Nasıl haber vermez?

Ben bı banyoya kaçayım , kendime gelirim belki, babam kızar diye korkudan kapıyı da kilitledim, annem anlatacak sanırım ,
Çok değişik bir kafa yapınız var gerçekten kaç yaşında insansınız kapı kitlemek babam kızar demek 18yaşındamısınız gerçekten konu o kadar tutarsız ki

İyi de yaşadığınız bir şey yok siz bunun farkında değilsiniz. Ortada sinirlendirecek bir şey yok. Yani bir etki olmadan tepki oluşuyor sizde. Acaba yardım mı alsanız? Bu kadar sinir ve öfkeyle yaşanmaz gerçekten.
Doğru
Görüşmeyin ailenizle
Niye mecburmuş gibi davranıyorsunuz ki?
Bi aileniz yokmuş gibi farz edin madem

Ayrıca eşinizin de her lafa dolduruldugunu düşünmeniz bence saygısızca eşinize karşı
Ha doğruysa bu sefer de öyle 2 dk da doldurulan birine ben saygı duyamazdım doğrusu
Doldurulmasının sebebi babanız değil
Eşinizin kendi kriterleri olmayan bi adam olması
Babanız doldurmasa arkadaşı doldurur yani
Eşimde öyle köklü değişiklikler olmadı çok şükür ama 5 yıldır almadığı markaları almaya başladı babam yüzünden
Çok değişik bir kafa yapınız var gerçekten kaç yaşında insansınız kapı kitlemek babam kızar demek 18yaşındamısınız gerçekten konu o kadar tutarsız ki
Tutarsizlikla alakası yok, yetiştirilme tarzı ve kendini geliştirememekle alakalı
Birşey sormak istiyorum nolur yanlış anlamayın, babanızın tacizine falan mı ugradiniz? bu tepkileriniz, anlattıklarınız normal şartlarda normal değil çünkü.
Tövbe tövbe başka yere çekmeyin konuyu lütfen (oda kapısını kilitledim) üzerime gelmesin diye, ben mi istedim böyle muameleyi

Eşimde öyle köklü değişiklikler olmadı çok şükür ama 5 yıldır almadığı markaları almaya başladı babam yüzünden
E siz konuşunca da sizin istediklerinizi alır
Zaten ikna etmesi 2 dk süren birinden bahsediyoruz
Ne var yani gerçekten bu kadar abartacak?
Çocuğunuza kötü bi rol model olursunuz bu gidişle
Annem en ufak şeyden bile büyük dramalar yaratan biri diye buralara konu açar yavrucağız ilerde

E siz konuşunca da sizin istediklerinizi alır
Zaten ikna etmesi 2 dk süren birinden bahsediyoruz
Ne var yani gerçekten bu kadar abartacak?
Çocuğunuza kötü bi rol model olursunuz bu gidişle
Annem en ufak şeyden bile büyük dramalar yaratan biri diye buralara konu açar yavrucağız ilerde
Evet alıyor şükür ama ben gereksiz yere korku yaşadım ya ,artık bu kadar takmicam

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim yorumlarınız için arkadaşlar, konu hakkında pek konuşulacak taraf kalmadı,iyi hafta sonları 💕🙋🏻‍♀️

Siz bu adamdan iki çocuk yaptınız çiçekli pijama ile görse ne , yeni flört değilsiniz. Anneninizin suçu ne çok merak ettim . O kadın sizin kum torbaniz mi ? Ne yaptı anneniz size . Çok üzüldüm ya . Sizin anlatiminiza göre höt göt baba , siz gereksiz yere kadına yüklenen o kadın ne yapsın. Allah evladin da hayırlısını versin . Gidip özür dilediniz mi annenizden? Karışılmasın istiyorsanız sıfır yardım alın. İnsanların evinde kalırsanız tabii ki yorum yaparlar
Belki adam hep ipek gecelikle görmüştür. Şimdi onca yıl sonra çiçekli gecelikle görünce 😂😂😂 kadın dokuz aylık hamile. Kocam beni çiçekli gecelikle gördü diyo🤭🤭. Off benim doğumdan sonra sonra sezaryan dikislerim açıldı. Adam karnımın içini gördü nerdeyse hiç bu kadar düşünüp trip atmadım🤣🤣

Belki adam hep ipek gecelikle görmüştür. Şimdi onca yıl sonra çiçekli gecelikle görünce 😂😂😂 kadın dokuz aylık hamile. Kocam beni çiçekli gecelikle gördü diyo🤭🤭. Off benim doğumdan sonra sonra sezaryan dikislerim açıldı. Adam karnımın içini gördü nerdeyse hiç bu kadar düşünüp trip atmadım🤣🤣
(yaslilar için gecelik olur ya, onun gibi) yok ben cidden ona trip atmadim, ağzımi dahi açmadım , sadece ufak bi üzüntüydü ki ana konu gecelik değil zaten , bu arada masaallah çok enerjiksiniz

konu 10 sayfa oldu ve ben hala neye kızdığınızı,neden saatlerce uykusuz kaldığınızı anlayamıyorum.o_Ogecenin bir yarısı bir evin üyesi tarafından havaalanında karşılandıysa o eve gidecek demek olmuyor mu zaten? söylese ne farkedecekti, söylemese ne? adam niye sabaha karşı boş eve gitsin, zaten muhtemelen birkaç saat sonra sizi almak için tekrar ailenizin evine gelecekti. niye git gel yapsın. babanız gitmiş almış, o da en mantıklı alternatif olan sizin ve ailenizin olduğu evde kalmaya karar vermiş yani. sonra annenizle niye tartıştınız onun ne suçu vardı

Ay yapmayın sanki düşmanlarınız onlar sizin , toplanin evinize gidin , bir daha da yardım fln istemeyin . Gerçekten de yazık sizin de evlatlariniz var ilerde onlar size bu muameleyi yapsa ne hissedersiniz.
Babam kahvaltıda çikolatayı çok sever, biz yemezdik. Eşime bir marka önerdi fındık oranı yüksek onu alıyorum seviyorsan onu al ötekileri alma hep şeker dedi. Benim herif bir deneyelim diye bir aldı artık haftada bir koca kavanozu bitiriyor. Ben de o elinde yerken babama fotoğraf atıyorum kimin damadı diye😆 bundan sonra uzak tutayım da çikileta öneremesin 🙏🙏

İyi geceler hatta günaydın herkese, geceden beri gözümü kırpmadim, 1 saat uyudum bu dertten önce,,
Zaten doğum stresim var
Eşimle sabahtan beri konuşuyoruz arada telle, iletisimsizlige bakın ama.... şehir dışından gelecek, ben annemlerde kalıyorum, insan derki gece size gelicem anahtarim yok diye, yani ben iletisimsizlige kaile alınmamaya kiziyorum, hatta en son mesaj attım , babam havaalanında bekliyor seni alacak diye, (kızım uyumuştu gece söyledim onu da) (bizim eve gidecekti ben annemlerde kalacaktım bugünlük,gece kiz uyumuş oluyordu demistim) dedim ki buraya gelmişken arabanı da alırsın, öpücükler gülücükler attım, hatta yazdım çok uyku bastı, iyi geceler sagsalim gel yazdım, uyumuşum, 1 saat kadar geçti, annem geldi eşim gelmiş assada, annem yatak seriyo, ben sinirden cildiricam, tamam gelmesi mutluluk verici de, sabahtan beri desene anahtarım yok, babam da yolda haber vermedi, yaa insan sabahtan beri demez mi yuz kere araştık, üstümde annemin çiçekli geceliği,,, geldi gece, sersem gibi oldum,uykum da hiç oldu,annemle tartıştım içerde , babama laf edemem bağırir, çok snrliyim
NOT:
Eşimin geliş saati gece 1 bucugu bulacaktı uçakla, ben de annemlerde kalıyorum kızımla, kızım Küçük,uykusu bölünür, konuşmustuk bunları, kısacası annemde kalacaktim bugün biliyor, onu babam alip evimize bırakacaktı, mesajlastik,uyudum güzelce.Annem bı geldi,esim gelmiş,annem yatak yapıyor,iyi de beni insan yerine koyup söylese ya eşim burada kalacağını,anahtarı zaten burada bıraktığı arabadaymis,iyi de sabahtan beri niye söylemiyorsun niyee
Doğum stresi sarmış belliki ..Allah yardımcısı olsun çevrenizin ..doğumdan sonra sakinleşirsiniz nasılsa..sağlıkla doğsun bebeğiniz

Babanızdan bu kadar korkmayın.. O da sizin gibi insan, size hiçbir şey yapamaz. Lafından sözünden o kadar korkmayın
Eğer aşamiyorsaniz eşinize mesafeli durmak istediğinizi anlatın ve mesafe koyun

konu 10 sayfa oldu ve ben hala neye kızdığınızı,neden saatlerce uykusuz kaldığınızı anlayamıyorum.o_Ogecenin bir yarısı bir evin üyesi tarafından havaalanında karşılandıysa o eve gidecek demek olmuyor mu zaten? söylese ne farkedecekti, söylemese ne? adam niye sabaha karşı boş eve gitsin, zaten muhtemelen birkaç saat sonra sizi almak için tekrar ailenizin evine gelecekti. niye git gel yapsın. babanız gitmiş almış, o da en mantıklı alternatif olan sizin ve ailenizin olduğu evde kalmaya karar vermiş yani. sonra annenizle niye tartıştınız onun ne suçu vardı
Anneme sinirimi anlattım pişmanım, eşim benimle durumu konuşmadığı için sinir oldum
Babam kahvaltıda çikolatayı çok sever, biz yemezdik. Eşime bir marka önerdi fındık oranı yüksek onu alıyorum seviyorsan onu al ötekileri alma hep şeker dedi. Benim herif bir deneyelim diye bir aldı artık haftada bir koca kavanozu bitiriyor. Ben de o elinde yerken babama fotoğraf atıyorum kimin damadı diye😆 bundan sonra uzak tutayım da çikileta öneremesin 🙏🙏
İyi ve faydalı bir şey önermiş , üstüne pahalı
Doğum stresi sarmış belliki ..Allah yardımcısı olsun çevrenizin ..doğumdan sonra sakinleşirsiniz nasılsa..sağlıkla doğsun bebeğiniz
Amin teşekkür ederim 🤲🤲
Babanızdan bu kadar korkmayın.. O da sizin gibi insan, size hiçbir şey yapamaz. Lafından sözünden o kadar korkmayın
Eğer aşamiyorsaniz eşinize mesafeli durmak istediğinizi anlatın ve mesafe koyun
Yapamaz ama tartissam şuraya yazıyorum küser, Allah korusun küs mú gideyim Allah'ın huzuruna, (eşime desem de anlamaz, çocuk gibi olurum) ya çok mu zor istediklerime saygı duymak , mantıkli ya da mantıksız eşimle samimi olmasını istemiyorum, bu kadar , tek derdim bu onlarla , o da bana tamam kızım diyip gulunseyecegine, tartışmayı, küsmeyi seçecek, hatta tedavi ol diyecek, iyi de istemiyorum işte samimiyet, ne var bunda, bugün bile eşimin yanında anneme kızdı babam, samimi olmadan önce kızamıyordu, off boşver

3 kere okudum sinirden uyumayacak ne var anlamadım. Adam boş eve gitmek yerine uçaktan iner inmez sizin yanınıza gelmiş. Gelip sizi o saatte eve götürmeye kalksa haklısınız dicem de orda kalmış ne var bunda yahu? Babanızın onu almaya gitmesine de bu kadar içli dışlı olunmaz demişsiniz. Eşinizle samimi oluyor diye babanıza da kızıyorsunuz yani. Son zamanlar da okuduğum en saçma konu bu olabilir gerçekten.

yahu adam anahtarın olmadığını uçaktayken farketmiş olabilir. hiç mi unuttuğunuz, atladığınız bir şey olması hayatınızda?
hep böyle aşırı planlı ve adım adım bilgi isteyen biri değilsinizdir inşallah zira bundan en çok çocuklarınız zarar görür.
umarım doğum yaptıktan sonra bu davranışlarınızın çok anlamsız olduğunu farkedersiniz.

X