Nasıl artırabilirim?

caglass7

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2017
9
1
25
Merhaba ben wattpad'te iki tane kitap yazıyorum ama okunma sayısı çok az nasıl artırabilirim?
Eğer kitabımı merak edenler olursa kullacı adım:. kitapların isimleri ise: ....
... adlı hikayemi daha yeni yazmaya başladım konusu Geçmiş Şimdi Gelecek bir kızın psikolojisini hayata alan bir kitaptır.Gerçek tanık olduğum olaylardan esinlenerek yazmaya başladım.Eğer okuyup yorum yaparsanız beni çok mutlu edersiniz :)

Son düzenleyen: Moderatör:

OKYANUSYAA

Mavi, huydur bende...
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Aralık 2012
2.996
4.455
36
Artırmanın yolunu bulmuşsun :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-08-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 78 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildinin altında biriken yağ miktarı arttığı için bebeğinizin cildi daha pürüzsüz ve daha yumuşak. Ayrıca bu yağ birikimi bebeğinizin cildini daha beyaz (önceden kan damarlarının gözükmesinden dolayı pembe idi) görünmesini sağladı. Bebeğinizde oluşan ve biriken yağ eskiden olduğu gibi ısı düzenlemesi yapan kahverengi yağ değil, beyaz yağ. Şişman bebekler her zaman sağlıklı bebekler anlamına gelmez ama biraz yağ bebeğinizin normal vücut fonksiyonları için gereklidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

OKYANUSYAA

Mavi, huydur bende...
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Aralık 2012
2.996
4.455
36

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-08-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 78 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildinin altında biriken yağ miktarı arttığı için bebeğinizin cildi daha pürüzsüz ve daha yumuşak. Ayrıca bu yağ birikimi bebeğinizin cildini daha beyaz (önceden kan damarlarının gözükmesinden dolayı pembe idi) görünmesini sağladı. Bebeğinizde oluşan ve biriken yağ eskiden olduğu gibi ısı düzenlemesi yapan kahverengi yağ değil, beyaz yağ. Şişman bebekler her zaman sağlıklı bebekler anlamına gelmez ama biraz yağ bebeğinizin normal vücut fonksiyonları için gereklidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

VEdeBU

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
6.044
10.956
Fake konuları takip et en çok okunan konular onlarınki :KK59:

cayimin sekeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2016
2.948
10.887
eşim sürekli okur.benim telefonada yükledi sende oku diye.ben bir iki korku hikayesi okudum tırstim birdaha bakmadim:))esim fantastik sever okur.ama sizinkilere göz atacağım:) başarılar dilerim..

caglass7

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2017
9
1
25
eşim sürekli okur.benim telefonada yükledi sende oku diye.ben bir iki korku hikayesi okudum tırstim birdaha bakmadim:))esim fantastik sever okur.ama sizinkilere göz atacağım:) başarılar dilerim..
çok teşekkür ederim bende 2 sene okumuştum bende korku hikayesi okumuştum ilk azıcık psikolojimi bozmuşlardı sağolsunlar :KK70: