Ne yapacağım, yardım eder misiniz?

inanmıyorum...açtığınız konuya baktım, eski burnunuz aynı benim şimdiki burnum. o kötü görüntü, hele hele yandan içinin görünmesi ve kabalığı. iyi ki ameliyat olmuşsunuz, çok çok güzel olmuşsunuz. keşke ben de sizin gibi şanslı olabilsem.

Çok teşekkür ediyorum. Bu arada doktorunuz kimdi ve ameliyat için ne kadar ödediniz acaba? Bence benim burnum zor bir burun. Bir kere kemeri fazla oyuk, yüzümde ablak bir ifade var bu yüzden. Sonra ucuna doğru pollybeak sendromu denen durumdan var, burnum çok bariz bir biçimde yamuk, yandan bakıldığında burun deliklerim çok belli oluyor. Şimdilik bu kadar diyebilirim. Ama eminim başka kusurları da vardır. Sizin burnunuz nasıldı nasıl oldu peki?
15000 ödedim Ocak ayında oldum ama 3 ay oncesinde görüşmüştük.pazarlik ettim yeni yılda genelde fiyatlar artıyor çünkü.dr burdan söylemeyim tavsiye olsun istemem çünkü daha çok Yeni yanlış yönlendirme olmasın 6bay fln geçmesi lazım ödemler fln iyice inmesi için.ozelden yazayım bı arastirin

inanmıyorum...açtığınız konuya baktım, eski burnunuz aynı benim şimdiki burnum. o kötü görüntü, hele hele yandan içinin görünmesi ve kabalığı. iyi ki ameliyat olmuşsunuz, çok çok güzel olmuşsunuz. keşke ben de sizin gibi şanslı olabilsem.
Tarifinizden tahmin ettim zaten.ilk ameliyatımdan sonra kikirdagim ayrılmış çatıdan oraya buraya yamulmus.zaten alçıdan çıktığında ufak bı çıkıntı vardı oraya bastır fln demişti Dr. Şişlikler inince yıllar içinde tüm kusurlar çıktı ortaya.simdilik bekliyorum bakalım ucunda kibarlasirsa güzel olacak içime sinecek.umarim sizde kurtulursunuz sorunlardan en yakın zamanda.kikirdak almaya bile gerek kalmadan halloldu.sizde de umarım öyle olur

Merhaba arkadaşlar. Ben yıllar önce burnumdan ameliyat oldum. Ve buraya yazmamdan da tahmin edeceğiniz üzere hiç ama hiç memnun kalmadım. Güzelim yüzümü batırdılar başarısız bir operasyonla. Gözlerimin ifadesi gitti, yüzümün güzelliği kayboldu. Şimdiden sonra ameliyat olmak da saçma geliyor nedense. Çünkü ilk gençlik zamanlarımı, en güzel yıllarımı bu çirkin burunla geçirdim. Şimdi yaşım 30 oldu, bu saatten sonra ameliyat olup güzelleşsem ne böyle kalsam ne diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda hakkında? Kendimi bir çıkmazda hissediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim...
Bu saatten sonra demek için henüz çok erken bence. Kendinizi nasıl daha iyi hissedecekseniz o şekilde davranmanızı öneririm :)

Bu saatten sonra demek için henüz çok erken bence. Kendinizi nasıl daha iyi hissedecekseniz o şekilde davranmanızı öneririm :)
Biliyor musunuz o kadar çok isterim ki saçlarımı istediğim gibi bağlamayı, verdiğim her şeklin yakışmasını...Ameliyattan önceki zamanlarımı o kadar özlüyorum ki..Her türlü saç, her türlü bağlama şekli yakışırdı.

Doktor nihat kaya ve yusuf ozturkcu biliyomusunuz yorumunz nedir 🥰
Yusuf Ozturkcu'de ameliyat olmak istemediğim doktorlar listesinde.
Nihat Kaya'yı duymadım araştıracağım.
Benim burnum kalın derili ve ona göre doktor arıyorum revizyon ameliyati için ve hem bundan hemde başka çesitli nedenlerden dolayı 100'ü aşkın doktoru eledim, nedenlerini hatırlamıyorum

Çok güzel olmuş ben beğendim.
Ince derilisiniz sanırım

X