Napmalıyım sevgilimden ayrılamıyorum

Evliyim kocisim mi var yazıyo orda. Uzun süreli bir ilişki. Yani orda ne yaşadıysaM Yazmışım okuyun. O zaman oyle şeyler hissettim şimdi bunları hissediyorım sizinle paylaşıyorum fikir alıyorum.

Aynen attigim linkte bunlar yaziyor. Okumam var. Milletle baya dalga gecmissiniz. Simdi de gelmis saf ayagina yatiyorsunuz. Hepimiz de saf misiniz falan yazip keklendik:) saf maf degilsiniz oysa. Ayrilmak isteseniz pekala ayrilirsiniz. Neyin ne oldugunu bilecek olgunluktasiniz.

Arkadaslar 7 yıllık sevgilim var ayrılmak istediğimi soylediğimde kriz geçirdi resmen. Beni tehdit etti. Aslında seviyorum ama evlilik düşünmüyor bir kızı var eski eşinden ben çocuk yapmak istiyorum evlenmek istiyorum. O yanaşmıyor. 27 yasındayım bütün gençliğim güzel vakitlerimi onunla. Benim derdim huzurlu bi yuvamız olsun o özgürlük peşinde. Napıcam. Ayrılık yaşıyoruz 3 gün sonra evimin önüne geliyor sensiz yaşayamam falan. Sonra ben üsteleyince olmuyo diye çirkinleşiyor. Annenlerle konusurum babana resim atarım gibi çirkin şeyler. Sonra diyorum çok seviyo tutmak için boyle seyler diyo. E neden evlenmek istemiyo o zaman. Boyle çok mutluyuz aslında çekimimiz sevgimiz güzel yaşantımız da. Omzuna ismimi dövme yaptırdı 3 yıl once. Ama. Boyle hayat geçermi. Ne olucak benim duygularım bazen çok Narsist olduğunu düşünüyorum. Hiç bir arkadasıma anlatamıyorum herkes soruyor neden evlenmiyosunuz yeter Artık çok iyisiniz evlenin bende zamanı değil diyorum çocuk isteyince evlenicez diyorum. Ayyy bana akıl verin.
Gerçekten seven biri tehdit etmez sevdiğini üzecek şeyler yapmaz ve evlilik düşünür

Polise git sikayet edin bakalim ayni artisligi yine yapabilicekmi. Safmisiniz hem evlenmiyor hem tehtit ediyor cocuklu adam 40 yasinda baska birini bulamadinizmi boyle sürünüyorsunuz gencliginiz gidiyor

Arkadaslar 7 yıllık sevgilim var ayrılmak istediğimi soylediğimde kriz geçirdi resmen. Beni tehdit etti. Aslında seviyorum ama evlilik düşünmüyor bir kızı var eski eşinden ben çocuk yapmak istiyorum evlenmek istiyorum. O yanaşmıyor. 27 yasındayım bütün gençliğim güzel vakitlerimi onunla. Benim derdim huzurlu bi yuvamız olsun o özgürlük peşinde. Napıcam. Ayrılık yaşıyoruz 3 gün sonra evimin önüne geliyor sensiz yaşayamam falan. Sonra ben üsteleyince olmuyo diye çirkinleşiyor. Annenlerle konusurum babana resim atarım gibi çirkin şeyler. Sonra diyorum çok seviyo tutmak için boyle seyler diyo. E neden evlenmek istemiyo o zaman. Boyle çok mutluyuz aslında çekimimiz sevgimiz güzel yaşantımız da. Omzuna ismimi dövme yaptırdı 3 yıl once. Ama. Boyle hayat geçermi. Ne olucak benim duygularım bazen çok Narsist olduğunu düşünüyorum. Hiç bir arkadasıma anlatamıyorum herkes soruyor neden evlenmiyosunuz yeter Artık çok iyisiniz evlenin bende zamanı değil diyorum çocuk isteyince evlenicez diyorum. Ayyy bana akıl verin.
Aleyna cakir yada dier öldürülen kadinlar arasinda yerini almak istiyorsan devam et bence.

Ergenliğimde dahil şu isim yazan dövme işi bir bana cazip gelmedi sanırım 🤣
Bir laf vardır bilir misiniz?
Hal, kalden üstündür diye.
Yani davranış, söylenilenden üstündür.
Tek diyeceğim o.

Yazık, hem de çok yazık. Hayatınızı perişan etmeyin diyebilirim sadece ama bir 2- 3 sene daha harcanır gider gibi geliyor bu adamla, sonra belki fark edersiniz.

Sevgilisini "benden ayrılırsan özel fotolarını ailene gönderirim" diye tehdit etmeyen de kendine seviyorum demesin bi zahmet...
Hele omuzda isim dövmesi, o kıroluk :KK70: TRUE LOVE adeta...

Ps: valla büyük konuşacağım ama kimse bana anne babam kardeşlerim veya çocuklarım dışında birinin dövmesini yaptıramaz. Onların da ismini değil onlara dair anlamlı bir şeyin dövmesini yaptırırım yaptırırsam

X