Ne olur yardım edin unutamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rozerin11

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2022
14
0
Kendi önüme bakamıyorum, hayatıma odaklanamıyorum. 24 yaşındayım geçen yıl üniversiteden mezun oldum. Lisedeyken arkadaş olduğumuz, daha sonra arkadaşlığın sevgililiğe döndüğü bir ilişkim oldu. Lisede aynı sınıfta aynı sırayı paylaştık. Üniversiteyi kazandığımda birbirimizden hoşlandığımızı anladık ve sevgili olduk. Daha sonra kendisi önümde daha 4 yıl olduğunu, kültürlerimizin farklı olduğunu, ailevi sıkıntılarını öne sürerek benden ayrıldı. Bu sürede annesi vefat etti, askere gitti hepsinde yanında oldum. Sevgim hiç eksilmedi hep artarak devam etti. Bir gün evleneceğini söyledi ve bütün iletişimi kopardık. Aradan 1 yıl sonra ortak arkadaş vasıtasıyla kendini hatırlattı, sahte bir hesaptan bana ulaştı. Görüştük konuştuk kalbim hala aynı çarpıyodu. Evliliğinde sorunlarının olduğunu doğru düzgün hiç aynı evde kalmadıklarını, eşinin evden hep gittiğini, onu sevmediğini boşanacağını söyledi. Daha sonra bir gün aile büyükleri araya girdi getirdiler dedi ve yine iletişimi kopardık. Ben onu çok seviyorum ondan sonra hayatıma kimseyi alamam kendimi zorladım birisiyle tanıştım görüştüm ama midem almadı. Onun sefası da cefası da başım gözüm üstüne çok aşığım. Şimdi tekrar geldi ama evli olduğu için görüşmeyi reddettim. Boşanır mı boşansa bile bana bir gelecek vaad eder mi bilmiyorum. Ondan başkasıyla olamıyorum yaşım ilerliyo yuva kurmak istiyorum ama nasıl başkasına kalbim ısınacak? Ben ne yapacağım nolur yardım edin çok yalnızım psikolojim hiç iyi değil kimse halimi anlamıyor

Evli adam yalanlarına nasıl düşüyorsunuz aklım almıyor. Tabi ki boşanmayacak. Tek aradığı şey heyecan. Siz de kendinizi kullandırıyorsunuz.

Hayat sizin. Ya bir şerefsizin arkasından yas tutup ömrünüzü böyle yalnız geçireceksiniz ya kendinize gelip önünüze bakacaksınız.

Aşk insanin gözünü kör ediyor, aptallaştiriyor.
Biz ne desek boş, siz de biliyorsunuz olmayacağını kendinize kötülük ettiğinizi.
Allah kurtarsın ne deyim

Öfff bu ne dram yahu!! Evli herifle görüşmen fiyasko. Tabi tabi kesin öyledir aynı yatağa bile girmemiştir. Bu kadar saf olma. Ne o boşanır ne de bu gidişle senle uğraşmayı bırakır.
Önüne bak daha iyileri var. Hem de çok.
Çocuk falan varsa o da çok sarhoşken olmuştur kesin. Yoksa asla karısına dokunmuyordur 😂

Çocuk falan varsa o da çok sarhoşken olmuştur kesin. Yoksa asla karısına dokunmuyordur 😂
Şöyleyse demek🧿
indir (5).jpeg

Kendi önüme bakamıyorum, hayatıma odaklanamıyorum. 24 yaşındayım geçen yıl üniversiteden mezun oldum. Lisedeyken arkadaş olduğumuz, daha sonra arkadaşlığın sevgililiğe döndüğü bir ilişkim oldu. Lisede aynı sınıfta aynı sırayı paylaştık. Üniversiteyi kazandığımda birbirimizden hoşlandığımızı anladık ve sevgili olduk. Daha sonra kendisi önümde daha 4 yıl olduğunu, kültürlerimizin farklı olduğunu, ailevi sıkıntılarını öne sürerek benden ayrıldı. Bu sürede annesi vefat etti, askere gitti hepsinde yanında oldum. Sevgim hiç eksilmedi hep artarak devam etti. Bir gün evleneceğini söyledi ve bütün iletişimi kopardık. Aradan 1 yıl sonra ortak arkadaş vasıtasıyla kendini hatırlattı, sahte bir hesaptan bana ulaştı. Görüştük konuştuk kalbim hala aynı çarpıyodu. Evliliğinde sorunlarının olduğunu doğru düzgün hiç aynı evde kalmadıklarını, eşinin evden hep gittiğini, onu sevmediğini boşanacağını söyledi. Daha sonra bir gün aile büyükleri araya girdi getirdiler dedi ve yine iletişimi kopardık. Ben onu çok seviyorum ondan sonra hayatıma kimseyi alamam kendimi zorladım birisiyle tanıştım görüştüm ama midem almadı. Onun sefası da cefası da başım gözüm üstüne çok aşığım. Şimdi tekrar geldi ama evli olduğu için görüşmeyi reddettim. Boşanır mı boşansa bile bana bir gelecek vaad eder mi bilmiyorum. Ondan başkasıyla olamıyorum yaşım ilerliyo yuva kurmak istiyorum ama nasıl başkasına kalbim ısınacak? Ben ne yapacağım nolur yardım edin çok yalnızım psikolojim hiç iyi değil kimse halimi anlamıyor
Yaş kaç? Evliyken her fırsatta eski sevgilisine yazmaya kalkan adam boşanıp sizinle evlenince de eski karısına yazmaya kalkacak. Gencecik insanların şu çapsız adamlara ölüyorum bitiyorum deyip kendi hayatlarını harcamalarına deli oluyorum. Adam evlenmiş hayatına bakıyor. İşler iyi gitmezse arada eskileri yokluyor. Lütfen kendine gel. Layık olduğun adam, istediğin evlilik böyle bir şey mi?

Kızlar yeni tanıştığım birisi olsa bunlara asla kanmam yanıma dahi yaklaştırmazdım. Ama yıllardır tanıdığım arkadaşım dostum sevgilim olan insan beni kandırmaz hayatındaki bütün sorunlarına dertlerine ortak oldum bu kötülüğü bana yapmaz diye düşündüm hep. Aklım çok bulanık. Zaten evli birisiyle görüşmeyi asla kabul etmem. Evliliği hakkında hiç yorum dahi yapmadım çünkü haddim değil. Fakat evliliğinden memnunsa neden bana geldi diye düşündüm. annesinin vefatından sonra sağlıklı bir psikolojide değildi o kadına sığındı sonrada pişman mı oldu diye kendi kafamı karıştırıyorum. Zaten evli olduğunu, bu şekilde asla görüşemeyeceğimizi dile getirdim numaramı dahi değiştirdim. Ama içimden atamıyorum bu imkansız aşk içimi yakıyor

Kendine acımayana kimse acımaz.
Aklını başına ve al bütün iletişimi kopar.
Sana yazdığında direk engelle sil.
Rahatsız etmeye devam ederse eşine ailesine atacağını söyle.
Adam senle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor.
Canı sıkıldığında arıyor sonra atıyor tekrar.
İnsanlar ailesini evladını kaybediyor ve yaşama tekrar tutunuyor bir yerden. O kimki hayatını durduruyor? Omurgasız karaktersiz bir erkek.

Kızlar yeni tanıştığım birisi olsa bunlara asla kanmam yanıma dahi yaklaştırmazdım. Ama yıllardır tanıdığım arkadaşım dostum sevgilim olan insan beni kandırmaz hayatındaki bütün sorunlarına dertlerine ortak oldum bu kötülüğü bana yapmaz diye düşündüm hep. Aklım çok bulanık. Zaten evli birisiyle görüşmeyi asla kabul etmem. Evliliği hakkında hiç yorum dahi yapmadım çünkü haddim değil. Fakat evliliğinden memnunsa neden bana geldi diye düşündüm. annesinin vefatından sonra sağlıklı bir psikolojide değildi o kadına sığındı sonrada pişman mı oldu diye kendi kafamı karıştırıyorum. Zaten evli olduğunu, bu şekilde asla görüşemeyeceğimizi dile getirdim numaramı dahi değiştirdim. Ama içimden atamıyorum bu imkansız aşk içimi yakıyor
Karısı size yazdığını aradığını öğrense size küfürler eşliğinde çektiri çekecek, karısının kapısında yatıp ağlayacak adam.

Adam sevgili olduktan sonra okulu bahane etmiş, siz peşinden ayrılmamissiniz belli ki. Sonra gitmiş başkasıyla evlenmiş.
Hâla beni kandırmaz diyorsunuz. Şaka mi?
Size saygısı olsa evliyken peşinizde dolanmaz. Mutsuz da ayrılır. Hem karısı olsun hem de sizinle gönlünü eğlesin. Derdi bu.
Bu beni kandırmaz romantikliğinden çıkarsanız imkanız aşk saçmalığını da bitirirsiniz belki içinizde. Karşınızda gayet karaktersiz bir insan var. Ve sizi de kendinden biliyor, o yüzden deniyor şansını.

Son düzenleme:
Bir insan bir insanı nasıl unutamaz ben de bunu anlamıyorum. Doğru bir hareket yapmışsınız artık mümkün olmadığını söylemek. Ama farz et boşandı sizinle evlendi bu sefer de eski karımı unutamıyorum dese? Nasıl güveniyorsunuz mutlu olabileceginize nasıl inaniyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X