Neden boyle tuhaf seyler yapiyor

Evet aynen ayni konuyu 6 kez aciyorum cunki her seferinde soruya soruyla cevap aliyorum :
Nasil anladin seni silmedigini
Sen neden silmedin
Neden buna bir anlam yukluyosun
Boyle seylerle bakmaktan baska isin yok mu

Yani hic bi zaman cevap alamadim o yuzden cevap yazmicak insanlar yorum yapmasa sevinirim
Size sorulan bu soruların hepsi sizi kendinize getirme temalı. Özetle böyle boş şeylere kafa yormayı bırakıp kendi hayatınıza yönelmeniz gerektiğini öğütlüyorlar.
Biten bitmiştir, bir insan sizi tamamen kaybetme riskini bir kere aldıysa o kişiden bir daha size hayır gelmez. Eğer bu kişi size geri dönse içiniz alacak mı bunu? Sizden vazgeçmiş, yeterince sevmemiş bir insanla tekrar birlikte olabilcek misiniz?
Bu adamın sizi eklemesinin hiçbir manası yok. Burda size kesin sizi özledi adım atacak denmesini bekliyorsunuz ama üzgünüm bu cevabı alamayacaksınız. Bu adam sizi istememiş ve istemediğini açık açık söylemiş bunun geri dönüşü yok. Bir kere sevmeyi bırakınca insan onun geri dönüşü yoktur. Ha diyelim eskaza bu adam size tekrar yazdı görüşmek barışmak istedi, bilin ki dışarda şansını denedi umduğunu bulamadı siz de yedek plansınız. Azcık gururunuz olsun. Bu insanı takıntı yapmayı bırakın, mesajları numarasını silin. Kendinize yönelin, belki karşınıza başkası çıkacak ve şu an bu takıntı yüzünden bu fırsatları kaçırıyorsunuz.

Ayriliktan sonra bir erkek neden numaranizi silip 3 ay sonra geri ekler?

5 yillik uzun mesafeli bir iliskim vardi, bitti , ben tekrar barismak istedim ama kabul etmedi
Beni heryeden silmisti ama su an numarami geri kaydetmis, annesinin telefonunada tekrar numaramı kaydetmis

ve simdi kardesimin numarasini da tekrar eklemis (onu da silmisti)

Amac ne olabilir? Yazmiyor yazmaz da aramaz da ama neden bunlari yapiyor
Uzun mesafe yazdığınızdan sonra gerisi okumayı tenezzül etmedim kusura bakma. Benden size tecrübe olarak diyorum ki uzak mesafede anlaşamıyorsanız bitirin sürekli yanyana gelmediniz onun kisiligi tam olarak bilemiyorsun belki de sana karsı ikili maskeli davranıyordur. Diyecegim su ki sosyal medya da sevgili yapılmaz(genel icin dedim) salın gitsin. Sana baska kismet mi yok?

Tuhaf deyince hemen girdim konuya ama bu tuhaf değil ki. Herkes birinden ayrılınca arada yoklar bakar eskisine. Öyle bi amacı yok. Karsi taraf yazarsa da iki gün yazisip sonra hayalet olur gene ortadan kaybolur. Biz zaten anlasamiyorduk sen yazdın bana zaten bık bık bık yapar. Çok anlam yuklemeyin. Ben az önce canım sıkıldı üç sene önce hoşlandığım adama baktım sulalesine kadar evlenmiş mi diye merak ettim. Bu arada adamdan şu an zerre hoşlanmıyorum can sıkıntısı iste

Tuhaf deyince hemen girdim konuya ama bu tuhaf değil ki. Herkes birinden ayrılınca arada yoklar bakar eskisine. Öyle bi amacı yok. Karsi taraf yazarsa da iki gün yazisip sonra hayalet olur gene ortadan kaybolur. Biz zaten anlasamiyorduk sen yazdın bana zaten bık bık bık yapar. Çok anlam yuklemeyin. Ben az önce canım sıkıldı üç sene önce hoşlandığım adama baktım sulalesine kadar evlenmiş mi diye merak ettim. Bu arada adamdan şu an zerre hoşlanmıyorum can sıkıntısı iste
Adamin kardesinin numarasini da mi ekledin telefonuna napiyor evlenmis mi diye?
Annenin telefonunu alip adamin numarasini da ekledin mi ?
Ikimizin olayi tamamen farkli , bende merak dan bakiyorum bazi seylere ama annemin telefonuna eski sevgilimin numarasini ekleyecek kadar degil

Ben yedekte tuttuğunu düşünmüyorum. Siz bu konuyu aylardır açıyorsunuz. Yani numarayı eklediğini iddia ettiğiniz tarih üzerinden aylar geçti. Adam yedeğe atmış, sonra yazmayı falan düşünüyor olsa bunca zamanda bir hareketi olurdu. Artık ümidinizi kesip önünüze bakmaya çalışın. Kaç aydır hiçbir gelişme olmadığına göre demek ki numaranızı geri eklemedi, yaptıysa bile hiçbir anlam taşımıyor.

Evet aynen ayni konuyu 6 kez aciyorum cunki her seferinde soruya soruyla cevap aliyorum :
Nasil anladin seni silmedigini
Sen neden silmedin
Neden buna bir anlam yukluyosun
Boyle seylerle bakmaktan baska isin yok mu

Yani hic bi zaman cevap alamadim o yuzden cevap yazmicak insanlar yorum yapmasa sevinirimbu
Iyi de bunun cevabi insanlardaa degil ki.Siz kendi beklediginiz cevabi ariyorsunuz ama yok.Gercekten olmuyor devam etmiyor inanin

Adamin kardesinin numarasini da mi ekledin telefonuna napiyor evlenmis mi diye?
Annenin telefonunu alip adamin numarasini da ekledin mi ?
Ikimizin olayi tamamen farkli , bende merak dan bakiyorum bazi seylere ama annemin telefonuna eski sevgilimin numarasini ekleyecek kadar degil
Annesinden eklemiş adam annesini alıp istemeye gelmemiş. Ne bu trip ayrıca bana? Adamı ben mi engelliyorum aramasın diye. Yazmıyor aramıyor istemiyor işte. Kabullenip yolunuza bakın.

S sevdaygmn tam olarak aradiginiz cevabi yazdim ben bi onceki mesajinizda, konunuza cevap beklediginiz icin bin kere actiginizi yazmissiniz ama merak ettiginiz cevabi gormuyorsunuz.

Cevap: simdiki iliskisi bitmistir o da sizi kafasinda yedekte tuttugu icin aklina gelmissinizdir. Merak etmistir ne yapiyor diye. Harekete gecmeye yuzu yoktur ya da cok mantikli bulmuyordur sizinle bir iliskiye baslamayi, o yuzden sadece ekleyip birakmistir.

12 Ocak'ta ilk olarak sormussunuz bu konuyu.

Acaba bir uzmanla gorusmeniz gerektigini dusunmuyor musunuz?

Uzak mesafe iliskisi icin inanilmaz uzun bir sure, hakaretleri sineye cekmek, aylar once terkedilip aciyi ayni duzeyde yasamak falan. Hic sağlıklı bir ruh haliniz yok, çevrenizde kimse sizin kotu durumda oldugunuzu gorup yardimci olmuyor mu?

X