı renkliler güzel yıkanıyor fakat gömleklerin yakaları hep kirli kalıyor Beyazları hele hiç sormayın mahvetti tekrar deterjan aldık malesef :KK43:

Nanomatik değil başka bir markanın çamaşır yıkama topunu çok daha ucuza hepinizin bildiği bir alışveriş sitesinden aldım. 1 Aralık 2011 den beri kullanıyorum. Aynı tarihte aldığım 6 kg.lik deterjanımı hala bitiremedim. Deterjansız denedim ama içime sinmedi, çok az deterjan ilavesi ile her yıkamamda kullandım. Deterjanı az kullanmama rağmen çamaşırlarım gayet güzel yıkanıyor.

2 adet çamaşır yıkama topuna 30 tl civarında ödemiştim. 6 kg deterjan da o tarihte 20 tl civarındaydı. 5 litrelik yumuşatıcıyı da aynı tarihten beri kullanıyorum. Varın siz hesap edin.

çıkmayan leklerde etkili değil ama normal kirlilerde iyi.
Yeğenim çok memnun kalmış beyazlar da bile ama ben çok kirlilerde özellikle lekelilerde çok az normalin 3 te biri bazen de 4 biri kadar deterjan koyuyorum.

X