Nasil ayrilcagimi bilmiyorum

Normal görüşme olmadan zank diye kadının yaşadığı şehre taşınmış o yüzden abisi de tuhaf bulmuş. Ben öyle anladım. Eğer öyleyse, bence de tuhaf. Önce bir görür tanırsın ona göre tüm hayatını değiştirecek radikal kararı alırsın. Adam gibi yüz yüze vakit geçirmedigi biri için tüm hayatını değiştirmiş adam bipolar gibi

Koskoca iki sene görüşme olmadan mi ilerlemiş. 😦 Konu sahibi kusura bakma ama normal olan hic ama hic kimse iki sene boyuca gorusmedigi biriyle sevgili filan olmaz. Sorunlu cikacagi gayet belliymiş ve sizinkinin sorunu da buymuş ogrenmiş oldunuz. Sizin ne derdiniz vardi da boyle bi ilişki yasadiniz bilmem artik...

Inanirmisiniz...zaten öyleyim su an. Ölü gibi, ruh gibiyim. Haftalardir calismadim, raporluyum. Ise dahi gidemiyorum, geceleri uyuyamiyorum. Sürekli kabus görüyorum. Evde düzenli olarak temizlik ve ya yemek yapmiyorum. Hic birine tepki vermiyor, kendisi yapiyor „böyle kari mi olur“ demiyor. Ben de sastim kaldim.
Şuan senin yanında mı?

Inanirmisiniz...zaten öyleyim su an. Ölü gibi, ruh gibiyim. Haftalardir calismadim, raporluyum. Ise dahi gidemiyorum, geceleri uyuyamiyorum. Sürekli kabus görüyorum. Evde düzenli olarak temizlik ve ya yemek yapmiyorum. Hic birine tepki vermiyor, kendisi yapiyor „böyle kari mi olur“ demiyor. Ben de sastim kaldim.
Hiç tahammül edemediği bir şey yok mu? Mesela dışarıdan yemek almasına tepki gösterince küsmüş ya bunun gibi başka şeyler? Ama o zaman da delirip evi kırıp döküyormus. Bipolar olabilir mi bu kişi? ani verdiği kararlar ve öfke patlamaları normal değil çünkü

Koskoca iki sene görüşme olmadan mi ilerlemiş. 😦 Konu sahibi kusura bakma ama normal olan hic ama hic kimse iki sene boyuca gorusmedigi biriyle sevgili filan olmaz. Sorunlu cikacagi gayet belliymiş ve sizinkinin sorunu da buymuş ogrenmiş oldunuz. Sizin ne derdiniz vardi da boyle bi ilişki yasadiniz bilmem artik...
Evet. Sonra birden çıkmış gelmiş. Sanki konu sahibini mecbur bırakmak istemiş. Bir şekilde hayatına girip esir etmiş resmen. Reddetmesine fırsat bile vermemiş anladığım kadarıyla, her şeyi ayarlayıp emrivaki yapmış

Hiç tahammül edemediği bir şey yok mu? Mesela dışarıdan yemek almasına tepki gösterince küsmüş ya bunun gibi başka şeyler? Ama o zaman da delirip evi kırıp döküyormus. Bipolar olabilir mi bu kişi? ani verdiği kararlar ve öfke patlamaları normal değil çünkü
Tahammül edemedigi cok fazla sey var ama benimle ilgili olunca tuhaf bi sekilde görmezden geliyor. Onun sevmeyecegi ne varsa denedim. Kendime bile bakmiyorum, zaten depresyonlu bi haldeyim, haftalardir ise gitmemisim, pandemi de cabasi, ölü gibi görünüyorum ama tik yok. Kendine ceki düzen ver, seni begenmiyorum vs vs hic bisey. Normal devam ediyor. Bi kac kez ayrilma karari alip konusmayi denedim, son denememde yatak basligini kirdi iste....bi daha cesaret edemedim. Korkuyorum.

Evet. Sonra birden çıkmış gelmiş. Sanki konu sahibini mecbur bırakmak istemiş. Bir şekilde hayatına girip esir etmiş resmen. Reddetmesine fırsat bile vermemiş anladığım kadarıyla, her şeyi ayarlayıp emrivaki yapmış
Benim yasadigim sehire geldiginde 4 aydir konusuyorduk. Ben de erken oldugunu onu biraz daha tanimam gerektigini söyledim, o da ben dayanamam deyip geldi. 2 senemiz yeni doldu.

Tahammül edemedigi cok fazla sey var ama benimle ilgili olunca tuhaf bi sekilde görmezden geliyor. Onun sevmeyecegi ne varsa denedim. Kendime bile bakmiyorum, zaten depresyonlu bi haldeyim, haftalardir ise gitmemisim, pandemi de cabasi, ölü gibi görünüyorum ama tik yok. Kendine ceki düzen ver, seni begenmiyorum vs vs hic bisey. Normal devam ediyor. Bi kac kez ayrilma karari alip konusmayi denedim, son denememde yatak basligini kirdi iste....bi daha cesaret edemedim. Korkuyorum.
Hep böyle olur zaten. Ne kadar umursamaz olursanız o kadar üstünüze düşerler. İstemediğin otun dibinde bitmesi misali. Acaba normalden fazla ilgi gösterseniz aşırı kıskançlık yapsanız. Yine de boğulmaz mi nasil bir adam bu böyle. İş değişikliği yapma durumunuz yok mu? Ailenizin olduğu şehre dönme gibi şeyler? Evleri ayirsaniz gerisi daha kolay olabilir bence

Tamam işte başlığı kırıp amacına ulaşmış.sindirmiş seni.korkutmak istemiş ve olmuş.konusu bile açılmamış.yani konuyu açamıyor haldesin.peki evlenelim falan diyormu? Alkol alırmı? Yani şuan sevmediğin,istemediğin hatta üzerine korku ve endişe duydugun biri ile aynı evdesin.ayagındaki bu prangadan bir şekilde kurtulmalısın konu sahibi.ailesini ve geçmişini biliyormusun? Yeterince taniyormusun? Allah yardımcın olsun hiç korkma,Allah'a sıgın,dua et güç kuvvet olur dua etmek ve bir şekilde harekete geç.kurtulacaksin ve geçecek bugunler

Hep böyle olur zaten. Ne kadar umursamaz olursanız o kadar üstünüze düşerler. İstemediğin otun dibinde bitmesi misali. Acaba normalden fazla ilgi gösterseniz aşırı kıskançlık yapsanız. Yine de boğulmaz mi nasil bir adam bu böyle. İş değişikliği yapma durumunuz yok mu? Ailenizin olduğu şehre dönme gibi şeyler? Evleri ayirsaniz gerisi daha kolay olabilir bence

is bulsam dahi sözlesme beni bagliyor...evde oturmasam bile kirayi ödemeye mecburum, ona da maddi acidan cok zorlanirim Sonucta 1 seneden fazla zaman var. Kirasi da cok yüksek. Yurtdisinda yasiyorum, burdaki kanunlar türkiyedeki gibi degil.

Tamam işte başlığı kırıp amacına ulaşmış.sindirmiş seni.korkutmak istemiş ve olmuş.konusu bile açılmamış.yani konuyu açamıyor haldesin.peki evlenelim falan diyormu? Alkol alırmı? Yani şuan sevmediğin,istemediğin hatta üzerine korku ve endişe duydugun biri ile aynı evdesin.ayagındaki bu prangadan bir şekilde kurtulmalısın konu sahibi.ailesini ve geçmişini biliyormusun? Yeterince taniyormusun? Allah yardımcın olsun hiç korkma,Allah'a sıgın,dua et güç kuvvet olur dua etmek ve bir şekilde harekete geç.kurtulacaksin ve geçecek bugunler

annesi zamaninda babasindan kacmis cocuklari alipta, kadin siginma evinde kalmislar senelerce. Yani babasindan hic fark yok. Evlilikten hic konu acmiyor. Ben bi evlilik yasadim, bi daha asla evlenmek istemiyorum. Ama bu sekil de bikmiyor, birakmiyor. Bi süre annemlere kafa dinlemeye gitmeyi deneyecem. Artik ne olucaksa olsun, dayanamiyorum.

annesi zamaninda babasindan kacmis cocuklari alipta, kadin siginma evinde kalmislar senelerce. Yani babasindan hic fark yok. Evlilikten hic konu acmiyor. Ben bi evlilik yasadim, bi daha asla evlenmek istemiyorum. Ama bu sekil de bikmiyor, birakmiyor. Bi süre annemlere kafa dinlemeye gitmeyi deneyecem. Artik ne olucaksa olsun, dayanamiyorum.
Kesinlikle bu iyi fikir yoksa içinize atmaktan sizin psikolojiniz bozulacak. Evden çıkmadan yeni kiracı bulabilseniz keşke. Siz ailenizin yanına gidince evde o kalmaya devam etmeyecek mi ayrıca, yani o da orada çalışıyor sonuçta o süreçte kirayı o karşılamaya devam edebilir. Sözleşme sizin üzerinize mi adamın üzerine mi? Evlilik düşünmüyorsa evlilik baskısı yaparak da kurtulabilirsiniz belki ama öncelik olarak kısa süre için bile olsa biraz uzaklaşın, daha sağlıklı karar verirsiniz

Bir gün valize eşyaları koyacaksınız.
Akabinde dışarıda işlek bir yerde iken ayrılmakstediğinizi söyleyeceksiniz. Eşyalarını da eline verip anahtarı değiştireceksiniz. Bu süreç zarfında kendinize de yeni bir ev bulup taşınacaksınız.

İnannesi zamaninda babasindan kacmis cocuklari alipta, kadin siginma evinde kalmislar senelerce. Yani babasindan hic fark yok. Evlilikten hic konu acmiyor. Ben bi evlilik yasadim, bi daha asla evlenmek istemiyorum. Ama bu sekil de bikmiyor, birakmiyor. Bi süre annemlere kafa dinlemeye gitmeyi deneyecem. Artik ne olucaksa olsun, dayanamiyorum.
Babasıda böyleyse genetik bir durum olabilir cidden..yada babasinda gördüğü şeyler rolmodel olup içine işlemiş olabilr.Türkiye de olsaydınız ev sahibine durumu anlatıp bir şekilde sözleşmeyi iptal ettirebilirsiniz ama şuan bu durum belirsiz.oranin kanun,şart ve yapısını siz daha iyi bilirsiniz.

Su ilk cümlenizden sonra böyle bir adama yanasmazdim bile. Her zaman olmasa bile potansiyel var malesef insanlar ebeveynlerine cekiyorlar.
Yurtdisinda yasiyorsun madem git polise korkunu anlat, sikayette bulun ne bileyim böyle elin kolun bagli oturma, tehlikeli bu adam.

Fazla Agresif yaklasmissiniz bence konuya

Adamın öfke kontrolu var .Bence sız mutlu deılsınız.2 yıllık sozlesmeyı sızmı yaptınız?

İstediği olmadığı diye yatak başlığı kıran adamın nasıl bir öfke kontrolü var?
Sinirlenince kapıları çarpmak, eşyalara zarar vermek, kırmak dökmek normal şeyler değil.

Sozlesmeyi felan dusunmeyin bi an once ayrılın daha simdiden agresiflik cok aşırıya kacmis ileri donemlerde dozu dahada fazlalabilir konusun olmadi polise basvurun bi şekilde son bulacaktır bu durum

Adamı kendinizden soğutup onun sizden ayrılmasını sağlayın. Bana hiç normal gelmedi hareketleri. Ayrılmaya kalktığınizda kendisine ya da size zarar verme potansiyeli var
Buna kizabilir adam. Yoksa en mantiklisi bu bencede

X