ne öldürdü, ne güldürdü...

Ameliee ... Biraz ara verin bari.ayrilamicani dusunuosan.s

Son düzenleme:

ortada huzur yoksa ilişi kurtulmaz maalesef. mutsuzsan hiç bosuna direnme ask heseyi cozmuyor maalesef

Severek ayrılmak gerçekten zor bir durum fakat asıl önemli olan huzur sanırım

Severek ayrilmadigim için o duyguyu bilemiyorum. ama huzur herşeyden önde gelio benim için.bunu iddia edebilirim.evet.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yok kendi adıma konuşmuştum ben zaten:)

Stres topumusun Sen ?
Herseye sinirlenip sana patliyo ?

Bugun yarin ayrilmasin hatta sen hic ayrilmazsin cunku hala.ne yapmaliyim diyosun. .

Yapacagin belli , Ve . ilerde olacaklarda belli !! Bugun ayrilmazsan baska zaman baska sekilde ayrilcaksin ....

Sizin birbirinize tahmülunuz bile kalmamiski , Sevgide biyere kadar....

Koç canım en lanet erkek tipi :) sen nasıl başa çıkıyorsun bu durumlarla ?

Açıkcası benim de okurken aklıma direkt yay erkeği olma ihtimali geldi ve senin de yengeç kadını olman :) Sorduğun sorunun cevabını aslında sen de bilerek sormuşsun sevgi herşeyi çözmüyo olmayınca olmuyo ama bana göre bu durumlarda ara verilmeli bir süre görüşmemek lazım

Hepinize ayrı ayrı tesekkur ederim kızlar hepiniz aynı fikirdesiniz. Bir süre görüsmemeyi düşünüyorum. Belki biraz düşünüp hatalarını fark eder. Zaten ben de bu sürede kendimi yokluğuna alıştırırım. Düzelme görmezsem bitiririm. Baska çarem kalmadı..

Aslında bahsettiğin özellikler birbirini örtücü. Yani anlaşabilirsiniz. Sen sinirli o vurdumduymazsa takmaz senin siniri olay büyümez gibi.
ama onun vurdumduymazlığı seni azmettiriyor bu kötü..
Bu durumda sen daha sorumlu konumda oluyorsun kusura bakma.
Bu durumda kendine çei düzen verecek olan sensin, aksi halde sevgi bir yere kadar taşır ilişkiyi.

Ben fazla alıngan olup en ufak detayları kafama takıp sorun ediyorum bunu kabul ediyorum ama elimde olmadan yapyrm. Onun da alınıp kırılmama kayıtsız kalması olayları daha kötü yerlere getiriyor.

Mükemmel bi fikir
.....burçlara gore sevgili.yorumlamasinida hic sevmem.bu arada:) tekrar konuya dönecek olursak uzak dur bi sure evet :) hem yokluguyla nasil basedeceginide tartmis olursun .. Bu surede mümkünse telefonundan hattini cikar neti kullan sadece buralara gel zaman.gecir.gerçi telefondan internet paketi yapiosan oda mümkün değil.

bu kadar anlaşamayan bir çift için ortada nasıl bir sevgi var ben anlayamadım doğrusu, sürekli kavga kıyamet, kendini hep haklı gören hiç bişey olmamış gibi davranan bir erkek arkadaş ama çok seviliyor....

ben de hep ortada sevgi varken her şey hallolur diye düşünüyordum ama malesef öyle olmuyomuş çok iyi anladım.ilişkinin kurtulması için sen de o da elinizden geldiğinin fazlasını yapmanız lazım.eğer iki taraftan biri dahii bunu yapmıyorsa o ilişki bitmiş demektir.

oha tam şuan kendimi gördüm....hemen hemen aynı adamdan müzdaripmişiz...iki ay önce ayrılmıştık daha yeni barıştık ama bunun hatalarını kabul etmemesi gönlümü almayı bilmemesi nedeniyle bir haftadır barışık olmamıza ragmen dün cinnet gecirdim resmen böyle bi patlama noktası yok..düzeltemedim adamı bi..kabullenemedimde...o sinirlense bende bişeye yada kırılsa gönlünü almayı iyi bi şekilde başarıyorum..hiç onun sorun ettiği şeylerde günlerce küs kaldıgımız bu olayın uzatıgı yada ayrıldıgımız olmuyor...ama ben ne zaman ona sinirlendim kırıldım darıldım ya sallamıyor oda konuşmuyor benle yada aşkım canım cicimle geciştiriyor...günlerce küs kalıyoruz tabi yine en son ben arıyorum sen niye benim gönlümü almıyorsun diye...bende sana sinirlendim diyor böyle bişeye kırıldıgın kızdıgın için....her seferinde böyle oldu herrr....dün gecirdiğim cinnet sonucu agzıma geleni saydım beddua ettim sövdüm..ilk defa bu kadar tepki gösterdim ilk defa ona böyle şeyler söyledim.....umarım sizde böyle birşey olmaz ama çok iyi biliyorumki tahammül edilemez bir adam türü bu ....ne yapması gerektiğini ona anlattıgın halde devam ediyormu?..ediyorsa ,ilişkinizin sonu sadece senin patlama noktandır canım

Canım o patlamalar bende haftda iki kez oluyo ama bundan da anlamıyo bu yaratık. Küfür mü etmedm adam degilsin mi demedim öyle noktalara getrdi ki kendimi tanıyamaz oldum. Saygı denen bsey kalmadı aramızda.

Emek vermiyo ama ayrılmaya da yanaşmıyo. Seni sevdgmden yapyrm sana nazım geçiyor bu günleri atlatcaz diyo ama atlatılmıyo.

Mantıklı canım uzak duruyorum zaten. Dün gece sizlerin gazıyla içimde biriken ne warsa döktüm. Tadbi bunları Ona konuşarak anlatmak imkansızdı sayfalarca msj yazdım ve bitirmek istedgmi söledim aldıgım tek cevap şuydu 'haklısın bebegim' hic bsy yazmadm bir saat snra aşkım die msj atıyo. Delirmeme az kaldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…