Lazer Epilasyon Nd:yağ lazer (fotona) Hakkinda Genel Bilgi

Kızlar peki bir şey soracağım size seans başına ne kadar ücret alıyorlar?

Ben komple yuz 100 ytl ye koltukaltı 75 ytlye yaptırıyorum. Dıger yerlere gore bıraz pahalı oburlerı yuzu 75 ytl ye koltukaltı 50 dedıler ama yapanlar estetısyen olduklarını ıddıa eden kısıler benımkı ıse bızzat cıldıye uzman doktoru ve makına da gayet kalıtelı cunku tam bır ay oldu ılk seanstan sonra sımdı yenı yenı az farkedılmeyecek kadar cıkmaya basladı. Bellı bıle degıl sımdı uzamasını beklıyorum 2. seansıda yaptırmak ıcın.

Ben ocak ayında birkez lazer yaptırmıştım sonra çeşitli sebeplerden ötürü bırakmışştım şimdi 2. seansım için gittim yeni yeni makinalar gelmiş hepsi oldukça kaliteliydi nd yag lazeri uyguladı ilk önce ve alexandera göre epey bir ağrısı oluyor daha derine nüfuz ettiği için daha hızlı sonuç verir dediler bakalım aydan aya gelişmeleri yazarım size.

Selam kızlar ben de nd yağ lazerle epilasyona başladım yüz bölgem için ilk seansta bile dökülmeler olucak beyaz ten ve siyah tüyde en etkili sonuç elde ediliyormuş. ilk seanstan iki hafta sonra çok az bi dökülme oldu 3 seansta biticeğini söylediler ama sonuçları yazarım tekrar. yapan kişi bana da gözlük verdi kendi de kullandı kullanılması da gerekiyormuş zaten. lazer epilasyonu bile ayda sadece bir kez yapabiliceklerini söylediler zararlı olabilir dye gözlük takmamaları çok garip bence bunu iyice araştırmalısın gülçehrecim

Ben yüzüm için lazer epilasyon uygulatıyorum. daha önce birkaç lazer merkezi denedim ama hiçbirinden memnun kalmadım. İlk başladıgım yerde DİOD lazer kullanmışlardı ordan bana karşı davranışlarından dolayı vazgeçmiştim.ikinci gittiğim yerde IPL lazer sistemini kullandılar,uygulayn bayan kirpiğimi yaktığı için bıraktım.Sonraki gittiğim yerde alexanrite lazer kullandılar ve bu gittiğim yerde göğüs ucu ve göğüs arasınada başladım lazer yaptırmaya ve burdada göğüs ucumdaki kahverengi bölgede çekilme oldu ayrıca yüzümdeki kıllar boynuma dogru yayılmaya başladı onun nedenide alexanrite lazerin ayva tüylerini tetikleyip kalınlaştırdıgı iddiasında bulundular.Ayrıca lazer uygulamadan önce uzamış olan tüylerimi kısatmadan lazeri uyguluyorlardı.Dogrusu nedir bilmiyorum.Orayıda bıraktım.Şuan ND yag lazer sistemini kullanan bir polikliniğe devam ediyorum ki 3. seansımı geçen hafta sonu yaptırdım.şimdilik ordan memnunun ve gösterilen ilgiden.Lazer uygulamadan önce kılları jiletle kısaltıyor.sebebide verilen lazerin daha fazla etkili olması imiş.ayrıca bana bir uyarıda bulundular.Lazer yaptırdıktan sonra çıkmaya başlayan kıllarından rahatsız oldugun herzaman jiletle kesebilirmişim.tüylü gezmemi gerektiren bir durum yokmuşayrıca jiletle kesmem daha dogru olurmuşçjilet tüyleri kalınlaştırdıgı için makinanın görüş alanını daha etkili yapıyormuş.5.seantan sonra sonuçlarını inşallah burda yazma fırsatım olur.
Bakalım sonuç ne olacak.
Biraz karışık yazmış olabilirim.bunun için lütfen kusura bakmayınız.
Eger bi uyarınız varsa sevinirim.
Teşekkürler....

nerde yaptırdın özel msj atramısın bide nd yag ama markası ne acaba oda çok önemli artı 3 seans oldu diyosun bi sonuç falan yok mu??

ya nasıl agrı yapıo kızlar gozumu korkuttunuz walla ole cok mu agrısı oluo

dun epilasyona gıttım :) suan yuzumdekı tuylerın hepsı bembeyaz :KK70: 1 hafta sonra dokulecegını soledı doktorum buarada ben cılt doktoruna yaptırıorum beklıorum 1 hafta gecmesını zaten kontrole gıdıcem ozman ole inşallah cabuk bıterler:KK70:

selam kızlar!!..tüm vücuduna nd-yag lazerle epilasyon yaptıran ve memnun olan varsa lütfen yazsın(ten rengini ve kıl yapısınıda)...

merhaba;
epeyice araştırıp,kendimce en mantıklı bulduğum yerde süper nd-yag lazer yaptırmaya başladım bu gün..tüm vücut çalışılıyor.hemen belirtmek isterim,ağrıdan çok şikayet edildiğini okumuştum forumlarda.bu gün kullanılan cihazda -ki ağrı eşiğim çok düşüktür-neredeyse hiç bir şey hissetmedim.çok nadir bir kaç noktada, karıncalanmaya ancak benzeyen sızlamalar oldu uygulama sırasında,sadece o kadar.bu süper nd-yag,diğerinin acısız olanıymış.acı konusunda tereddütünüz olmasın ki diğer lazerleri biliyorum,onlarda acı duyuyordum ve çoğu bölgede ancak emla ile uygulamaya tahammül edebiliyordum.hemen eklemek de isterim,uygulma da her ikimiz de gözlük kullandık.henüz ilk uygulamam ,hiç ucuz da sayılmaz.umarım yanılmam da,buna değer ve gelişmeler hakkında bilgi ,size de müjdeler veririm.

Son düzenleme:
selam..bende epey zamandır araştırıyorum kıllarınız kalın ve siyahsa ve ten renginiz açıksa her lazer tipi uygulanabilirmiş ama alexandrite lazer ışınları diod ve nd-yag lazerlere göre melanin pigmenti tarafından daha yoğun emilmektedir bu durum'da epilasyonda avantaj sağlamaktadır...
ben henüz başlamadım iyice araştırmadan başlamak istemedim sonradan mağdur olmamak için...sizde gideceğiniz yeri iyice araştırın;aklınıza takılan her soruyu sorun...ayrıca dijital spektrofotometre cihazı olup olmadığını'da mutlaka sorun:cilltteki değişiklikler bu cihaz ile izlenmeli ve lazer epilasyonda kullanılacak dozun yeniden ayarlanması gerekir...

benim çok canım yandı ilk seansımı yaptık 3 gün önce. hala kıl köklerim hassas ve aşırı canım yandı ağlaya ağlaya yaptırdım. 2. seansa anestezi yapan kremler sürerek gidicem işkence resmen

selam kızlar..dün ilk seansımı yaptırdım nd-yag lazerle tüm bacak,koltuk altı,genital bölge ve bıyık bölgesi...en çok koltuk altı acıdı diğer yerlerde yok denecek kadar az acı hissettim..size tavsiyem bıyık bölgesini nd-yag lazerle yaptırın ne kızarıklık oldu ne'de acı hissettim çok rahattım...

bide tuyler seansta beyazladıgı ıcın uzun olsada yokmus gıbı duruo o yuzden de cok avantajlı bence ben memnum sahsen yuzume ılk seansı ıkı ay once yaptırdım daha yenı cıkmaya basladılar eskıler dokulup yenılerı daha yenı cıkıo yakın zaman gıdıcem yıne dudak ustu 3,saensı yaptırdım ama onlar bıraz daha hızlı cıkıolar

bide tuyler seansta beyazladıgı ıcın uzun olsada yokmus gıbı duruo o yuzden de cok avantajlı bence ben memnum sahsen yuzume ılk seansı ıkı ay once yaptırdım daha yenı cıkmaya basladılar eskıler dokulup yenılerı daha yenı cıkıo yakın zaman gıdıcem yıne dudak ustu 3,saensı yaptırdım ama onlar bıraz daha hızlı cıkıolar

merhaba..benim yüzümde değil'de çene bölgemde kalın siyah kıllar ve ayva tüyler var bunlar için epilasyon yaptırırsam çoğalabilir diye korkuyorum çünkü tüz yüz olarak çalışmaları gerekiyormuş;iğneli epilasyonda'da bitmesi çok uzun sürermiş..senin yüzündeki tüyler nasıldı?..bi'çoğalma olmadı herhalde;bu başlığa yazdığına görede nd-yag lazerle epilasyon yaptırıyor olmalısın... CADIARZU

Arkadaşlar haberdar edicem demiştim gelişmeleri yazayım sizlere 4. seansım bitti 5. seansa gidicem kısmetse çıktığında kıllar yüz için gidiyordum ben tüm. Dudak üstü kıllar büyük gelişme gösterdi çünkü oradakiler siyahtı ve çene bölgesi özellikle eskiye nazaran çok iyi sadece şakaklara doğu olan yerlerde grimsi tüylenmeler vardı onlar uyarılınca siyahlaşmalar oldu. dileğim seanslarda onlarında zamnla azalması ilk başladığım günle 4. seans bitiminde karşılaştığım senaryo gayet umutlandırıcı sabırla tamamen kurtulacağım günü bekliyorum kızlar. Yine haberdar ederim sizi ilerleyen seanslarda.. Görüşmek üzere

Bende dün bacaküstü n yag lazer yaptırdım. diğer lazere göre biraz daha acı var. ama sanki daha çabuk. üst bacak tüyleri zayıfladığı için n yag lazerle yaptılar. 4 seans diğer lazerle olduktan sonra dün n yag lazere geçtik. Bayağı bir azalma ve incelme var. Tavsiye ederim.

Arkadaşlar Ben 6. seansıma gittim kontrol seansımıda yaptırdım. Dudak üstü bölgesinde olumlu sonuçlarım var gelişme var diyebilirim zamnla dahada azalıcak inşallah.

Arkadaşlar bende önce alex le laser yaptırdım yüzüme koltuk altıma ve alt bacağa.yüzde dedikleri gibi uzun sürede sonuç veriyo çünkü bayağı oldu başlayalı ama koltuk altı ve bacaktan memnunum üstelik benim kılköklerimden kaynaklanan kötü bir görüntü oluşmuştu bacaklarımda ama o da laserle düzeldi cildin yapısınıda düzeltti siyahımsı görüntü kalmadı Şimdi ise başka bir merkeze başladım üst bacak ve genitale dün ilk seansım vardı diğerine göre daha acısız geçti hatta kızarıklık hemen geçti çünkü alexle yapıldığında hem çok acımıştı özellikle bacağım hemde kızarıklık iki gün sürmüştü ben esmerim ve kalın kıllarım var.bana ii sonuç alırsın dediler fotonayla.alextende memnun kalmıştım bazı yorumlarda az dökülme olduğu yazıyor bu cihazla (fotona)bekleyip görücem artık acaba alexemi gitseydim diede düşünmedim değil.başka tecrübesi olan arkadaşlardan yardım istiyorum devam etsemmi fotonayla..

Arkadaşlar bende önce alex le laser yaptırdım yüzüme koltuk altıma ve alt bacağa.yüzde dedikleri gibi uzun sürede sonuç veriyo çünkü bayağı oldu başlayalı ama koltuk altı ve bacaktan memnunum üstelik benim kılköklerimden kaynaklanan kötü bir görüntü oluşmuştu bacaklarımda ama o da laserle düzeldi cildin yapısınıda düzeltti siyahımsı görüntü kalmadı Şimdi ise başka bir merkeze başladım üst bacak ve genitale dün ilk seansım vardı diğerine göre daha acısız geçti hatta kızarıklık hemen geçti çünkü alexle yapıldığında hem çok acımıştı özellikle bacağım hemde kızarıklık iki gün sürmüştü ben esmerim ve kalın kıllarım var.bana ii sonuç alırsın dediler fotonayla.alextende memnun kalmıştım bazı yorumlarda az dökülme olduğu yazıyor bu cihazla (fotona)bekleyip görücem artık acaba alexemi gitseydim diede düşünmedim değil.başka tecrübesi olan arkadaşlardan yardım istiyorum devam etsemmi fotonayla..

merhaba cnm ben nd-yag lazerden gayet memnunum alex'ten daha iyi diğebilirim;alex'le tüm vücut yaptırdım cok acıdı;benim gittiğim merkezde her iki lazer türüde var duruma göre uyguluyorlar!.Nd-yag lazerle dökülme daha çabuk oluyor benim tenim beyaz olmasına rağmen nd-yag lazerden daha memnunum!..senin tenin esmermiş nd-yag lazer daha uygun olur senin için;internetten araştırırsan daha çok bilgi sahibi olursun!
ben 2.seansımı yaptırdım koltuk altı tek tek tük çıkıyor;özel bölgedeki kıllar çok kalındı çok inceldiler kalınlaşsın diye jilet yapıyorum!bacaklardaki kıllardada incelme ve azalma var!

X