Ne yapılabilir, fikirlerinizi bekliyorum!

Sormayın bizde de hep ben söylüyorum ve hep aynı şeyler:KK1: Buz hokeyi süpermiş de bizi aşar sanki biraz, kafamızı kırmayalım sonra:KK9:

Su buz hokeyi masada oynanan zimpirti degil mi ya benmi yanlis yazdim :) bence biraz dirdir yap ben yaptim ise yaradi artik o soyluyor soyle yapalim diye :)) banada gitmrk dusuyor eheheh

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Canım merhaba.. Havalar ısındı, mutlaka piknik yapın.. Müze gezin.. Tiyatro seyredin. Konsere gidin.. Anıtkabir'e mutlaka gitmissindir ama yine gidin.. Kugulupark hep duyuyoruz nasıl bir yer bilmem ama düzgün bir parksa oraya gidin.. Tunali hilmi'de turlayin.. Atakule'ye cikin.. gidebilirsen gunu birlik Eskişehir'e kaçamaz mısınız? Porsuk çayının etrafı öğrenci cafeleriyle doludur.. Ankara ile ilgili bildiklerim boyle :) Eğer ortam varsa puzzle yaparkende cok eğlenirsiniz.. Birde biz esimle scrable, pasaparola, tabu filan oynardik arkadaşlarımızla, o da cok eğlenceli olur.. Bugünlerinizin tadını cikarin😊😊

23 nisanda ziyaret edeceğiz Anıtkabiri:) Ayyy kuğulu parka gitmeyeli çok olmuştu ne güzel söylediniz kesinlikle gitmeli yakın zamanda:KK16:

Merhaba arkadaşlar yine ben:KK1:
Yaa arkadaşlar biz erkek arkadaşımla her buluşmamızda aynı şeyleri yapıyoruz. Sinema yemek vs... Değişiklik istiyorumm artık biraz. Size sevgiliyle başka neler yapılabilir? Böyle eğlenceli bir şey falan:KK16:

Bowlinge gidin.
Kugulu parka gidin.
Anitkabire gidin.
Mavi gole piknige gidin.
Kizilay da ki halk kutuphanesine gidin.
Ulus ta ki tiyatrolara gidin.
Galerilere gidin.

Merhaba arkadaşlar yine ben:KK1:
Yaa arkadaşlar biz erkek arkadaşımla her buluşmamızda aynı şeyleri yapıyoruz. Sinema yemek vs... Değişiklik istiyorumm artık biraz. Size sevgiliyle başka neler yapılabilir? Böyle eğlenceli bir şey falan:KK16:

go-card mıdır nedir,o olabilir tam da bilmiyorum adını.:KK53::KK1: Bisiklet kiralayabilirsiniz.:44:

bende Ankarada doğdum büyüdüm yaşıyorum ama Ankaraya aşığım...
bence Ankarayı bu konuda küçümsememeliyiz.
mavigöl, göksu, mogan ya da botanik parkına gidin.
harikalar diyarını gezin.
atatürk orman çiftliğine gidin...
tuz gölünü gezmeye gidin. bi hafta sonu atlayın kızılcahamama, beypazarına gidin...
dikmen vadisine gidin.
kızılay barlar sokağına gidin bazı akşamlar canlı müziğe...
tunalı, esat ya da bahçelievlere gidip birer mojito için :)
akm de sık sık etkinlikler oluyor onlara katılın.
jolly joker konserlerini takip edin mesela... her hafta değişik ve güzel isimler konsere geliyor.
aynı şekilde if performance hall konserleri de iyi oluyor. 23 nisanda if'e redd grubu geliyor ben gideceğim tavsiye edebilirim mesela :)
keçiören estergon kalesine gidin, orada özbek sofrası diye bir kafe var mesela. özbek usulü her şey. kafeye ayakkabılarını çıkarıp giriyorsun falan, güzel bi' deneyimdi mesela...
hamamönüne gidip bi kahve için ora da güzel.
gençlik parkı vazgeçilmez zaten :)
daha da o kadar çok şey var ki aslında. ben deniz kenarı bir yerde okuyorum ama denizsiz Ankaramı deli gibi özlüyorum.
tadını çıkarabileceğiniz bolca şey var, aklıma geldikçe yazarım...

tuz gölünü gezmeye gidin. bi hafta sonu atlayın kızılcahamama, beypazarına gidin...
dikmen vadisine gidin.
jolly joker konserlerini takip edin mesela... her hafta değişik ve güzel isimler konsere geliyor.
aynı şekilde if performance hall konserleri de iyi oluyor. 23 nisanda if'e redd grubu geliyor ben gideceğim tavsiye edebilirim mesela :)
keçiören estergon kalesine gidin, orada özbek sofrası diye bir kafe var mesela. özbek usulü her şey. kafeye ayakkabılarını çıkarıp giriyorsun falan, güzel bi' deneyimdi mesela...
daha da o kadar çok şey var ki aslında. ben deniz kenarı bir yerde okuyorum ama denizsiz Ankaramı deli gibi özlüyorum.

Ne güzel anlatmissiniz.. Başkent turu yapmak şart oldu :)

dikmen vadisine gidin.

Her hafta sonu birini yapacağım kesinlikle, ne güzel yazmışsınıız çok teşekkürler:KK16:

Ankarayı bilip tanımak lazım... Ankara'da oturuyorum bende orada doğup büyüdüm ve anlattığınız gibi kısır biyer değil aslında. Eymir gölü var bilirmisiniz oraya birgün eşofmanlarla yürüyüşe gidebilirsiniz orası olmazsa ODTÜ ormanına gidin yada botanik parkına, yazın ahlatlıbelde uçurtma şenliklerine katılın, gölbaşına gidip deniz değil göl izleyin taş sektirmece oynayın termosla çay götürün, bahçelievlerde 7. Caddede waffle yiyin yada yürüyerek kahve için, etlik anteresin karşısında yürüyüş yolu var orada vakit geçirip oradaki cafenin minderlerine oturup bir bardak çay eşliğinde saz dinleyin, oranın biraz yukarısında eğer uzaktan kumandalı arabalarınız varsa onları yarıştırın, Ankara'da birsürü göl var balık tutmaya gidin, atlı spor klübüne Ata binmeye gidin, alın size klişe olmayan birsürü şey ☺️☺️ eşimle çıkarken bizde bi ara siz gibi napsak diye düşünürken bunları yapmayı keşfettik ☺️ allahım muhabbetinizi daim etsin inşallah 😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ankarayı bilip tanımak lazım... Ankara'da oturuyorum bende orada doğup büyüdüm ve anlattığınız gibi kısır biyer değil aslında. Eymir gölü var bilirmisiniz oraya birgün eşofmanlarla yürüyüşe gidebilirsiniz orası olmazsa ODTÜ ormanına gidin yada botanik parkına, yazın ahlatlıbelde uçurtma şenliklerine katılın, gölbaşına gidip deniz değil göl izleyin taş sektirmece oynayın termosla çay götürün, bahçelievlerde 7. Caddede waffle yiyin yada yürüyerek kahve için, etlik anteresin karşısında yürüyüş yolu var orada vakit geçirip oradaki cafenin minderlerine oturup bir bardak çay eşliğinde saz dinleyin, oranın biraz yukarısında eğer uzaktan kumandalı arabalarınız varsa onları yarıştırın, Ankara'da birsürü göl var balık tutmaya gidin, atlı spor klübüne Ata binmeye gidin, alın size klişe olmayan birsürü şey ☺️☺️ eşimle çıkarken bizde bi ara siz gibi napsak diye düşünürken bunları yapmayı keşfettik ☺️ allahım muhabbetinizi daim etsin inşallah 😉

Sağoluuun siz de eşinizle mutlu olun inşallah:KK16: Eymire sık sık gidiyoruz, Odtü deseniz her gün oradayım zaten bıktım artık:KK1: Ayy balık tutma fikri çok hoşuma gitti ama. Nerede yapabiliriz ki bunu?

Göksu parkında izin veriyorlar

X