Nasıl bir iş açmalıyım ?

baharsensin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2023
3
1
24
Merhabalar,

2 Yıldır elektronik firmasında Sosyal Medya Sorumlusu - Grafik Tasarımcıyım.
4 Ay sonra düğünüm olacağından işimden ayrılmak zorundayım. Çünkü, semtler farklı olduğundan malesef istesemde devam edememekteyim.
Bütün haklarımı alıp ayrılacağım. Yalnız, artık kendime yeni bir iş açmak istiyorum. Ne açacağım ne açacağım diye aylarca düşünüyorum.
Çok severek yaptığım ve gerçekten o işi yapmak istediğim bir iş var aslında. Davetiye tasarlıyorum boş vakitlerimde ama malesef davetiyeyi yazdıracak bir yazıcım yok. Şöyle düşünün web sitesi sosyal medya reklamı tanıtım falan hepsini çok iyi bir şekilde yaparım ama malesef ne işi açacağım konusunda hiç bir fikrim yok. Artık kendi ekmeğimi kazanmak istiyorum. Yazıcılara gelince Orta boy yani standart yazıcılarla aynı boylarda ev matbaaları var fiyatları 10-15 bin lira civarında ama malesef eski seri olduklarından satışı yapılamamakta bende ilk etapta 150 bin liralık makina almak istemiyorum. Maatba konusundada bilgim sıfır. Uzun lafın kısası iş açmak istiyorum arkadaşlar. Gerek evden çalışmak gerek iş açmak fikirlerinizi merak ediyorum.

X