ne eksik fikirlerinize ihtiyacım var

nuanza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2011
413
103
salonuma bir türlü sıcak hava katamıyorum ne eksik fikirlerinizi önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

Duvarda tablo olabilir. Bir köşede uzun saksının içinde çiçek olabilir.
Halıya takıldım ben daha çok modeli güzel ama koltuklara gitmemiş sanhi daha mı modern bi halı olmalıydı:44::44::44:

Tekrar baktım tek hata halıda cnm...koltuklarını çok beğendim ağır bir duruşu var ama halı basit kalmış

Bence de halılar ve perdeler koltuklara göre basit kalmış koltuklar daha ağır duruyor
Sanki perdelerin yanına koltuklara uygun renkte fon perde kullansanız daha hoş durur.

Tekrar baktım tek hata halıda cnm...koltuklarını çok beğendim ağır bir duruşu var ama halı basit kalmış

halılar el halısı diye seviyorum ama ben de öyle düşündüm tek parça bi halı alsam daha modern bir makine halısı.belki daha güzel olur

tekli koltukla zigonların olduğu duvara tablo veya duvar kağıdı yaptırabilirsiniz...

güzel tablolar çok pahalı basit birşey koymadım duvar kağıdı olabilir evet peki içinde yine mor renkler olan çiçekli üçlü bir koltuk nasıl olur?

Duvarlar çok boş, yerde bazı aksesuarlar kullanabilirsin, büyük bir fil veya büyük vazo kuru dallar gibi.
Salonun büyük olduğundan boş duruyo, ışık alıyosa salon 3 köşeye büyük yeşil yapraklı süs bitkisi koyabilirsin.

Bence de halılar ve perdeler koltuklara göre basit kalmış koltuklar daha ağır duruyor
Sanki perdelerin yanına koltuklara uygun renkte fon perde kullansanız daha hoş durur.

perdeler mekanizmalı sadece camlara göre altında da stor var fon perde yakışır mı acaba hiç aklıma gelmemişti

Halilarve koltuklar uyumsuz olmuş.
Koltuklar ağır tam klasik halılar basit duruyo

güzel tablolar çok pahalı basit birşey koymadım duvar kağıdı olabilir evet peki içinde yine mor renkler olan çiçekli üçlü bir koltuk nasıl olur?

koltuk koysan bile ne eksik diye sormuşsun ya o duvar bence boş kalmış böyle parçalı tablolar var 3lü 4lü..çok pahalı değiller onlara bakabilirsin...

Halilarve koltuklar uyumsuz olmuş.
Koltuklar ağır tam klasik halılar basit duruyo

ben de el halısı diye halılarımı beğenip koltuklarımı beğenmiyordum aslında ama hali değiştireceğim gibi görünüyor peki nasıl halı olmalı tek parça düşünmüştüm büyük modern bir halı

Arkadaşlar söylemiş ama fon perde olmalı evet, duvarda çerçeveler olabilir, halı da farklı olmalı bence de..

ben de el halısı diye halılarımı beğenip koltuklarımı beğenmiyordum aslında ama hali değiştireceğim gibi görünüyor peki nasıl halı olmalı tek parça düşünmüştüm büyük modern bir halı

Hımm halılar tek renk olabilir göz yormayan hafif desenli

bence ortadaki 2 halı yerine büyük ve tek halı her zaman daha bütünlük ve sıcaklık hissettirmiştir bana :KK3::KK3::KK3:

Diğer arkadaşlar gibi benimde ilk dikkatimi çeken halının uyumsuzluğu oldu maalesef bir de asıl ihtiyaç fon perde, sonrası küçük teferruat..:KK34:

salon çok boş o nedenle sıcak gelmiyor size beyaz renk zigon ve orta sehpa onların üzerinde dekoratif bişiler ya da çiçekler çok güzel bir hava katacaktır. koltukların çok koyu renk halılarında bir o kadar açık fon perden yok bence koltuklarının üzerine daha açık tonlarda örtü almalısın duvara tablo alabilirsin...

halı hoş durmamış sanki bide perdeler evi boğmuş canım biraz renk katsaydın

mobilyalarınız güzel fakat yerlesimi degistirebilirsiniz...

fotografları direkt mobilyanın kendisini gosterecek sekilde cekmissiniz ama detaylara bakıldıgında aslında aksesuar kullanıyorsunuz...

odanın kapısından genel olarak uzaktan cekseniz belki daha farklı fikirler gelebilir.

mesela anladıgım kadarıyla televizyon unitesi uzun koltugun karsısında ama arada 2halı var. ortada kocaman bir boşluk.

eger bu sekilde kalacaksa bir orta sehpa daha sıcak bir gorunum kazandırabilir.

ama genel olarak tavsiyem odanın dikdortgenligini yemek masası ve oturma alanı olarak 2ye bölerek kullanmanız olur.

Son düzenleme:
X