Ne yapmak lazım

Dava açayım kısmına istinaden. Bu ülkede ne zamandan beri adalet yerini bulmuş. Adamın kolu kopuyor. 10 bin tl tazminat anca veriyorlar.
Bende bir kere estetik doktoruma dava açtım. Kaybettim. Köpeğimin öldüğü pansiyona dava açtım, kaybettim. Bir de üstüne bir sürü avukat masrafı verdim.
Geçmiş olsun, her iki davada da ne kararlar çıktı?

Geçmiş olsun, her iki davada da ne kararlar çıktı?
Estetik doktoru dandik bir marka dolgu enjekte etti. O gece havale geçiriyordum resmen. Akabininde 10 gün dudaklarım uçuk gibi yara bere içinde şişti. Göz altlarım torbalandı. 10 günün sonunda rica minnet başka bir doktora dolguları erittim.
Köpeğimi bıraktığım pansiyonda ise köpeğim ertesi gün öldü.
İlk davada yüzümde kalıcı bir zarar oluşmadığı için kaybettim. İkinci davada köpeğime otopsi yaptırmadığım için kesin ölüp nedenini bilemeyiz dediler. Köpeğim benim çocuğum gibiydi. Zaten ani ölümü beni travmaya soktu. Otopsi ile parçalanmasına razı gelemedim.
Benim bu ülkede adalete inancım yok.

Estetik doktoru dandik bir marka dolgu enjekte etti. O gece havale geçiriyordum resmen. Akabininde 10 gün dudaklarım uçuk gibi yara bere içinde şişti. Göz altlarım torbalandı. 10 günün sonunda rica minnet başka bir doktora dolguları erittim.
Köpeğimi bıraktığım pansiyonda ise köpeğim ertesi gün öldü.
İlk davada yüzümde kalıcı bir zarar oluşmadığı için kaybettim. İkinci davada köpeğime otopsi yaptırmadığım için kesin ölüp nedenini bilemeyiz dediler. Köpeğim benim çocuğum gibiydi. Zaten ani ölümü beni travmaya soktu. Otopsi ile parçalanmasına razı gelemedim.
Benim bu ülkede adalete inancım yok.
Köpeğinizin ölümüne çok üzüldüm. Bir kedi annesiyim. Ne kadar yaşar, ölürse nereye gömeriz diye düşünüp ağlıyorum. Sizi çok iyi anlıyorum. Hukuki açıdan bakıldığı zaman hukuksuzca gelmedi o konu. Belki dedikleri gibi başka sebepten ölmüş olabilir. Öyle değilse bile ispat gerekli tabii ki.

Ama estetik konusuna hiç anlam veremedim. Gözünüzü kaybetme ihtimaliniz olması yeterince kötü. İlla kör mü olmalıydınız? Ben kör olduktan sonra gelen tazminatı ne yapayım? Dünya gözüyle göremedikten sonra.

Konu sahini mesleğiniz hemşirelik değil miydi? Konu içeriğindeko yorumlarınızdan bilginiz çok zayıf geldi. Bir aynayla baksaydınız vajene. Rahim ağzını niye diksinler? Dikilseydiniz kanamanız olmazdı. 3 ay bile yaşamazdınız diye düşünüyorum.
Hastanede personelim. Her hastane personeli hemşire mi. Dr el ile alttan muayane etti kendi dedi rahim ağzınını dikmişler diye. Doktordan iyi bilecek değiliz.

Dava açayım kısmına istinaden. Bu ülkede ne zamandan beri adalet yerini bulmuş. Adamın kolu kopuyor. 10 bin tl tazminat anca veriyorlar.
Bende bir kere estetik doktoruma dava açtım. Kaybettim. Köpeğimin öldüğü pansiyona dava açtım, kaybettim. Bir de üstüne bir sürü avukat masrafı verdim.
İşte oyüzden uğraşmak istemiyorum.

Hastanede personelim. Her hastane personeli hemşire mi. Dr el ile alttan muayane etti kendi dedi rahim ağzınını dikmişler diye. Doktordan iyi bilecek değiliz.
Ben sizi hemşire olarak hatırlıyorum dedim. Hastane personelleri hemşiredir demedim. Rahim ağzı dikildiyse birleşmeye engel olmaz ki. Yani penis girişine engel olmaz. Belki acı verir belki başka bir şey olur ama penis girişini engellemez. Doktorun eli girdiyse penis de girerdi yani. Neyi yapamadiniz anlamadim.

X