Ne yapacağımı bilmiyorum

Kardeşiniz?
Kardeşiniz erkek ve bir şey el atmaz gibi hissettim, yanlış mı hissettim bilmiyorum.
Ev işlerine o baksın, bir de yardımcı gelsin.
Siz de elinizden geldiğince tutun işlerin ucundan.
Ablanız refakat ederse çocuklar size kalacaksa refakat etmek daha mantıklı geldi ama o konuda fikrim yok pek.

Bilmiyorum bu da sinav galiba diyorum içim çok huzursuz oldu.cok şükür hamileligimden dolayı mutluyum ama eskiden olsa evi çekip çevirirdim faydam olurdu diyorum. Mecbur ev için gündelikçi hastane içinde refakatçi ayarlayacagiz bu arada senin de muradin en kısa sürede gerçekleşir inşallah
Huzursuz olmayin lütfen bebeginizi düsünün, çaresiz bir durumda degilsiniz çok sükür. Çözümü var.
Amin, insallah, tesekkur ederim.

Hastaneyle konuşup özel hemşire tutabilirsiniz annenizin yanında kalır hastanedeyken, eve çıkınca da iyileşene kadar devam eder, bir de temizliğe yardımcı alırsanız sorun kalmaz

Hastalarınıza geçmiş olsun.Bebeğiniz de sağlıkla doğsun.Annenizin durumu düzelene kadar yardımcı tutmanız en mantıklısı.Sizin yardımcı olmanız sıkıntı olabilir,hasretle beklemişsiniz bebeğinizi dikkat etmeniz çok doğal.

• Beğen
Reactions: JES
İyi bir bakıcı bulun. Hastane sonrasında evde de yardım edecek biri olsun. Aman bakıcı konusunda da covide dikkat. Malum hepiniz de riskli durumdasınız bir de covidle uğraşmak zorunda kalmayın. Bebiş de sağlıkla kolaylıkla gelip kucağınıza otursun insAllah :anne:

Rabbim kucaginiza almayi nasip etsin herşey yoluna girer yeterli can sağliği olsun si bu süreçte stres yapmayın

X