nazlı bebek teşrif etti :)

psilokum

Sıla'nın annesi :)
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2008
739
5
arkadaşlar galiba bende anne olacağım :kedi: galiba diyorum çünkü halen inanamıyorum. bugün adetimin 28. günü.beta hcg 329 çıktı. tam dört haftalık olmuş nazlı bebek. umarım bir daha naz yapmaz... :nazar:

Son düzenleme:

TIFF

SAKARLAR KRALİÇESİ :)
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
2.316
62
arkadaşlar galiba bende anne olacağım :kedi: galiba diyorum çünkü halen inanamıyorum. bugün adetimin 28. günü.beta hcg 329 çıktı. tam dört haftalık olmuş nazlı bebek. umarım bir daha naz yapmaz... :nazar:

yapmaz annesi yapmaz gelene kadardı o naz. canımcım özelden ettim ama burdan daaa sölim çokkk ama çokkkkk tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin inşallah, 9 ay çarçabuk geçsin de kucağına al hemencecik. bu arada Bursalı hamileler 4'e çıktı hemde aynı zamanlarda, kızlar bursada doğurganlık mevsimi sanırsam, çocuğu olmayanlar Bursaya tatile gelsin!! hahahhahahaaa :jeyyar:

psilokum

Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2008
739
5
tıffcığım çok teşekkür ederim.bende seni çok tebrik ediyorum.hakkaten aynı zamanda 4 hamile :) hepside bursadan.nüfus patlaması olabilir yakında.güldürdün beni canım. :roflol:

mammek

Rabbim Sen bizi koru
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2008
1.608
2
Hayırlı olsun canım Allah bebeğini sağlıkla kucaklayıp, anal babalı büyütmryi nasip etsin, bahtı açık olsun. Bana da dualarında yer ver inşallah.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2555 gün geçti.

B

benimo

Ziyaretçi
aaaaaa pisilokum da hamilemiş bu ay cok hamişlerimiz var allah analı babalı büyütsün canım tekrar tebrikler darısı bana:eek: olmayanlara

cucu-pete

Sana Emanetiz Rabbim...
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
8.481
25
hayirli olsun canim,tebrik ederim...:nazar:
saglikla kucagina almakta nasip olsun..
darisida basimiza insallah

E

EU3

Ziyaretçi
Tebrik ederim canımm :teytey:Rabb,m sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhha.s.

loneliness

Rabbime şükürler olsun
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2008
2.466
7
yapmaz annesi yapmaz gelene kadardı o naz. canımcım özelden ettim ama burdan daaa sölim çokkk ama çokkkkk tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin inşallah, 9 ay çarçabuk geçsin de kucağına al hemencecik. bu arada Bursalı hamileler 4'e çıktı hemde aynı zamanlarda, kızlar bursada doğurganlık mevsimi sanırsam, çocuğu olmayanlar Bursaya tatile gelsin!! hahahhahahaaa :jeyyar:

ah canım ben de bursadayım. bana daha gelmedi inşallah gelir ama sabırla bekliyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2596 gün geçti.

psilokum

Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2008
739
5
arkadaşlar hepinize çok teşkkür ederim.umarım en kısa zamanda sizin nazlı bebeklerinizde teşrif etsin :Saruboceq:

iLayda

su perisi
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2007
4.358
1
canım seni bu sayfadan da tebrik etmek istedim.
Allah hayırlısıyla ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

cicekcik

02.08.10
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
6.802
21
43

ayy canım benim çok çok tebrik ederimmm a.s.:1hug:
allahım sağlıcaklan ve hayırlısıylan kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhh
darısıda bizlerin başınaaaaaaaaaaaaaa

kızım sen varyaaaaaaaaaaaaa sennnnnnnnnnnn yanına gelcem ben seninnnnnn tatileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile3