ne eksik fikirlerinize ihtiyacım var

nuanza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2011
413
103
salonuma bir türlü sıcak hava katamıyorum ne eksik fikirlerinizi önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

drderin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
952
98
Duvarda tablo olabilir. Bir köşede uzun saksının içinde çiçek olabilir.
Halıya takıldım ben daha çok modeli güzel ama koltuklara gitmemiş sanhi daha mı modern bi halı olmalıydı:44::44::44:

drderin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
952
98
Tekrar baktım tek hata halıda cnm...koltuklarını çok beğendim ağır bir duruşu var ama halı basit kalmış

korkusuzkorkak

Allah'ım şükürler olsun...
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2014
339
40
Bence de halılar ve perdeler koltuklara göre basit kalmış koltuklar daha ağır duruyor
Sanki perdelerin yanına koltuklara uygun renkte fon perde kullansanız daha hoş durur.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2011 gün geçti.

nuanza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2011
413
103
Tekrar baktım tek hata halıda cnm...koltuklarını çok beğendim ağır bir duruşu var ama halı basit kalmış

halılar el halısı diye seviyorum ama ben de öyle düşündüm tek parça bi halı alsam daha modern bir makine halısı.belki daha güzel olur

nuanza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2011
413
103
tekli koltukla zigonların olduğu duvara tablo veya duvar kağıdı yaptırabilirsiniz...

güzel tablolar çok pahalı basit birşey koymadım duvar kağıdı olabilir evet peki içinde yine mor renkler olan çiçekli üçlü bir koltuk nasıl olur?

Eileithyia

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
1.434
657
Duvarlar çok boş, yerde bazı aksesuarlar kullanabilirsin, büyük bir fil veya büyük vazo kuru dallar gibi.
Salonun büyük olduğundan boş duruyo, ışık alıyosa salon 3 köşeye büyük yeşil yapraklı süs bitkisi koyabilirsin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1501 gün geçti.

nuanza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2011
413
103
Bence de halılar ve perdeler koltuklara göre basit kalmış koltuklar daha ağır duruyor
Sanki perdelerin yanına koltuklara uygun renkte fon perde kullansanız daha hoş durur.

perdeler mekanizmalı sadece camlara göre altında da stor var fon perde yakışır mı acaba hiç aklıma gelmemişti

pelinyaman28

bitola moj roden kraj jas te sakam od srce znaj
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
3.116
2.736
30
Halilarve koltuklar uyumsuz olmuş.
Koltuklar ağır tam klasik halılar basit duruyo

zeyy88

Popüler Üye
Pro Üye
23 Ocak 2014
7.306
4.333
güzel tablolar çok pahalı basit birşey koymadım duvar kağıdı olabilir evet peki içinde yine mor renkler olan çiçekli üçlü bir koltuk nasıl olur?

koltuk koysan bile ne eksik diye sormuşsun ya o duvar bence boş kalmış böyle parçalı tablolar var 3lü 4lü..çok pahalı değiller onlara bakabilirsin...

nuanza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2011
413
103
Halilarve koltuklar uyumsuz olmuş.
Koltuklar ağır tam klasik halılar basit duruyo

ben de el halısı diye halılarımı beğenip koltuklarımı beğenmiyordum aslında ama hali değiştireceğim gibi görünüyor peki nasıl halı olmalı tek parça düşünmüştüm büyük modern bir halı

Kaety

Çok Şükür, Bin Şükür..
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2012
4.128
753
Arkadaşlar söylemiş ama fon perde olmalı evet, duvarda çerçeveler olabilir, halı da farklı olmalı bence de..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1154 gün geçti.

pelinyaman28

bitola moj roden kraj jas te sakam od srce znaj
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
3.116
2.736
30
ben de el halısı diye halılarımı beğenip koltuklarımı beğenmiyordum aslında ama hali değiştireceğim gibi görünüyor peki nasıl halı olmalı tek parça düşünmüştüm büyük modern bir halı

Hımm halılar tek renk olabilir göz yormayan hafif desenli

__Dalida__

Trust me. I'm a lawyer.
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
4.799
5.450
bence ortadaki 2 halı yerine büyük ve tek halı her zaman daha bütünlük ve sıcaklık hissettirmiştir bana :KK3::KK3::KK3: