Ne yapsam olmuyor :(

MorbidAngell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2015
489
274
28
merkaba kknın güzl kadınları sorunum şu ne kadar yemk yesemde kilo alamıyorum alsam da iki yıldır en fazla 3 kilo alıyorum bunu nasıl değiştirtbilirm üstelik ne yesem özellikle meyvelerde hemn midem bulanıyor sizin iştah açıcı önerileriniz var mı :kk77:

Durup dururken aklima hep birşeyler geliyor obez değilim ama normal kilomdada değilim:) sen kaç kilosun

Düşün yani 3 sene içersnde 3 kez kızılya kan verim dedim hemşire dha beni görür görmez kilon çok az kilo alda gel dye gönderdi :rolleyes::KK70:

Ne güzel iste ilerde evlenip çoluk çocuğa karisinca ne kilolar göreceksin iyiki çok zayifmisim diyeceksin :)

Bizde kilo vermek isteyenler grubundayız bence oraya gelin bizim yiyemediklerimizi bol bol yiyin kilo alırsınız :) Hepimizin derdi başka yazık bize yaa :KK76:

bende almiyorum ne yaparsam yapayim hatta dogum yaptim bir ay icinde aldigim butun dogum kilolarini geri verdim 62den 52 ye dustum :)

Ben de epey dert yaniyorum bu konuda :KK43:(( çok şey deniyorum en son keçi boynuzu özü iyi gelmişti istahimi acmisti ama bu herkes için ayni mi bilmiyorum :KK43: gece yemeğini dene bence bir de

Hmm.. Öyle olduğunu bilmiyordum canim ya bence bu konunun üzerinde epey durmalisin ve bir şey soracagim vücudunda sarkmalar olmadi mi birden kilo verince??

Hmm.. Öyle olduğunu bilmiyordum canim ya bence bu konunun üzerinde epey durmalisin ve bir şey soracagim vücudunda sarkmalar olmadi mi birden kilo verince??
Hayır canm olmadı çnkü ben kiloluykende zayıflafıktan donra da hep spor yaptım bir ara aerobike gittim geçen seneydi her gün düznli yürüyüş yapan biriyim şimdi kilo almak için sporda yapmıyorum açıkçası ama kilo vermem sporla alakalı değil bu yanlş anlaşılmasn çnkü spor yaparken çok kiloluydum midemde reflü olduktan sonra kilo kaybettim şimdi reflüyü de yendim ama yine de kilo alamıyorm :)

Hayır canm olmadı çnkü ben kiloluykende zayıflafıktan donra da hep spor yaptım bir ara aerobike gittim geçen seneydi her gün düznli yürüyüş yapan biriyim şimdi kilo almak için sporda yapmıyorum açıkçası ama kilo vermem sporla alakalı değil bu yanlş anlaşılmasn çnkü spor yaparken çok kiloluydum midemde reflü olduktan sonra kilo kaybettim şimdi reflüyü de yendim ama yine de kilo alamıyorm :)

Hmm anladim canim benim umarim en kisa zamanda sorununu halledersin ben de yavaş yavaş bi şekilde toparliyorum kendimi... İşte ama hala vucudumdaki orantisizligi hic sevmiyorum.. Goguslerim küçük filan çok rahatsiz oluyorum

ben de çok zayıftım kızlar xsm alır bir de onu daraltırdım
derken evlilik iştahlı bir eş falan şimdi zayıflama topiklerindeyim
kilo almak istiyorsanız iştahlı biriyle sofraya oturun,düzenli yeyin,sonra yavaştan geliyor kilolar
evlendiğimde 42 idim,sonra 4 yılda 49 oldum,doğum ve sonrasını sormayın zaten:oops:

X