Lazer Epilasyon Nd:yağ lazer (fotona) Hakkinda Genel Bilgi

Arkadaşlar merhaba.ben günlerdir lazer yaptırmayı düşünüyorum ama antalyada iyi biryer bilmiyorum.internette de pek yok.ilçesinde yaşadığım için orada bulunma imkanım da olmuyor.antalyada yaşayan ve lazer yaptırmış olan arkadaşlar lütfen yardımcı oluuun çok aciill evlenebilirim de yaz sonu:))

Arkadaşlar merhaba.ben günlerdir lazer yaptırmayı düşünüyorum ama antalyada iyi biryer bilmiyorum.internette de pek yok.ilçesinde yaşadığım için orada bulunma imkanım da olmuyor.antalyada yaşayan ve lazer yaptırmış olan arkadaşlar lütfen yardımcı oluuun çok aciill evlenebilirim de yaz sonu:))

cnm bende alanya'daydım 1 sene oncesıne kadar orada yasıyordum sımdı bır surelıgıne hatay'dayım ama gerı donecem alanya'ya...neyse soruna gelınce antalya cok buyuk bır ılımız orada lazer epilasyon yapan bırcok merkez vardır;antalya'nın ilçesinde'de olsan zaten hergun gıtmıyorsun'kı bıyık ıcın ayda 1 kez;diğer yerler için'se değişiyor 2 ay bazen daha fazla'da sürebiliyor gidip gelebilirsin yani;ayrıca ben yaptırmaya başlamadan önce çok araştırdım mail yazdım ve soru cevap şeklinde devam etti;en sonunda yaptırmaya karar verdim çokta memnunum...antalya'da bulunan lazer epilasyon merkezlerine'de mail yazdım ve tatmin edici cevaplar aldım!bunlardan biriside medlife estetik ve güzellik merkezi internetten araştır bak ok.
mutluluklar opuyorumnanaktan

dun epilasyona gıttım :) suan yuzumdekı tuylerın hepsı bembeyaz :KK70: 1 hafta sonra dokulecegını soledı doktorum buarada ben cılt doktoruna yaptırıorum beklıorum 1 hafta gecmesını zaten kontrole gıdıcem ozman ole inşallah cabuk bıterler:KK70:

umarım sesimi duyarsın bende kocaelide oturuyorum formu gezerken dikkatimi çekti hangi merkezde ve hangi dr.a yaptırdığını ve sonuç alıp almadığını merak etmiştim. şimdiden teşekkürler.

slm kocaelide oturuyorum bende epilasyon yaptırdım bikaç merkezde ama memnun kalmadım nerde ve hangi dr. uyguladı yazabilirsen sevinirim

kızlar acil yardım istiyorum kocaeli izmit te oturuyorum gittiği merkez ve dr.dan memnun olup sonuç alanlar yardımcı olup gittikleri merkezleri yazarlarsa sevinirim ..hoşçakalın...

bacaklarıma yaptırdığım iğneliden nd:yag lazere geçmeyi düşünüyorum, çünkü iğneli çok zamana alıyor, çok pahalıve bilmioyurm yaptırğım yerde bayan uzman 6 ayda baya azalamada oldu ama kıl dönmeleri hala aynı duruyor ve ben de uzun saatlerimi iğnelide geçirmekten bıktım. Nd:yag lazer yaptıran arkadaşlar önerilirniz var mı bu konuda? sizce iğneli mi nd:yag lazer mi?

bacaklarıma yaptırdığım iğneliden nd:yag lazere geçmeyi düşünüyorum, çünkü iğneli çok zamana alıyor, çok pahalıve bilmioyurm yaptırğım yerde bayan uzman 6 ayda baya azalamada oldu ama kıl dönmeleri hala aynı duruyor ve ben de uzun saatlerimi iğnelide geçirmekten bıktım. Nd:yag lazer yaptıran arkadaşlar önerilirniz var mı bu konuda? sizce iğneli mi nd:yag lazer mi?

cnm iğneliyle boş yere zaman harcama ben nd-yag lazerle yaptırıyorum 3 seans oldu tüm vücut çok memnunum kıllar çok azaldı ve inceldi ayrıca batıklara'da çok iyi geliyor opuyorumnanaktan

cnm iğneliyle boş yere zaman harcama ben nd-yag lazerle yaptırıyorum 3 seans oldu tüm vücut çok memnunum kıllar çok azaldı ve inceldi ayrıca batıklara'da çok iyi geliyor opuyorumnanaktan

evet ben de lazere gitmeye karar verdim ama burda nd:yag lazer yapan bir merkez yok :çok üzgünüm: ben de mecburen alexanderle yaptıracam

Arkadaşlar bi konuya daha yazmıştım ama burada da sorayım.Nd yag lazer yaptıran arkadaşlar sorum size..Bna uygulayan kişi gözlük takmıyor uygulama yapılırken artı bana da takmıyor.Bu işte bi gariplik mi var yoksa bana mı öle geliyor..Yoksa dolandırılıyor muyum ?? :KK43:

Dolandırıldığını sanmıyorum bazı cihazlarda enerji kaybını önelemek için teknolojiler var dışarıya ışığın yayılmasını engelliyorlar. Eğer böyle bir sistem kullanıyorlarsa o zaman gözlük takmasanızda olur. bu problem yaratmamalı sizin için ama genede gözlük takarak korunmak en iyisi yanlış bir hareket ya da dikkatsizlik gözlerinizle ilgili problem yaşayabilirsiniz. Ya gözlük takın ya da gözlerinizi kapatın

akdeniz üniversitesi dermatoloji bölümünde Gemini lazer var Nd:Yag + KTP lazer var kalıcı epilasyon onayı var FDA dan.

aman yaa anca para gidiyor, yanına kaybettiğimiz zaman ve emek de cabası...

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bende nd yağ lazer yaptırıcam önceden alex...le yaptırdım mekan değişikliği ldu şimdi Nd yağ makinesi war gittiğim yerde zaten son seansım olucak baya azaldı we inceldi kllarım sonra iğneli epilasyona geçicem
Bu Nd yağ makinesi çokmu acı weriyor yoksa normalmi daha derine iniyormus işınları kıllarım baya azaldı ama dayanıklıyımdır da genitlin alt kısmından korkuyorum orası çok acıyor gerçekten acıyormu:uhm:
sewgileropuyorumnanaktan

Kızlar bende nd yağ lazer yaptırmayı düşünüyorum bacaklarıma esmer tenliyim teni koyu olup sonuç alan arkdslar var mı

arkadaşlar nd yağ ile ilk seansıma gittim nerdeyse 1 ay oldu koltuka ltımda tek tük çıktı,genitalde ise üst kısımlar hiç çıkmadı ama alt kısımlar renksiz olarak çıktı bacaklarım ise siyah nokta şeklinde şu an bilmiyorum fayda etti gibi ilk seansta,genital üst kısım tamamen yok yani acı ise genitalin alt ve tam o üst kısm biraz acıdı ama dayandım yani.umarım fayda eder o kadar para veriyoruz

arkadaşlar nd yağ ile ilk seansıma gittim nerdeyse 1 ay oldu koltuka ltımda tek tük çıktı,genitalde ise üst kısımlar hiç çıkmadı ama alt kısımlar renksiz olarak çıktı bacaklarım ise siyah nokta şeklinde şu an bilmiyorum fayda etti gibi ilk seansta,genital üst kısım tamamen yok yani acı ise genitalin alt ve tam o üst kısm biraz acıdı ama dayandım yani.umarım fayda eder o kadar para veriyoruz

Canım ikinci ayda çıkmaya başlar kıllar we 2-3 seanslarda azalma daha fazla belli olur azalırda bacaklarındaki kıllar nokta şeklinde dökülmediyse kese yap we nemlendirici kullan bebe ağı kullanabilirsin bana bebe yağı önerdiler yumusabık oluyr inş kıllardan kurtulursun sende

Canım ikinci ayda çıkmaya başlar kıllar we 2-3 seanslarda azalma daha fazla belli olur azalırda bacaklarındaki kıllar nokta şeklinde dökülmediyse kese yap we nemlendirici kullan bebe ağı kullanabilirsin bana bebe yağı önerdiler yumusabık oluyr inş kıllardan kurtulursun sende

arkadaşım ne kese yapması lazerden belli bir müddet sonra kese yapılmaz ayrıca bebe yağı sürmenide tavsiye etmem;bebe yağı kılları besler!..
benim 4.seansım olacak koltuk altı çok az kaldı bitmek üzere..bacaklarda batık çoktu oda azaldı ve kıllar baya seyrek çıkmaya başladı..genital bölge ise oda baya azaldı tüy şeklinde çıkıyordu duştayken jiletliyorum kalınlaşsın diye...
herkese öpücükler opuyorumnanaktan

nurum peki benim durumu anlattım şu an hala aynı kese yaptım nokta nokta duruyolar bacaklarım ama benim hafta sonu seansım vakti geldi ben şimdi seansa gideyim mi? çünkü çok bariz çıkmadı kıllarım boş yere seans ücreti vermek istemm:1no2: ne yapayım:uhm:

yasmixxx kesin devam et seanslara cnm lazeri ben bir ara denedim bırakınca tekrar çıktı az seanla bırakınca etkisi olmuyorr

X