ne olur bırakma bizi....

pinartemur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2009
55
0
arkadaşlar dün hacettepeye randevuya gittik eşimle,14 hafta 4 günlüğüm benimle aynı hafta olan kuzenim cinsiyetini öğrenmişti bizde eşimle çok mutluyduk fakat ultrasona girdikden sonra sinan beksaç doktorum eşimide içeri çağırdı bebeğimin beyninde boşlukların olduğunu ciğerlerinde yetersiz olduğunu söyledi kendimizi hazırlıklı olmamız gerektiğini söyledi ondan sonra :KK43:((( radyolojiden ultrasona girmemizi söyledi ve birde genetik bölmüne yönlendirdi ilk olarak radyolojidn randevu aldık 21 ekime gebelerde 20.hafta ultrsona girliyormuş,oradanda genetik bölümüne girdik doktor akrabamısınız sorusunu 10 kere sordum eşimle hiçbirşekilde akraba bağlantımız yok,bende artvin ili borçka ilçesi doğumluyum eşimde aynı şekilde...karnımdan sıvı alınacağı ve o sonuca göre bebeğin alınıp alınmayacağı söylendi sinan bey büyük olasılık alınacak dedi :KK43: dünden beri ağlıyorum bugün eşim bebeğime aldğım elbiseleri saklamış daha fazla üzülmeyim diye :KK43:( bebeğim hala karnımda çok üzlüyorum..

cicekcik

02.08.10
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
6.802
21
43
ay canım benimmmm çok geçmiş olsunnn çokk allahım sabır versin
canım her işte bir hayır vardır belki yanlış tesbit edilmiştir belki sonuçlar kötü çıkmaz inşallahhh canım benim allahım size sabır versin

laledusunceli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
69
0
zorbidurum canim gecmissin olsun allah dayanma gucu sabir versin,inssallah bisey yoktur bi mucize olsun,rabbim kimseyi bu yolda sinamasin herkese hakkinda hayirlisini nasip etsin amin.:Saruboceq:

pinartemur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2009
55
0
inşallah :KK43: amin.sinan beksacı çoğu kişiden iyi olarak duydum fakat anlamadığım ben 14 haftalık oldum ve testlerim yapılmadı zaten ilgisiz bir doktor randevuları hep geç veriyor hiç soru soramıyoruz,

Son düzenleme:

zeynepb

2 mayıs hedef 68
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2009
9.115
20
34
ınsallah hıc bı problem yoktur sadece yanılıyordur doktorun. allah bebegıne saglık bu surecte de sızlere sabır versın arkadasım... ıyı haberlerını beklıyoruz ınsallah...

aabeyazmelek

YA HAY YA HALIK
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
5.316
5
canım geçmiş olsun bir doktora güvenipte sakın bir şey yapma evet 20 haftada renkli 4 boyutlu ultrosona bende gitmiştim sana ankarada ali ergün profesor çok iyi bir doktor her şeyi görebiliyor herkez çok memnun özeli 150 milyon ama deger bence birde ona git ihmal etmeden allah yardımcın olsun haberlerini bekliyorum...

loveli

Rabbim koru yavrularımı
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
25.404
290
canım inşallah dr yanılmıştır bebeğin seninle kalır

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2594 gün geçti.

hipatia

YİNE YENİ YENİDEN ....
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
495
2
Canım ınŞ bebeĞın senınle olur ....rabbım yardımcınız olsun...ama sÖyledıĞıne gÖre dr undan da pek memnun deĞılsın..bı kaÇ dr a daha gıtsen...

bebegimbenim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
2
0
36
geçmiş olsun çok üzüldüm.gülcana katılıyorum başka bir hekime gözükmenden zarar gelmez bi dene derim.allah yardımcın olsun.

ozlem80

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2009
4.255
23
canim ya, o kadar kolaymiymis, manyak mi o adam, lutfen baska hocalara gorun, bir tane bile degil en az iki profosore, dua edicez sana bol bol; Insallah haftaya guzel haberler getirirsin..

umut_sevgim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
1.369
18
39
canım benım yaa boyle durunmlarda kelımelerın hıc bır analamı yokk rabbımden umıdını kesme ınsalllah hersey yoluna gırer dualarım senınle......