Napmalıyım sevgilimden ayrılamıyorum

Olgun biri arkadaslarıma anlatsam bu adam boyle yapmaz derler. Bu hafta korona dolayısıyla dedem yanımda gorusemicez her ihtimale karşı kendisi hastahanede calısıyor . Yüzyüze gidip konuşmam daha mantıklı dedemi gönderince.
Konusmaktan pek anlayacak biri gibi durmuyo bide onun her halini sen görmüşsündür arkadaslarinin yaninda daha dikkat eder bu gecerli degilki sonucta tehdit var falan bilemiyorum hakkinda hayirlisi

Bana pskolojik baskıda çok yapıyor beğenildiğimde agrasifleşir. Üniversitede konuşma yapmıstım arabada bana sinirlendi sacını o tarafa bakıp gülümseyip düzelttin falan dedi. Topuklu giydirmez rahat yürü spor giyin yasına yakısmıyo der. Beni hep o anlamdada düşürmeye calısıyor farkındayım.

Sevgiden hep sevgi.

Bana pskolojik baskıda çok yapıyor beğenildiğimde agrasifleşir. Üniversitede konuşma yapmıstım arabada bana sinirlendi sacını o tarafa bakıp gülümseyip düzelttin falan dedi. Topuklu giydirmez rahat yürü spor giyin yasına yakısmıyo der. Beni hep o anlamdada düşürmeye calısıyor farkındayım.

Farkında mısın gerçekten ? :işsiz:

Bacı sen ne kullanıyorsun, hayırdır?
Topuklu giydirmez nedir, oraya saç düzelttin ne demek?

Bakın hayatım boyunca hiçbir güven anlamında korku yaşamadım.
Gece sokaklarda tek de gezdim, ergen halimle bayağı underground barlarda sarhoş gezdim, yetmedi sokaklarda sabahladım, kafama estiği gibi yaşadım, otostopla şehir değiştirdim, dekolte de giydim vs.

Yine koskoca kadın oldum, evimde yalnız kaldım, usta da geldi, yine arabamla gece 3 demeden gezdim, ettim.
Yani hiçbir zaman herhangi bir endişe duymadan yaşadım.

Ben 1 senedir eve söylediğim yemek siparişini 2 kişilik söylüyorum, güvenlikli bir sitede otururken.
Duracağım büfede başka araba yoksa durmuyorum, bilmediğim sokağa girmiyorum, tenha olan yollardan geçmiyorum.
Eskiden eşime gülerdim, bir keresinde banka görevlisini eve çıkarttırmadı, haber vermiş resepsiyona beni aşağı indirdiler, ne kızmıştım hangi çağda yaşıyoruz ayı mısın sen demiştim, şimdi ben öyleyim.
Anlatabildim mi?
32 yaşımda bugüne kadar korkmamış, başıma bir şey gelir diye düşünmemiş ben, eve gelen sucudan korkuyorum artık!

Biraz siz de sevgilinizden endişe mi duysanız acaba???

Bunlari yaptığında hosuna gidiyor muydu? Ne tepki veriyodun benimde onunla oldugumu belli etmesi ne biliyim mekana girdik diyelim sandalyemi belirleyip cekmesi gibi ince seyler hosuma giderdi ama yok suna baktin yok sunu giyemezsin falan bunlar olmamasi gerekir mesela bana giyemezsin dedigi seyi uygulamadim cunku ben zaten ne giycemi nasil olturcami bilirim hele diger suclamaya hic gelemem cok kizardim o yana güldün falan

Bunlari yaptığında hosuna gidiyor muydu? Ne tepki veriyodun benimde onunla oldugumu belli etmesi ne biliyim mekana girdik diyelim sandalyemi belirleyip cekmesi gibi ince seyler hosuma giderdi ama yok suna baktin yok sunu giyemezsin falan bunlar olmamasi gerekir mesela bana giyemezsin dedigi seyi uygulamadim cunku ben zaten ne giycemi nasil olturcami bilirim hele diger suclamaya hic gelemem cok kizardim o yana güldün falan
Direk giyemezsin demedi. Rahat etmezsin. Güzel değil çok kadınsı gibi şeyler diince bende kendimi içinde kötü hissediyodum haliyle

Adam 33 yaşından beri sen 20 yaşından beri birliktesiniz öyle mi? Resmen en güzel yıllarını harcamışsin. Çocuğu kaç yaşında? Ayrıca adam seni tehdit ediyor sen diyorsun ki omzuna adımı yazdırdı. Yahu alnına yazdirsa ne olur adam seni tehdit ediyor ne sevmesi. Böyle bir manyaktan kısa sürede kurtulmuş biri olarak söylüyorum adam seni değil kendini seviyor. Klasik narsistik kişilik bozukluğu. Seni manipüle ederek hayatında tutuyor, egosunu beslemek, yalnız kalmamak ve hayatındaki karşı cins ihtiyacını gidermek için. Aklın varsa daha uzun yıllarını heba etmemek için bir yolunu bulup kurtul bundan

Arkadaslar 7 yıllık sevgilim var ayrılmak istediğimi soylediğimde kriz geçirdi resmen. Beni tehdit etti. Aslında seviyorum ama evlilik düşünmüyor bir kızı var eski eşinden ben çocuk yapmak istiyorum evlenmek istiyorum. O yanaşmıyor. 27 yasındayım bütün gençliğim güzel vakitlerimi onunla. Benim derdim huzurlu bi yuvamız olsun o özgürlük peşinde. Napıcam. Ayrılık yaşıyoruz 3 gün sonra evimin önüne geliyor sensiz yaşayamam falan. Sonra ben üsteleyince olmuyo diye çirkinleşiyor. Annenlerle konusurum babana resim atarım gibi çirkin şeyler. Sonra diyorum çok seviyo tutmak için boyle seyler diyo. E neden evlenmek istemiyo o zaman. Boyle çok mutluyuz aslında çekimimiz sevgimiz güzel yaşantımız da. Omzuna ismimi dövme yaptırdı 3 yıl once. Ama. Boyle hayat geçermi. Ne olucak benim duygularım bazen çok Narsist olduğunu düşünüyorum. Hiç bir arkadasıma anlatamıyorum herkes soruyor neden evlenmiyosunuz yeter Artık çok iyisiniz evlenin bende zamanı değil diyorum çocuk isteyince evlenicez diyorum. Ayyy bana akıl verin.
Lütfen sevgiyle tahditi birbirinden ayırın yaa.Seven insan kıyar mi sevdiğine isteklerine saygı duymaz mi önemsemez mi...Siz sevgiyi çok yanlış anlamissiniz

Adam beş para etmez psikopat manyagn teki sendede bi gram akıl yok ne yaşasan müstehak demek istemiyorm ama lütfen azıcık o kafanı çalıştır?!!

Evlen kaçırma, dövmede yaptırmış. Kesin çok aşıktır😂 dalga geçiyorsunuz sanırım😂 fake konu açmak yasaklansın 😃

Oyle bir konum yok özelden bana atarmısınız.

Bu konu sizin degil mi?

Bu konu sizin degil mi?

Evliyim kocisim mi var yazıyo orda. Uzun süreli bir ilişki. Yani orda ne yaşadıysaM Yazmışım okuyun. O zaman oyle şeyler hissettim şimdi bunları hissediyorım sizinle paylaşıyorum fikir alıyorum.

Bu konu sizin degil mi?

Yorumları iyi okuyun şimdi bende okudum. Orda biriyle tartısmısım sonra dalga geçmişim. Hee kocisim var gibi :) madem bişi yazıyosunuz detaylı okuyup atın.

X