nazlı bebek teşrif etti :)

psilokum

Sıla'nın annesi :)
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2008
738
5
arkadaşlar galiba bende anne olacağım :kedi: galiba diyorum çünkü halen inanamıyorum. bugün adetimin 28. günü.beta hcg 329 çıktı. tam dört haftalık olmuş nazlı bebek. umarım bir daha naz yapmaz... :nazar:

Son düzenleme:
arkadaşlar galiba bende anne olacağım :kedi: galiba diyorum çünkü halen inanamıyorum. bugün adetimin 28. günü.beta hcg 329 çıktı. tam dört haftalık olmuş nazlı bebek. umarım bir daha naz yapmaz... :nazar:

yapmaz annesi yapmaz gelene kadardı o naz. canımcım özelden ettim ama burdan daaa sölim çokkk ama çokkkkk tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin inşallah, 9 ay çarçabuk geçsin de kucağına al hemencecik. bu arada Bursalı hamileler 4'e çıktı hemde aynı zamanlarda, kızlar bursada doğurganlık mevsimi sanırsam, çocuğu olmayanlar Bursaya tatile gelsin!! hahahhahahaaa :jeyyar:

tıffcığım çok teşekkür ederim.bende seni çok tebrik ediyorum.hakkaten aynı zamanda 4 hamile :) hepside bursadan.nüfus patlaması olabilir yakında.güldürdün beni canım. :roflol:

Hayırlı olsun canım Allah bebeğini sağlıkla kucaklayıp, anal babalı büyütmryi nasip etsin, bahtı açık olsun. Bana da dualarında yer ver inşallah.

aaaaaa pisilokum da hamilemiş bu ay cok hamişlerimiz var allah analı babalı büyütsün canım tekrar tebrikler darısı bana:eek: olmayanlara

hayirli olsun canim,tebrik ederim...:nazar:
saglikla kucagina almakta nasip olsun..
darisida basimiza insallah

Tebrik ederim canımm :teytey:Rabb,m sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhha.s.

yapmaz annesi yapmaz gelene kadardı o naz. canımcım özelden ettim ama burdan daaa sölim çokkk ama çokkkkk tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin inşallah, 9 ay çarçabuk geçsin de kucağına al hemencecik. bu arada Bursalı hamileler 4'e çıktı hemde aynı zamanlarda, kızlar bursada doğurganlık mevsimi sanırsam, çocuğu olmayanlar Bursaya tatile gelsin!! hahahhahahaaa :jeyyar:

ah canım ben de bursadayım. bana daha gelmedi inşallah gelir ama sabırla bekliyorum.

arkadaşlar hepinize çok teşkkür ederim.umarım en kısa zamanda sizin nazlı bebeklerinizde teşrif etsin :Saruboceq:

canım seni bu sayfadan da tebrik etmek istedim.
Allah hayırlısıyla ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

ayy canım benim çok çok tebrik ederimmm a.s.:1hug:
allahım sağlıcaklan ve hayırlısıylan kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhh
darısıda bizlerin başınaaaaaaaaaaaaaa

kızım sen varyaaaaaaaaaaaaa sennnnnnnnnnnn yanına gelcem ben seninnnnnn tatileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile3

ayy canım benim çok çok tebrik ederimmm a.s.:1hug:
allahım sağlıcaklan ve hayırlısıylan kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhh
darısıda bizlerin başınaaaaaaaaaaaaaa

kızım sen varyaaaaaaaaaaaaa sennnnnnnnnnnn yanına gelcem ben seninnnnnn tatileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile3

heheeheee ay senden kurtuluş yok vallaha canımcımm heee, ben oğlan doğurem sen de bi kız getir arkamdan daa baree aile olalım galiiii :jeyyar:

psilokum tebrikler canım yaaopuyorumnanaktan
Ben demiştim hamilesin sen diye inan yanılmadığm ve hamileliğin kesinleşdiği için çok sevindim:sm_cool:
Peki usg de gördünüzmü minicik bebeğini:asigim::nazar::nazar::nazar:

heheeheee ay senden kurtuluş yok vallaha canımcımm heee, ben oğlan doğurem sen de bi kız getir arkamdan daa baree aile olalım galiiii :jeyyar:

evet allahın izniyle bende kalam bi hamiş ondan sonra senin bebişinlen inşallah beşik kertiği yaparız kaydirigubbakcemile3

X