ne yapmaliyim acil

ayselmamedova123

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
534
217
24
merhaba kizlar bazilarniz beni tanyodur simdi hayatmda bisey var ve sizden tafsiye isdiyorm ben 15 yasmda kendi rzamla evlendm esim 18. suan 20 yasndaym ve 4 bucuk yil once evlendm.o zaman hic calismiuodu 1 yil once bosandk sonra duzeldi ben isdemedm geldi barsmadm sanrm hayatmi yasamak isdedm sora esim 5 ay once evlendi 15 gun sora hapse girdi bu kiz ayrldi ve sonra bisey oldu esimin yanina gitdm ve barsdk bisekilde duzeldiyne inandm afetdm evlenmesni cunki bosandkdan sora evlendi ve benimde sevgilim oldu bu arada bide kizim var suan barsdm iyi aramz bir yil sora cikicak ev hedye etdu aylem orda kalicaz ama icimde burukluk var benim yermde olsanz napardz sans verirmiydiz kiziniz icin ..benimle cok iyi arasi suan ama acaba neden barsdm hayatmi yasardm diye dusunuyorm ((

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1232 gün geçti.

cayimin sekeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2016
2.951
10.947
şu anda 20 yaşında mısın?
bütün bunlari 20 yaşına mi sığdırdın.
15 yaşında kendi rizanla evlenemezsin.o yaşta bir cocuk böyle bir karar alamaz.
ailen yok mu?

-Moonlight

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2017
745
3.133
Senden sonra evlenmis. Senin bi iliskin olmus. Hadi diyelim baristiniz. Bunlari her ikinizde kabul edebilecekmisiniz? Kocan yüzüne vurmaz mi? Sen bir sey olmamis gibi yapabilirmisin?

ayselmamedova123

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
534
217
24
şu anda 20 yaşında mısın?
bütün bunlari 20 yaşına mi sığdırdın.
15 yaşında kendi rizanla evlenemezsin.o yaşta bir cocuk böyle bir karar alamaz.
ailen yok mu?
canm burasi gurcustan ben gurcustan azersiyim burda normal bakiyo insanlar tabi hukuken degil ama kendm kacdm aylemin haberi bile yokdu

ayselmamedova123

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
534
217
24
Senden sonra evlenmis. Senin bi iliskin olmus. Hadi diyelim baristiniz. Bunlari her ikinizde kabul edebilecekmisiniz? Kocan yüzüne vurmaz mi? Sen bir sey olmamis gibi yapabilirmisin?
biz isdiyorzki yepyeni sehirde yasayalim eski hhayatmzdan uzak bi sehirde belki unutulur

cayimin sekeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2016
2.951
10.947
canm burasi gurcustan ben gurcustan azersiyim burda normal bakiyo insanlar tabi hukuken degil ama kendm kacdm aylemin haberi bile yokdu
anladim ama suanda 20 yasindasin ve bir bebeğin var.şu durumda yaşadıklarına bakinca saglikli kararlar verebileceğini sanmıyorum.adamda tekrar evlenmiş felan hiç güven verici değil.
ayrılma sebepleriniz neydi bilmiyorum ama ayni sorunlari fazlasiyla yasayabilirsiniz tekrar.
aile desteğiniz varsa bence ailenizin yanina gidin.çok çok erken yaşamışsınız bir çok seyi.bundan sonra daha dikkatli adimlar atin.hayata yeni yeni atilmaniz gereken yasta bir evlat sahibisiniz.
Allah kolaylık versin.umarım gönlünüzce olur hersey..