Ne yapacağımı bilmiyorum

Psikolojik olarak çok yoruldum. Tükenmişlik sendromu geçiriyor gbiyim. İnanın bana hasta muamelesi yapıyor. Bunlar onun gözünde sorun teşkil etmiyor. Sen kafanda kurup duruyosun bir psikologa git diyor :KK43: birazda manipülatif biri
Ayakta durabilecek iseniz ve o da kendini duzeltmeyecekse tek bir seçenek görünüyor. Ya bu deveyi güdecek ya bu diyardan gideceksiniz

Çalışmak için bana izin vermiyor demişsiniz. İzin almanız gerektiğini düşünerek zaten her şeyden mahrum kalırsınız. Bi iş bulun çıkın gidin

Ayakta durabilecek iseniz ve o da kendini duzeltmeyecekse tek bir seçenek görünüyor. Ya bu deveyi güdecek ya bu diyardan gideceksiniz
Ben boşanmak istesem bile ailem bunu onaylamayabilir. Bide çocuklarımla tehdit etme gbibbir huyu var. Kaç kez evden gitmek istedim artık yoruldum diye sen tek git geldiğin gbi çocukların yok dedi ondan korkuyorum:KK43:

Şakadan bile olsa seven insan eşine hayatinda başkası mı var diye sorar mi ??
Yada disarlara suslen puslen gez der mi ?
Bu yüzden konusmuyorum onunla..
İşe başlarsanız gözünü açılır daha çok erkek tanırsınız diye korkuyor. Çok tehlikeli bir beyin yapısı. Sen de daha çok kadın tanıyınca gözün dışarı mı kayıyor diye sorarlar adama. O böyle konuştuğumda sizin de onun üstüne suçlayıcı şekilde gitmeniz gerekirdi sonra da şaka yaptım dersiniz onun gibi

İşe başlarsanız gözünü açılır daha çok erkek tanırsınız diye korkuyor. Çok tehlikeli bir beyin yapısı. Sen de daha çok kadın tanıyınca gözün dışarı mı kayıyor diye sorarlar adama. O böyle konuştuğumda sizin de onun üstüne suçlayıcı şekilde gitmeniz gerekirdi sonra da şaka yaptım dersiniz onun gibi
Ben bunun tartsimasini yaptım bana eğer gerçekten öyle bişey hissetsem kafanı gövdenden ayiritm dedi. Beni mi korkutuyosun sen dedim. Ben yapacak olsam yaparım zaten dedim. Ama halen senin duzelmen için çabalıyorum deidm .

Ben bunun tartsimasini yaptım bana eğer gerçekten öyle bişey hissetsem kafanı gövdenden ayiritm dedi. Beni mi korkutuyosun sen dedim. Ben yapacak olsam yaparım zaten dedim. Ama halen senin duzelmen için çabalıyorum deidm .
Ya sizin istediğiniz gibi bir eş olacak ya da terapiste gitmelisiniz ya da boşanmalısınız. Başka yol yok

Bunu ona anlatmak ve kabullendirmek zor işte :KK43: ben değişmem sen değiş diyor ..
O zaman seçenekler azalıyor. Ya evli kalıp ömür boyu böyle bir evlilik yaşayacaksınız ya da boşanacaksınız. Ben de evliyim eşimin bana karşı çok kaba olduğunu düşündüğümden terapiste başladık. Eğer istemeseydi boşayacaktım. Ve terapi başarısız olursa da boşayacağım

O zaman seçenekler azalıyor. Ya evli kalıp ömür boyu böyle bir evlilik yaşayacaksınız ya da boşanacaksınız. Ben de evliyim eşimin bana karşı çok kaba olduğunu düşündüğümden terapiste başladık. Eğer istemeseydi boşayacaktım. Ve terapi başarısız olursa da boşayacağım
Terapi nasıl gidiyor

Maşallah 2 çocuğa nasıl cesaret ettiniz ben 14 yıllık evlilikte eşimin bazı huylarından dolayı 2.ye cesaret edemiyorum valla sizi tebrik ederim hatta ayakta alkışlıyorum
Bu konuda da haklısın ama eşim 2. Çocuktan sonra daha çok değişti. Acaba borçlardan mi boyke oldu diye düşünüyorum. Sonuçta güzel vir siz soylemekte maddiyata dayalı değil yani .. Eşime kalsa 3. Çoktan hamileydim ama ben istemiyorum. Tek fikri çocuk yapmak o çocuğu güzel yetstrmek yada güzel gelecek sağlamak değil.

Esimin cocukluguda çok mükemmel geçmemiş hep baskıcı bir baba surekli dayak yemiş. Sürekli köyde traktör tepesinde işleri bitirme derdindeymis. Babasına bu kadar bağlı olması hiç normal değil.
2 çocuğum var biri 6 diğeri 3 yaşında .
Ben 30 eşimde 32 yaşında

X