Nasıl tanışacağım ki?

Merhaba herkese önceden de bu sitedeydim bir konu açmıştım fakat anonimliğimin bozulması endişesini taşıdığım için hesabı kapattım şimdi. Yeni bir hesap açtım sitenin bir yöneticisi vardı yalan söylediğimi falan söylüyordu ortada yalan dolan yok şimdiden durumu açıklayayım bu kez anonimliğim bozulmayacak şekilde durumu izah ediyorum
Ben tıp fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim bildiğiniz gibi de okullar online bizim fakültede kulüpler falan var kulüplerin başkanları da var
Kulüp başkanları da kulüplerini tanıtmak için zoomda yani bilgisayar üzerindenbir toplantı oluşturdular herkes kendi kulübünü tanıtıyor bir kulübün başkanını gördüm ve sanırsam hoşlanmaya başladım öyle çok yakışıklı değil ama sempatik ama konuşmasından efendi birine benziyor
Sorum şu ben bu çocuğu canlı kanlı daha görmedim zoomdan gördüm kendisi 3.sınıf şu an yoluna ölürüm biterim değilim hafif bir ilgim var okullar açıldığında huyunu suyunu iyice öğrenip ona göre içimdeki bu ilgiyi bitireceğim ya da büyüteceğim ama bu yaşıma kadar pek erkeklerle konuşmadım hiç flörtüm falan olmadı ben bu çocukla nasıl tanışacağım ? Ortak derslerimiz yok ortak arkadaşlarımız yok ortak olan tek şeyimiz aynı fakültede olmamız aynı sınıftada değiliz benim üst dönemim şu anlık isteğim okullar açıldığında tanışmak istiyorum onu tanımak istiyorum kafa yapımız uyuşursa ilgimi devam ettiririm uyuşmazsa kişiliği iyi değilse bitiririm zaten de sorun şu ki nasıl tanışacağım? Dediğim gibi tek ortak yanımız aynı fakülteyi okumamız ama tanımayı tanışmayı çok istiyorum önerilerinizi bekliyorum
Ben de üniversitede birinden hoşlanmıştım. O 4. Sınıf, ben 1 dim.Ortak hiçbir şeyimiz yoktu. Fırsat yaratmıştım. Bir gün fakültenin bilgisayar lab. Da oturuyordu, yanındaki bilgisayar boşalınca hop oraya oturdum. O zaman Hotmail vardı, kendime e mail hesabı almak için açmıştım, ekrana bakarken yardımcı olabilir miyim demişti. Böylece tanışmıştık. Bir süre flört ettik. Şimdi aklıma geldi size yazarken o duygular.üzerinden 21 sene geçmiş. Vayy dile kolay. Ben hala aynı email adresini kullanıyorum. O gün orada aldığım, onu da şimdi fark ettim.

Önce okul açılsın

Bir ortalarda dolaşın

Uzaktan gözlemleyin

Belki adamı ilk gün bir kızla el ele diz dize göreceksin

Öyle görmesen de sevgilisi olabilir

Sevgilimle aynı okulda geçirdiğimiz 3 sene boyunca kimse bizi el ele görmedi

Ya da adamın hali tavrı yahut hayatta kendini konumlandırışı seni açmayacak

10 dakika zoom görüntüsü ile sevgili olunmaz, hayran olmuşsun, güç sahibi bulmuşsun o kadar

X