Ne yapsam olmuyor :(

gece yemeğine alıştırın kendinizi her gece ama mutlaka bişeyler yiyin kesin çözüm olur mu bilemem ama deneyin:)
birde benim bi arkadaşım her gün pilav yiyerek kilo almıştı

Bi dene:KK70:

Eklentiler

• FB_20160209_09_59_59_Saved_Picture.jpg
    FB_20160209_09_59_59_Saved_Picture.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 63
bol bol ekmek ye. ekmeğin arasına ekmek dür ye :KK70:bol yağlı yemekler ye. fast food u ana sütü belle. ağzın boş durmasın, homini gırtlak. ayrıca spor hayatta yapma. ye iç yat

arkadaşlar yapı meselesi demek ki ben de kilo alamıyorum hatta istediğim her şeyi fast foodmuş yağlıymış dinlemem güpletirim gece yatmadan yerim her gün ama almayınca almıyor insan almak istese dahi. bilmiyorum alabilen var mı ama varsa sırrını bize de söylesin :KK70:

arkadaşlar yapı meselesi demek ki ben de kilo alamıyorum hatta istediğim her şeyi fast foodmuş yağlıymış dinlemem güpletirim gece yatmadan yerim her gün ama almayınca almıyor insan almak istese dahi. bilmiyorum alabilen var mı ama varsa sırrını bize de söylesin :KK70:
Kızlar ben anoreksiya olmuştum 2,5 sene önce 39 kiloydum abur cubur yiyerek ki çok zevkli oluyor 1 ayda 50-51 killoya çıkmıştım gayet basit ve zevkli bir süreçti kio almak isteyenlere :)

Hhahaha ne garip dünya ya:KK70:
Keşke senin gibi olsaydim canim habire birşeyler cekmezdi :KK70:
Ben herbalife kullandim tamamen dogal we saglikli yasam adina kullaniliyor ilac degil sadece beslenme danismanin oluyor seni takip eden we nerdeyse hergun ilgilendiler cok destek gordum we asla pisman degilim 10 yildir pisman olmayan war tawsiye ederim

Ben herbalife kullandim tamamen dogal we saglikli yasam adina kullaniliyor ilac degil sadece beslenme danismanin oluyor seni takip eden we nerdeyse hergun ilgilendiler cok destek gordum we asla pisman degilim 10 yildir pisman olmayan war tawsiye ederim
Valla sacma sapaan para tuzagi seyler bence:KK66:)
Spor ve saglikli beslenmeyle 7 kilo gitti bile aldigim kalorilerin bilincindeyim artik:KK200:

Valla sacma sapaan para tuzagi seyler bence:KK66:)
Spor ve saglikli beslenmeyle 7 kilo gitti bile aldigim kalorilerin bilincindeyim artik:KK200:
Herbalife hakkinda bisey bilmediginiz cok belli bilmis olsaniz boyle konusamazdiniz sacma dediginiz sey tamamen saglikli beslenme firmasi ayrica sizin saglikli beslendiginz urunler ne derece dogal ortamda yetisiyor bi dusunun bi gida teknikeri ayni zamanda beslenme uzmani adayi olarak yediginiz saglikli dediginiz hic bir urun saglikli yetismiyor hatta bicogunun yetistgi ortami bilseniz yemek bile yiyemezsiniz

Herbalife hakkinda bisey bilmediginiz cok belli bilmis olsaniz boyle konusamazdiniz sacma dediginiz sey tamamen saglikli beslenme firmasi ayrica sizin saglikli beslendiginz urunler ne derece dogal ortamda yetisiyor bi dusunun bi gida teknikeri ayni zamanda beslenme uzmani adayi olarak yediginiz saglikli dediginiz hic bir urun saglikli yetismiyor hatta bicogunun yetistgi ortami bilseniz yemek bile yiyemezsiniz
Sacma sapan bilip bilmeden kendiniz konusyorsunuz.sizi ilgilendirmez size mamanizla mutluluklar...
Allah insanlara akilda vermis fikirde vermis, siz gidin aklinizida urunude baska yerde satin...

biraz daha detay verebilir misin merak ettim nasıl bişeymiş ? :)

merkaba kknın güzl kadınları sorunum şu ne kadar yemk yesemde kilo alamıyorum alsam da iki yıldır en fazla 3 kilo alıyorum bunu nasıl değiştirtbilirm üstelik ne yesem özellikle meyvelerde hemn midem bulanıyor sizin iştah açıcı önerileriniz var mı :kk77:
merhabalar:) ben kendimde kilo almada sorunluydum. ancak 1 2 ayda yaklaşık 6 kilo aldım. oda diyetisyen arkadaşım önerdi. kanser hastalarının kullandığı mamadan muzlu olandan her sabah ve gece tok karnına içtim. ancak bırakması biraz önemli birden bırakılmaması gerekiyor ani kilo kaybı yapabiliyor sizde bir deneyin isterseniz

merhabalar:) ben kendimde kilo almada sorunluydum. ancak 1 2 ayda yaklaşık 6 kilo aldım. oda diyetisyen arkadaşım önerdi. kanser hastalarının kullandığı mamadan muzlu olandan her sabah ve gece tok karnına içtim. ancak bırakması biraz önemli birden bırakılmaması gerekiyor ani kilo kaybı yapabiliyor sizde bir deneyin isterseniz
meyveli süt dimi rahmetli dedemde içerdi daha doğrusu içemiyordu sevmiyordu ben denedim çok kötü bi kaç kez içtim mide bulandırıcı

X