Napmalıyım sevgilimden ayrılamıyorum

Arkadaslar 7 yıllık sevgilim var ayrılmak istediğimi soylediğimde kriz geçirdi resmen. Beni tehdit etti. Aslında seviyorum ama evlilik düşünmüyor bir kızı var eski eşinden ben çocuk yapmak istiyorum evlenmek istiyorum. O yanaşmıyor. 27 yasındayım bütün gençliğim güzel vakitlerimi onunla. Benim derdim huzurlu bi yuvamız olsun o özgürlük peşinde. Napıcam. Ayrılık yaşıyoruz 3 gün sonra evimin önüne geliyor sensiz yaşayamam falan. Sonra ben üsteleyince olmuyo diye çirkinleşiyor. Annenlerle konusurum babana resim atarım gibi çirkin şeyler. Sonra diyorum çok seviyo tutmak için boyle seyler diyo. E neden evlenmek istemiyo o zaman. Boyle çok mutluyuz aslında çekimimiz sevgimiz güzel yaşantımız da. Omzuna ismimi dövme yaptırdı 3 yıl once. Ama. Boyle hayat geçermi. Ne olucak benim duygularım bazen çok Narsist olduğunu düşünüyorum. Hiç bir arkadasıma anlatamıyorum herkes soruyor neden evlenmiyosunuz yeter Artık çok iyisiniz evlenin bende zamanı değil diyorum çocuk isteyince evlenicez diyorum. Ayyy bana akıl verin.
Çocuğun ve sevgilinizin yaşları kaç?

Seven insan öyle iğrenç tehditlerde bulunmaz. Ve eğer sen evlenmek,çocuk sahibi olmak istiyorsan, o istemiyorsa neden uzatıyorsun canım kardeşim? Bitir ve önüne bak. 30-35 yaş doğurganlıkta ciddi bir dönemeç. Bence bu adamla boşuna zaman harcama. Evlenmez. Evlense çocuk istemez vs vs. Hayatını bu adama harcama.

Şunu 17-18 yaşında biri yazsa hadi yaşına verelim diyeceğim de 27 yaşında biri yazıyor ya
Valla bende okusam oyle derdim ama yaşayınca farklı boyle özet geçtiğime bakmayın. Bende çaresiz hissediyorum. Ayrıca tüm ailesi beni tanıyor sanki ayrılırsak o rezil olucak ailesine diye ayrılmıyoruz diye düşünüyorum bazen

X