napıcam ben !!

flz11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2016
1
0
26
abimin arkadaşı var biz bununla nerdeyse 4 senedir tanışıyoruz bize gelip abimle yemek yedikleri onunla birlikte ortak arkadaşımla buluştuğumuz oldu o derece yakınız neyse ben bu çocugu nerdeyse 2 senedir seviyorum belli etmeye çalıştım ki anlamıştır o da neyse bazen sıcak davranıyor bana bazen soğuk davranıyo hatta bi ara dargındım ben buna trip atıyodum abimle bize gelmişti ben soğuk davrandım takmadım hatta bu çenesini kaşıyarak bıyık altından hesabı sorulacaaak demişti. ben sadede geleyim en iyisi ben bu aşkımı bugun rüyamda gördüm dişi kırılmıştı mesaj attım hemen bi sorun yok dimi diye askerlik kağıdının resmini atıp ağustosta askerim dedi şok oldum ağlamaya başladım sizce ne yapmalıyım bana fikir verin sizce bişeyler hissediyor mu o da söylemli miyim hislerimi..... zamanınızı aldım kusura bakmayın yorum yaparsanız sevinirim :)

söylersen ne kaybedersinki.. kendini suan yıyıp bıtırmek yerıne soyle kurtul .. baktınkı onda sana karsı bişi yok. yoluna devam edersin onsuz

Söyleme ..baştan sen söylersen hatan olmadığı halde küslük olmasın diye özür dilemek zorunda olan da sen olursun...ezer seni canım ne olursa olsun kadın kendini geri de tutunca değerli oluyormuş bununda anladık gördük hayatta

X