Ne olur bana yardım edin arada kaldım

gozyasi

Hüzün Dostu..!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2006
1.875
1.273
K bakmayın stresliyim hızlı yazdık o yüzden. Kimse melek değildir bu arada . Ben normal eşimle bişe paylaştım gitmiş söylemiş abisine hemen.
Saçma konular.
Eltiniz çocuklara küfür mü etmiş ki anmasın çocukları?
Bi kere bana göre kayınvalidenizi arayıp alındım demeniz bile saçma.
Olgun ve aklı selim olan bir insan hoşlanmadığı insandan uzak durur ve hakkında konuşmaz.
Siz eltinizle resmen s..d..k yarışına girmişsiniz.
Kayınvalidenizde ortanızda kalmış yazık.
Siz kendinize bu durumu yakıştırıyosanız bilemem ama dışardan yazdıklarınızı okuyan biri sorunlu olanın siz olduğunu anlar ki kayınvalideniz bile sizi idare edebilmek için seni daha çok seviyoruz demiş.

Ortalığı karıştıran siz ve eşinizsiniz..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 797 gün geçti.

PETRA1012

Ve şarkımdaki kuş öldü. Koruyamadı ellerim..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2020
3.262
6.716
Hi

Hiç sorma yeminle çaresiz kaldım akşam dügün var eşim gitmicem ben diyor eşim beni suçluyor ben ne yaptım ya geldim söyledim sana git abine söyle diyemi
Sinirle söylemiştir herşey bi ders insana benim eşimde çok sinirli o yüzden ben çok dikkat ederim bidaha anlatma ailesi ile alakalı konulara hiç girme anlatırsan da lafın arasında bi kaç cümle kur rahatsız oluyorum de
Galiba sen kv ile konuşup o sinirle direk eşini aramışsın sakin ol eşinde sakinleşir akşama kadar gitmezsede dünyanın sonu değil bence bu kadar takıntılı olma değmez bazı şeylere

bubendegilim

Görümceleri koruma derneği başkanı🌹
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
4.820
15.991
Size telefonda müzikte dinletti mi kaynananız? Ne bu böyle aşıklar gibi seni seviyorum falan demeler. Kara sevdalı aşıklar gibi 😂
Kaynana bence aranızı bozan.
Yerinizde olsam ne mi yaparım seni sevmiom der engellerim kaynanamı. 🐍 gibi kadın. Bu arada kaçıncı sınıfa gidiyorsunuz 2. Sınıf falan dimi ? Çünkü aranızda ki muhabbetleri benim yeğenlerim yapıyor.

KIR PAPATYASII

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2021
2.620
9.328
ben takıntı yapmadım aksine o takıntı yaptı hep arkamdan kaynanama onu seviyosunuz onların çocuklarına alıyorsunuz herşeyi ben hep sustum hep sustum patladım artık
Patlama şeklin tuhaf sana birşey yapan yok ki kv onun çocuklarını daha çok sevsin istiyorsa seni niye ilgilendiriyor bak eşin demiş ki ailemden uzak dur. Bunlar çok tehlikeli olaylar kv söylediklerini eşine söyleme seni o kadar da sevmiyormuş satmış. Birebir sana birşey denilirse tepki verirsin olaylarda. Bak yanına gelmemiş alındıysan gitmezsin düğüne çünkü herkesin gördüğü birşey kimse sana birşey diyemez. Ama sen ordan laf taşırsan sonuçta böyle eline patlar. Seni ilgilendirmemeli onların ilişkisi

zedra123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
95
22
26
Patlama şeklin tuhaf sana birşey yapan yok ki kv onun çocuklarını daha çok sevsin istiyorsa seni niye ilgilendiriyor bak eşin demiş ki ailemden uzak dur. Bunlar çok tehlikeli olaylar kv söylediklerini eşine söyleme seni o kadar da sevmiyormuş satmış. Birebir sana birşey denilirse tepki verirsin olaylarda. Bak yanına gelmemiş alındıysan gitmezsin düğüne çünkü herkesin gördüğü birşey kimse sana birşey diyemez. Ama sen ordan laf taşırsan sonuçta böyle eline patlar. Seni ilgilendirmemeli onların ilişkisi
Kendimi tam ifade edemedim. Aslında kvdem hep anlatır bana ama bu zamana kadar birşey söylemedim ben şimdi kvdemde cephe alıcak bana

zedra123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
95
22
26
Sinirle söylemiştir herşey bi ders insana benim eşimde çok sinirli o yüzden ben çok dikkat ederim bidaha anlatma ailesi ile alakalı konulara hiç girme anlatırsan da lafın arasında bi kaç cümle kur rahatsız oluyorum de
Galiba sen kv ile konuşup o sinirle direk eşini aramışsın sakin ol eşinde sakinleşir akşama kadar gitmezsede dünyanın sonu değil bence bu kadar takıntılı olma değmez bazı şeylere
🤦‍♀️ valla bilmiyorum ne olucak eşime hayret ettim ya gidip asla söylemezdi böyle birşey ne olduda söyledi

zedra123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
95
22
26
Saçma konular.
Eltiniz çocuklara küfür mü etmiş ki anmasın çocukları?
Bi kere bana göre kayınvalidenizi arayıp alındım demeniz bile saçma.
Olgun ve aklı selim olan bir insan hoşlanmadığı insandan uzak durur ve hakkında konuşmaz.
Siz eltinizle resmen s..d..k yarışına girmişsiniz.
Kayınvalidenizde ortanızda kalmış yazık.
Siz kendinize bu durumu yakıştırıyosanız bilemem ama dışardan yazdıklarınızı okuyan biri sorunlu olanın siz olduğunu anlar ki kayınvalideniz bile sizi idare edebilmek için seni daha çok seviyoruz demiş.

Ortalığı karıştıran siz ve eşinizsiniz..
Ya mesele anıp anmamasıda degil ki . Yaptığı söylediği şeyler bizle uğraşması hala onları onu yapıyosun bize yapmıyorsun onları daha çok seviyosun vs .

KIR PAPATYASII

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2021
2.620
9.328
Kendimi tam ifade edemedim. Aslında kvdem hep anlatır bana ama bu zamana kadar birşey söylemedim ben şimdi kvdemde cephe alıcak bana
Yani alırsa dersiniz ki hem beni dolduruyorsun hem de oğluna farklı konuşuyorsun bundan sonra bana onlarla ilgili dedikodu YAPMA. Size sabahtan beri bunu anlatıyorum kayınailesi ile dedikodu yapılıp bu eşe anlatılmaz. Birebir size birşey yaparlarsa tepkinizi koyarsınız.

Siz üç yıl görüşmemişsiniz eşiniz için de yeterince zor bir durum daha niye kavga çıkarıyorsunuz küçücük meseleden ? Sizin hayatınızı etkilemiyorlar insanların lafının peşine düşmeyin işinize gücünüze bakın

zedra123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
95
22
26
Çocukların adını ağzına almak ne demek, küfür mü etmiş sizin çocuklara elti ne yapmış?

Ne kayinvalide sevgisiymis bir oraya çekiyor biri oraya.

Esiniz sizin lafinizla abisiyle kavga ediyor.

Konuda normal bir davranış yok.

Ufacik şeylerden dedikodu yapıp olay çıkarmaya çalışmıssınız ama elinizde patlamış.
Küfür etmiş demedim biz onları anmasken onlarda anmasın dedim

zedra123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
95
22
26
Yani alırsa dersiniz ki hem beni dolduruyorsun hem de oğluna farklı konuşuyorsun bundan sonra bana onlarla ilgili dedikodu YAPMA. Size sabahtan beri bunu anlatıyorum kayınailesi ile dedikodu yapılıp bu eşe anlatılmaz. Birebir size birşey yaparlarsa tepkinizi koyarsınız.

Siz üç yıl görüşmemişsiniz eşiniz için de yeterince zor bir durum daha niye kavga çıkarıyorsunuz küçücük meseleden ? Sizin hayatınızı etkilemiyorlar insanların lafının peşine düşmeyin işinize gücünüze bakın
Haklısın ama şimdi kaynanam başlıcak sen bizim aramızı bozdun laf taşıyıcı ben olacam gene kocamla birbirimize giricez kaynanam arardı beni aramadı sen niye söyledin diye

forevermorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
6.929
16.505
3 kere okudum anlamadım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-04-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 82 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni artık ritmik nefes almayı ve vücut sıcaklığını yönetiyor. Bunun anlamı eğer bebeğiniz bugün doğar ise bebeğinizin beyni nefes alma ve nefes almayı devam ettirme işlemini tıbbi bir müdahale olmadan sürdürebilir. Bunun diğer anlamı bebeğiniz kendi vücut sıcaklığını (çok sıcak veya soğuk olduğunda) kendisi düzenleyebilir. Bebeğiniz doğumda ulaşacağı boyutun yaklaşık üçte ikisi boyutuna ulaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

KIR PAPATYASII

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2021
2.620
9.328
Haklısın ama şimdi kaynanam başlıcak sen bizim aramızı bozdun laf taşıyıcı ben olacam gene kocamla birbirimize giricez kaynanam arardı beni aramadı sen niye söyledin diye
Sen büyüksün bi daha bana laf getirme sinirleniyorum kocamla aram açılıyor bak senin yüzünden abisiyle kavga etti oğullarında arasını açtın de. Yalnız siz kv-gelin ne kadar çok laf taşıyorsunuz. Ne sandınız ki böyle devam ederse siz kan çıkartısınız maşallah birbirinizi tam bulmuşsunuz. :KK70:

MaYa_MiLa

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ağustos 2012
6.972
23.318
anladıklarıma göre
1) kayınvalide evet en çok sizi seviyor ama eltiden de tırsıyor
2) sizinki çok gereksiz bir çıkış olmuş
3) kocanız çok fena ve gereksiz yere mikserlik yapmış

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 542 gün geçti.

zedra123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
95
22
26
Onların ilişkisinden banan ben orda bile hiçbişesi bulamadı çıkaramadı onu söyledgi için kızdım

zedra123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
95
22
26
anladıklarıma göre
1) kayınvalide evet en çok sizi seviyor ama eltiden de tırsıyor
2) sizinki çok gereksiz bir çıkış olmuş
3) kocanız çok fena ve gereksiz yere mikserlik yapmış