Ne dusunursunuz

Arkadaşlar, peki bu adam, arkadaşımın gerçekten ayrıldığına ikna olursa bir zaman sonra ve eski sevgilisini takip edenler listesinden silerse arkadaşım ne yapmalı. Bunca yaşanandan sonra olur mu artık?
Taşıma suyla değirmen dönmez. Adamın her hıyarlığında ve karaktersizliğinde ilişkiyi bitirmekle tehdit etmek, bir süre sonra zaten adamın arkadaşınızı umursamamasına neden olur. Evlenince ne yapacak, her kavgada adiyeye mi koşacak? Eski sevgili yedekte dursun diye ilişkisini riske atan adamla olmaz.

Eski sevgiliye gelene kadar bu ilişki baştan sorunlu zaten. Ne arkadaşınız gibi biriyle sevgili olurum ne sevgilisi gibi umarsız bi tiple. Herkesin yolu açık olsun.
Arkadaşım hep güvensizlikten yaptı kıskançlıkları. Susup göz yumamadi ve gelinen nokta da bu. Haksız değilmiş. Zorlamayla bu kadar oluyormuş demek ki

Arkadaşlar, peki bu adam, arkadaşımın gerçekten ayrıldığına ikna olursa bir zaman sonra ve eski sevgilisini takip edenler listesinden silerse arkadaşım ne yapmalı. Bunca yaşanandan sonra olur mu artık?
Daha şimdiden böyle umursamaz takılan biri ileride neler yapmaz.. Değer mi? Arkadaşınız bu defteri tamamen kapatıp yoluna baksın bence.

İyi geceler hanımlar. Konu benimle ilgili değil baştan söyleyeyim. Uzun yıllardır sevgili olduğunuz kişiyi, eski sevgilisi Instagram'da eklese ve bu kişi de insanı olarak merak edip takip etse ama tepkinizi görünce takipten çıkarsa ancak bütün diretmelerinize rağmen eski sevgili denen kişiyi takipçilerinden cikarmasa ve eski sevgili, sevgili denen kişinin gönderilerini beğenmeye devam etse ne düşünürsünüz?

Arkadaşıma bunlar bir iş ceviriyor, yoksa seni uzme pahasına o kızı takipçileri arasında tutmazdi dedim ki şuan kız sırf bu konu yüzünden ayrılmış ve o eski sevgili kız hala takip ediyor adamı. adamin gonderilerini beğenmeye devam ediyor.
Bence çok sacma sevgılısıne saygısı yok derım başka hıc bır sey demem

Adam da başta kızın takibine takiple karşılık vermese, bunda birşey yok derdim. Ama bu adam kız arkadaşınızla olan ilişkisinden öyle sıkılmış ki, eski sevgilinin takip istegine geri dönüş yaparak ordan bile bişeyler arar olmuş. Şu an ex'i takipten cıkarmak istememesi de yine arkadaşınızı hiç sallamadığı için. Ve adamın biraz da totosu kalktı şimdi. Durduk yere dönen eski sevgili yüzünden. Şiödi arkadaşın durduk yere bu adama geri dönerse iyice beter bi hal alır bu ilişki. Bence bitirmişken bir daha dönmesin arkadaşın. Oluru kalmamış bence artık bu ilişkinin. Öncesinde yaşanan kıskançlıklar ve bilimum diğer sorsunlar yüzünden bu ilişkinin ipi çoktan çekilmiş çünkü. Evli değil bişey değil arkadaşın alt tarafı sevgili. Yeni aşklara yelken açsın amaaannn en güzel yıllar bunlar. Biri gider diğeri gelir.

O adam eski sevgilim olurdu yazacaktim ki ayrılmış zaten arkadaşınız. Çok iyi yapmış asla güvenmesin seven insanda kaybetme korkusu olur bunlari yapmaz

sevgilisini kaybetmek pahasına eski sevgilisini takipten çıkarmiyorsa bitmesi iyi olmuş. Adam sağlam pabuç degil. hem yeni sevgili dursun hem eski sevgiliye tüm kapıları kapatmayayım ne olur ne olmaz kafasında biri gibi geldi.

Benim aklıma adamın takip etmeyip Takipçi olarak tutmasından dolayı Bi ego savaşı gibi geldi yani eski sevgiliye iyi durumda olduğunu mutlu olduğunu göstermek istersin ya sanki o gibi hissettim ama duygusal hiç Bi bağı olmayan Bi insanın da böyle Bi davranışa gireceğini düşünmüyorum umursamasa uğraşmaz

İyi geceler hanımlar. Konu benimle ilgili değil baştan söyleyeyim. Uzun yıllardır sevgili olduğunuz kişiyi, eski sevgilisi Instagram'da eklese ve bu kişi de insanı olarak merak edip takip etse ama tepkinizi görünce takipten çıkarsa ancak bütün diretmelerinize rağmen eski sevgili denen kişiyi takipçilerinden cikarmasa ve eski sevgili, sevgili denen kişinin gönderilerini beğenmeye devam etse ne düşünürsünüz?

Arkadaşıma bunlar bir iş ceviriyor, yoksa seni uzme pahasına o kızı takipçileri arasında tutmazdi dedim ki şuan kız sırf bu konu yüzünden ayrılmış ve o eski sevgili kız hala takip ediyor adamı. adamin gonderilerini beğenmeye devam ediyor.
İyi yapmış ayrılmak la.. Bir iş çevirmelerine gerek yok kızı takip etmesi geçerli sebep.
Kızı takip etmiyorsada isteğini kabul etmesi de geçerli sebep.!

Bu adam asla değişmez kiz isterse ortadan ikiye bölünsün yine aynen devam burda yapılacak en güzel şey eski yeni kimle ne yapıyorsa yapsin kiz kendini çekip cikarsin bu hikayeden

X