Anket Ne yaparsın?

Ne yaparsın???

• Kendimi ispatladığım için rahatlamış hissederim.Ve tedavi olurum.

OY: 3 12,0%
  • Eşyalarımı toplar hemen evi ve eşimi terk eder boşanma davası açarım.

OY: 18 72,0%
  • Bikaç gün küserim kırılırım ama sonra barışırım.

OY: 4 16,0%
  • Affederim beni çok sevdiğini biliyorum..

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    25
  • Anket Kapalı .
ben bekaret muayenesine gitmem.
bakire değilsem adam gibi bakire değilim der sevişirim,

ha eğer vajinusmussa aşmanın yollarını ararım,
bizi ayırmaya çalışanlara inat..
en basiti iki kadeh bişiler içerim ben de eşimle..

benim böyle bir sorunum oldugunda doktora giderim bu kadar beklemem ki...artık herseyin caresi var bende derdime bir hal caresi bulurdum muayeneye gerek kalmaz

Eşyalarımı toplar hemen evi ve eşimi terk eder boşanma davası açarım.

anket kapatılmış olmasa bu şıkkı onaylayacaktım

bana inanmayıp beni muayeneye götüren,özelimizi başkasına(özellikle anasına) anlatan adama ne sevgim kalır ne saygım.Allahıma şükreder,beni sevdiğini zannettiğim adamın gerçek yüzünü kısa sürede gösterdiği için dua ederdim.Gerisi avukatların işi............

kaybeder beni
tabi hemen gdip boşanmam ama ona karşı tavırlarımın eskisi gbi olması çok uzun zaman alır

boşanmam...bakireysemde alnımı gere gere giderimde dr...
ama tek şartla bidaha anasıyla görüşmücekk.ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhzemuszemus

Sen önce kendine sunu sor, asikmisin hala esine?? ikincisi kendini esinin yerine koy ve öyle karar ver. Esinde annesinin söylediklerine kanmis, ki bence o durumdaki bir insana ne söylersen söyle onu düsünür...yani bu neden olmuyor diye arastirmak ister...

kusura bakmayin ama ben sunu anlamiyorum...neden hemen evlilikler bitirilir....biraz esinin yerine koymak lazim kendini...o durumdaki bir insana ne söylenirse döner dolasir yine onu düsünür ister istemez!!! tamam bakirelik testine getirmis, cok hos birsey degil..ama hemende bosanma olmaz, bu da benim fikrim

valla helal olsun canım ne güzel bi anket olmuş bu böyle a.s.

bana inanmayıp beni muayeneye götüren adama ne sevgim kalır benim ne de saygım..boşanırım daha evliliğin başında gerçek yüzünü nasıl adi biri olduğunu gösterdiği için de sevinirim

sana katılıyorum canımm yerimseniben

X