Ne zaman İzne Ayrılıyorsunuz?

canım 32 hafta bitince değil 31 bitip 32ye girdiğin gün yasal hakkın 56 gün önce 56 gün sonra zaten hesaplarsan 56 gün tam 32nin başlangıç gününe denk geliyo

Kanunen 32 nin dolduğu, yani geriye 8 hafta kaldığı 32+0 da doktorunuz uygun görüyor ise son 3 haftaya kadar (37+0) çalışabilir Raporu alıp çalışmaya devam edebilirsiniz...

Valla 31,32 farketmedi:) ayırdı doktorum beni bugün izne.Yaklaşık 1 hafta var ama önemli değil dedi.

ben cumartesi gittim doktora 32 haftalık gebe.doğuma 3 hafta kalana kadar çalışabilir diye sevkime yazdı dr.

Canimde 33 Haftalik Hamilegim 32.haftada Ropaomu çalişabilir Aldim Dogum öncesi Raporumu Dgoum Sonrasi Kullanacam 37.haftada Izne Ayrilcam şimdi Rapor Alsam Bebegime Hiç Faydam Olmaycak Boş Boş Evde Oturcam O Yüzden Dogumdan Sonra Kullancam Iznimi Bebegime Faydasi Olsun Diye 33 Haftaya Kadar Bi Zorluk Yaşamiyordum Ama şimdi Yavaş Yavaş Agrilaim Başladi Ama 37. Haftaya Kadar çalişicam Bebegim Dogumdan Sonrsi Daha Faydali Olabilmak Için

arkadaşlar ben de perşembe günü 32-0 olcam ve izne ayrılmak için doktora gitcem,doktorum özel hastanede ben ögretmenim,doktor bana ne yazacak rapor gibi bişi mi?ben onu napcam sonra?bilgisi olan varsa prosedür hakkındA bilgi verebilir mi?

canım sevkın ustune 32 haftalık gebe lık gozlenmıştır..ızne ayrılabılır yazmaları yeterlı..

hayır canım raporun fotokopisini vereceksin bebeğinin doğduğu gün aldığın işgörmezlik belgesinin üstünde doğum sonrası izinin için işlem yapılacak aslını verme okula o sende kalsın

31 veya 32. hafta farketmiyor isteyince doktor yazıyor .kanunen 32. haftanın bitmesi gerekiyor.benim doktorum 30+1 de 32 haftalık gebelik 37. haftaya kadar çalışabilir diye rapor verdi.aslında 34. haftaya kadar çalışcam 2 haftacık daha.

X