Ne olur yardım edin unutamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar yeni tanıştığım birisi olsa bunlara asla kanmam yanıma dahi yaklaştırmazdım. Ama yıllardır tanıdığım arkadaşım dostum sevgilim olan insan beni kandırmaz hayatındaki bütün sorunlarına dertlerine ortak oldum bu kötülüğü bana yapmaz diye düşündüm hep. Aklım çok bulanık. Zaten evli birisiyle görüşmeyi asla kabul etmem. Evliliği hakkında hiç yorum dahi yapmadım çünkü haddim değil. Fakat evliliğinden memnunsa neden bana geldi diye düşündüm. annesinin vefatından sonra sağlıklı bir psikolojide değildi o kadına sığındı sonrada pişman mı oldu diye kendi kafamı karıştırıyorum. Zaten evli olduğunu, bu şekilde asla görüşemeyeceğimizi dile getirdim numaramı dahi değiştirdim. Ama içimden atamıyorum bu imkansız aşk içimi yakıyor
Yıllardır dostum sevgilim dediğiniz insan size kazık atmış hâlâ onun yerine bahaneler üretiyorsunuz.
Annesinin ölümüyle şunla bunla alakası yok. Adam net karaktersiz. Evliyken eski sevgilisine yürüyen bir karaktersiz net.

Kızlar yeni tanıştığım birisi olsa bunlara asla kanmam yanıma dahi yaklaştırmazdım. Ama yıllardır tanıdığım arkadaşım dostum sevgilim olan insan beni kandırmaz hayatındaki bütün sorunlarına dertlerine ortak oldum bu kötülüğü bana yapmaz diye düşündüm hep. Aklım çok bulanık. Zaten evli birisiyle görüşmeyi asla kabul etmem. Evliliği hakkında hiç yorum dahi yapmadım çünkü haddim değil. Fakat evliliğinden memnunsa neden bana geldi diye düşündüm. annesinin vefatından sonra sağlıklı bir psikolojide değildi o kadına sığındı sonrada pişman mı oldu diye kendi kafamı karıştırıyorum. Zaten evli olduğunu, bu şekilde asla görüşemeyeceğimizi dile getirdim numaramı dahi değiştirdim. Ama içimden atamıyorum bu imkansız aşk içimi yakıyor
Sizi sevseydi annesinin vefatında size sığınırdı. Diyelim ki evliliği gerçekten kötü ve boşanırken size sığınıyor. Siz ona yara bandı olup onu iyileştikten sonra yine ona annesi gibi hissettirmeyen bir kadına gidecek. Sonra o kadından da ayrılsın ben onun yaralarını sararım öyle böyle bir aşk değil benimki diyorsanız buyurun. Erkekler ölüyorum bitiyorum tarzında kadınları değil onlar için ölüp bitmeyen kadınları seviyorlar haberiniz ola.

Bi tatile çıkın. Adam altından değil ya, unutursunuz elbet. Size ulaşmaması için de ciddi bir uyarıda bulunun. Karısına söylemekle tehdit edin, o zaman zaten çirkin yüzünü görürsünüz.

İnsan en zor günlerinde sevdiği insana sığınır. Peki bu ne yapmış ? Evlendiği kadını eski sevgilisine kötülemek şeref yoksunu insanların davranışıdır. Neticede tekrar eşinin yanına gitmiş. Sen de böyle bir herifi takıntı yap. Aferin. Git bir psikologla görüş. Bu gidişat iyi değil.

Kızlar normalde gerçekten çok aklı başında bir insanım. Yıllardır hipnoz olmuş gibiyim söz konusu o olunca kandırma ihtimali yalan ihtimaline gönlüm bir türlü razı olmuyor. Evlendikten sonra içim çok rahattı artık o seçimini yaptı hayatını kurdu mutlu olsun diyodum ben de kendi hayatıma odaklanmıştım. Ne olduysa geldi ve benim bütün dengemi alt üst etti

En son aile büyükleri araya girdi ve getirdiler dediğinde benimle tekrar iletişime geçmek istemişti. Benden haber bekle demişti ve ortak arkadaş aracılığıyla tehdit etmiştim. Ailesine herkese benimle görüştüğünü söyleyeceğimi belirtmiştim. Ona rağmen en son tekrar geldi ben seni kandırmadım hiçbir şey düşündüğün gibi değil dedi fakat görüşmedim numaramı da değiştirdim. Zaten evli birisiyle asla görüşmem hakka ve günaha girmem. Sadece içimden kalbimden bu sevgiyi atamıyorum bunun sıkıntısına giriyorum. Yatıyorum o kalkıyorum o. Rüyalarımda dahi o var

Kızlar normalde gerçekten çok aklı başında bir insanım. Yıllardır hipnoz olmuş gibiyim söz konusu o olunca kandırma ihtimali yalan ihtimaline gönlüm bir türlü razı olmuyor. Evlendikten sonra içim çok rahattı artık o seçimini yaptı hayatını kurdu mutlu olsun diyodum ben de kendi hayatıma odaklanmıştım. Ne olduysa geldi ve benim bütün dengemi alt üst etti
Demek ki daha önce unutup hayatınıza bakabilmişsiniz. Yine unutun. Unutamıyorum diye bir şey yok kendinizi kandırmayın.

Seni sevmiyor sen çantada kekliksin. Karısından sıkılır bir iki takılır seninle döner karısına. Ha diyelim karısıyla boşandı, arada yine senle takılır başkasıyla ilişkisi olur hatta yine başkasıyla evlenir. Bu adam seni sevmiyor değer vermiyor onun için kıymetli değilsin. Gerçekler acı ama birilerinin yüzüne vurması gerekiyor.

En son aile büyükleri araya girdi ve getirdiler dediğinde benimle tekrar iletişime geçmek istemişti. Benden haber bekle demişti ve ortak arkadaş aracılığıyla tehdit etmiştim. Ailesine herkese benimle görüştüğünü söyleyeceğimi belirtmiştim. Ona rağmen en son tekrar geldi ben seni kandırmadım hiçbir şey düşündüğün gibi değil dedi fakat görüşmedim numaramı da değiştirdim. Zaten evli birisiyle asla görüşmem hakka ve günaha girmem. Sadece içimden kalbimden bu sevgiyi atamıyorum bunun sıkıntısına giriyorum. Yatıyorum o kalkıyorum o. Rüyalarımda dahi o var
Kocamın yanında yatarken bile adam bırak rüyalarıma girmeyi bazen sinirden uykularımı kaçırıyor. Bu kadar saftirik aşık olmayı nasıl başarıyorsunuz???

Sosyalleş unutursun. Benimde ilişkim bitti üstelik 2 ay bile sürmedi. Buna rağmen benim bile içimde burukluk var. Ama geçer bunlar. Biraz sosyalleş başka erkeklerle tanış aklından gidecek. Bir erkekle konuştum olmadı midem bulandı deme. Seni gerçekten isteseydi seninle evlenirdi. Sonradan sana yeniden yazması üstelik evliyken tamamen p*çliğinden.

Bir çok erkek sevmedikleri kadından ayrılmak istediklerinde dürüst olmayıp işi ya da aileyi bahane ediyor ve başkasına gidiyor, bir kere kendisi dürüst değil .
Beyfendi sizi cebinde görüyor ve her zaman öyle görmüş . Eşiyle bir sorunda sizinle iletişime geçmeye nasıl cesaret ediyor sevginizden nasıl bu kadar emin bence bu konuda kendinizi sorgulayın.
Evlilikte sorunlar olur herkes benzeri şeyler yaşayabilir onların tartışmalarından kavgalarından umutlanmayın siz üzülürsünüz. Oldu ki boşandılar, bu kişi başkalarına gider, yine siz üzülürsünüz.
Bu hikaye de size düşen ben nerelerde hata yaptım ( sanırım çok verici oldunuz ) size değer vermeye gerek duymamış , bunu düşünün ki bir sonra ki ilişkinizde aynı yerden darbe almayın . Ondan öncesi ve en önemlisi de çocukluğunuzda alamadığınız ilgi ve sevgiyi temel kaynağını çözümlemek…

Evli adamlara nasıl unutamıyorum diyebilirorsun anlamıyorum. O tercihini yapmış seni seçmemiş hiç mi gururun yok. Metres yapmak istiyor seni belli. İki gün gönlünü eğlendirecek sonra tekrar hoop karısının koynuna. Evlenirken hiçte aklında sen olmamışsın, seni gerçekten sevdiyse seninle evlenirdi

Bu erkeklere de evlenince bir şey oluyor evlendim tamam şimdi eskiden yüzüne bakmadığım terkettiğim kadınla şimdi görüşeyim gibi değişik bir aydınlanma geliyor..
Sizde bir tuhafsınız başka erkek yok mu memlekette ya ne kadar dram yapmışsınız gerçekten çok sıkıcınız…

Bunu kendine yapma. Boşluktayken sana geldi, karısı gelince de ona döndü. Mutlu bir evliliği olsaydı yine de aklına gelecek miydin

Daha çok yenisiniz böyle düşünmeniz normal. Benimde onsuz olmaz dediğim biri vardı. Yalan yok unutmadım onu hiç ama başkasıyla da evlendim. Eskisi gibi acı çekmiyorsun hayatına bakıyorsun. Bunlar olan şeyler yani

Sabredersen Allah sana güzel bir kapı açacaktır. Lütfen sabret. Sabretmezsen her şey rezil kepaze olur. Hiç şaşmaz. Geçmişe baktığında ‘evli biriyle görüşmüş olmak’ diye bir anın olsun ister misin.

Ben evli birini sevmedim, zaten gönlümdeyken evlendi. Rabbime kalbimden aklımdan alsın diye her gece dua ediyorum
İşte evlendikten sonra gönlünden çıkarman gerekiyordu. Evlendiğini duyunca insanda otomatikman bir soğukluk olur ya

Eşine acıdım bildiğin aranıyor adam size gelince niye illede bu ısrar zamanında sizinle olabilecekken olmamış sizi tercih etmemiş o bu bahane ayrılmış sonra evlenmiş sonra gelmiş sonra gitmiş.Nurtopu gibi yalancı bir erkek.İnanin daha kötüsünü bulamazsınız bundan vazgeçin.Ay bu erkekle 5 gün evli kalsan biter bu sevgin senin sen gözünde elde edemedim diye takmissin sanki... Gözle görülür tek bı iyi tarafı yok Kimse beni anlamıyor demişsin valla madem ölene kadar yasını tut bu adamın evlenme valla daha hayırlı senin için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X