Lazer Epilasyon Nd:yağ lazer (fotona) Hakkinda Genel Bilgi

yasminxx ödediğin ücrete sean sınırlıysa yani seans seans para veriyorsan,bence bekle. zaten tüylerin henüz çıkmamış,yani randevunu ertele derim.telefonla haber ver,çıkmadığını söyle yada şuan işlerim var şehir dışındayım de ertele bence boşuna anajen döneme geçmeyen tüylerin için seansını harcama,şu yalan söyleme çok ayıp evet ama bazen ticari ilşkilere döken yerlere de bazen bu gerek! :)

Bende Nd Yağ lazer yaptırıyorum.Yüzümü yaptırdığımda 1 haftada dökülüyor. Maximum 10 gün içinde hepsi gidiyor ama şimdi genital bölgeme başladım 12 gün oldu halen birkaç tüyden başka dökülen yok. Tamamı sizin genital bölgenizde ne kadar zamanda döküldü?

Arkadaşlar ben de fotona nd-yag xp max ile tüm vücut epilasyon yaptırmak istiyorum istanbulda bir özel hastane tüm vücut için 500 tl fiyat verdi.İyi mi?

Arkadaşlar ben de fotona nd-yag xp max ile tüm vücut epilasyon yaptırmak istiyorum istanbulda bir özel hastane tüm vücut için 500 tl fiyat verdi.ıyi mi?

arkadaşlar ankarada bu dediğiniz nd yag lazeri yapan merkezler var mı bi de tüm vucut fiyatı ne kadar oluyo seans bası ben pahalı bi lazer diye hatırlıyorum. alexndr yaptırdm bende 10 seans ama genital ve koltuk altımda 1 yıl sonra eskiye dönme başladı kesin çözümse bu bende başvurmak isterim

Ankara'da olupta lazer ile tüy sorunumu tamemen çözdüm diyenler (özellikle yüz ve kol için) lütfen paylaşımda bulunabilir mi?

arkadaşlar ben uzun bir araştırma yaptım bu konuda en iyi yerlerden biri derma care hem en iyi cihazlar var hemde uzmanlar.tavsiye ederim.

arkadaşlar ben araştırdım.fazla aramanıza gerek yok.piyasadaki en iyi cihaz fotona.en iyi yerde derma care .artık gerisi size kalmış.bu arada kampanyaları var oldukca iyi sonuç ve fiyat.

arkadaşlar gerçekten biraz açıklayıcı olarak anlatabilecek biri var mı nd yag lazerle yüzüne yani aslında çene altına yaptıran var mı kimi vücudunda da denemiş bu cihazı ben açık tenliyim ve tüylerimde ince az var zaten doktora gittim konuştum bana hiç bir problem olmayacağını bu cihazın her türlü tüyde etkili olduğunu çok derine atış yaptığını söyledi acı hiç duymayacaksın dedi ince olduğu için geç çıkacak az seans da kurtulursun dedi kafam karıştı benim bildiğim tüyler inceyse görmeyeceği görse bile çabuk bitmeyeceğiydi o diğer cihazlar için dedi bana ve bu cihaz çoğalma yapmıyor çünkü sadece hedeflenen bölgeye atış yapıyorum dedi sen düşün aklına takılan olursa tekrar gelirsin dedi sıkmadı çok fazla ama çok korkuyorum ama artık tamamen de kurtulmak istiyorum orda hormonel bozukluğu olan genç bir kız vardı birazda onunla konuştum bütün vücudunu yaptırıyormuş ben koltuk altı bacak felan diye düşünürken kız göğüslerini sırtını bacak üstlerimi kollarımı ve yüzümü yaptırıyorum artık insan içine çıkabiliyorum dedi baktım kızın kollarında hiç bir şey yok yüzündede favorileri var biraz bıyık felan da yok yani onu bitirdiyse benimkilerde hayli hayli biter dedim ama bilmiyorum yinede bitkisel losyon kullanıyordum ben ama yüzde ne yaparsan yap sonuç vermiyor çıkıyor yine çokta umutlanmıştım bitti diye ama biraz uzun yazdım kusura bakmayın nd yag lazerle uzun süre tecrübesi olan biri sonuçlarını yazabilir mi acaba bilmiyorumkismile

nd yag sonrası tüyler ne kadarda dökülüyor acaba,özellikle ilk seans ve sonrakiler arasında bu süre değişiyor mu acaba? lütfen yazarmısınız...

nihayet ben de yarın bu cihazla tüm vücut ve yüz olarak başlıyorum,Allah sonunu hayretsin..inş çok olumlu sonuçlar alırım da yazarım size de:)

fotona yağ lazer süper arkadaşlar, ben çok memenunum daha ilk seansta kendini gösteriyor zaten, ben ankarada gidiyorum, tunalıda... çok uzun araştırmalar sonucu buldum burayı, hem ekonomik hemde çok etkili, kısacası harika, herkese tavsiye ederim:)

ben de nd yag yaptırıyorum.Ancak markası fotona değil sciton.etkili ancak maalesefdelikafadulden hiç ekonomik değil

Slm bayanlar bnd bgn yaptırdım nd yağı kontrolüm mayıs 29da alex.sanıyodum ndymiş acaba sonuç alabilirmiyim merakla bekliyrm.Gittiğim yer kampanya yapmış genitale 330 verip 5 seans gidiosun+ kontrol 1kere Normalde tek seansı 110muş
buarada bazı yerlerde can yakıo kasdırıyo biraz bilginize.

X