Lutfen lutfen bana yardim edin iyi degilim arkadaslar dayanamiyorum

Bir gun bu duruma dusecegimi hic ama hic tahmin etmezdim ama 5 yil sonra boyle bir saygisizlik yaptigi halde gidemedim
Babama kufur ettigi halde bitiremedim cok cok pismanim keske o ondan bitirseymisim..
cesaretsiz insanin tekiyim
O beni ilk saygisizligmda nasil da sildi
Adam seni en baştan beri silmiş ama sen 5 yıl sonra görmüşsün. Neyse ona da şükür.

Hiç sevmemiş, değer vermemiş. Böyle bir ilişkide neden evliliğe ittiriyorsunuz? Adam istemiyor işte daha neyin ısrarı? Yeryüzündeki son adam mıydı da bu kadar tutturdunuz?

Senin gururunu defalarca kirmasina ragmen ,senin en ufak hatanda Gururum kirildi bitti diyen Bu adamdan ne bekliyorsn allaskina? Bir de babana kufretmis ustelik.Koluna sepeti takip gondermen lazimmis o zaman.Bu adam seni sevmiyor.Geri donse bile yuzune bakma.Daha ne soylesek bilemiyorum ki vazgecmen icin

Arkadaslar, derdimi anlatacak kimsem yok lütfen bana yardim edin..

5 yillik uzun mesafeli bir iliskim vardi, bu 5 yil icerisinde bana cok saygisizlik yapti : beni 2 ay boyunca habersiz birakti takmadi, benim dogum günlerimi kutlamazdı ama arkadaslarinin dogum gunlerine hediyeler restoranlar..
en yakin arkadasi beni fazla sevmezdi ve bana arkadasimla senin yuzunden aram acilirsa iliskiyi bititirim demisti … böyle bir sürü seyler neyse ben hepsini affetim hepsine göz yumdum..

Bundan bir kac ay önce onu ailemle tanistirmak istedim ailevi sorunlari oldugunu soyledi bende evlilik konusunu kapattim..
5 ay boyunca evlilik konusunu o hic acmadi, ben tekrardan actim ve bana dedigi : tamam ailem musait olursa size geliriz fakat ailem musait degilse baban si*** gitsin , beklesin !
Ben saygisizligina da göz yumdum

ama gunler aylar gectikce onun beni takmamasi evlilik konusuna kulak bile asmamasi beni delirti ve sinir aninda ona bitti sen benimle ciddi degilsin, gecmisteki iliskilerinde de boyle davrandin kesin diye mesaj atim
Fakat sinirim geçince tekrar aradim onunla bitirmek istemedigimi fakat onun hic adim atmamasi beni önemsiz kılması beni bu hale getirdigini soyledim
Ama bana gururunu ve onurunu incetigimi soyledi ve artik istemedigini soyledi

Yani 5 yilik iliskimiz bu sekilde bitti ve benim kafam o kadar karisik ki
Bastan beri benimle evlilik dusunmuyormuydu ve ben o mesaji gondererek ona firsat mi vermis oldum?
Yoksa benim o mesaji gondermem gercekten afedilmez bir durum mu?
Gercekten sevse benimle ciddi dusunseydi gitmezmiydi?

Arkadaslar benim icin sizin soyleyeceklerini cok onemli lutfen yardim edin

(Son olarak beni heryerden silmisti ama ayriliktan 3 ay sonra numarami tekrar eklemis)
Sakın suçun sende olduğunu düşünme ve sakın ciddi düşünme. Seni önemsemiyor kesinlikle baştan sevmemiş

Adam sizi hic sevmemis sizde paspas olmussunuz aferim
Boyle devam edin evlenmek icin her turlu onursuzlugu yapin

Senin gururunu defalarca kirmasina ragmen ,senin en ufak hatanda Gururum kirildi bitti diyen Bu adamdan ne bekliyorsn allaskina? Bir de babana kufretmis ustelik.Koluna sepeti takip gondermen lazimmis o zaman.Bu adam seni sevmiyor.Geri donse bile yuzune bakma.Daha ne soylesek bilemiyorum ki vazgecmen icin
Hepiniz o kadar haklisiniz ki… senin gibi evlat olmaz olsun diye yorum yazanlar bile gayet hakli
Ben kendimi tanimaz oldum.. dediğin gibi benim en ufak hatamda beni birakan bi insan icin , saygisiz terbiyesiz bir insan icin vicdan azabi cekmem bile benim aptaligim
Ondan fazla kendime kizmam gerekir

Sakın suçun sende olduğunu düşünme ve sakın ciddi düşünme. Seni önemsemiyor kesinlikle baştan sevmemiş
Benim anlamadigim, bi kere beni 2 ay habersiz biraktiginda bitirmistim ama kapima kadar yalvarmaya gelmisti
Anlamiyorum sevmedigin bi insani neden hayatinda tutarsin
Gerçekten onu Allah’a havale ediyorum

Düşünme. Kendine uğraşlar bulmaya çalış. Ne kadar seversen sev kapında köpek olsa da bu saatten sonra affetme, gerçekten sen çok değerlisin böyle değersiz insanlar için kendini hiç etme. En iyileri çıkacaktır karşına, aşk sevgi bir yere kadar emin ol.
En önemlisi SAYGI SAYGI SAYGI. Bu adamda o yok, ve erken farkettiğin için şükret.
O kadar haklisin ki ! Sayginin olmadigi bi yerde sevgi beklenmez … ben beklemeyi birak dilenmisim resmen

Emin ol o adam seni gram sevmiyor, hiçbir erkek sevdiği kadını 5 yıl bekletmez bu bir . Sevdiği kadına hele hele ana babasına asla saygısızlık etmez bu da iki . 5 yıl ve evlenmeyerek kurtulmuşsun işte Allah merhamet etmiş git 2 rekat şükür namazı kıl. Kendine değer vermiyorsun sen, lütfen terapiye git kendine gel
Gecmisinde de hep uzun iliskileri olmus 8 sene , 2 sene ama hic bir iliskisi evlilige gitmiyor
Keske daha once uyansaydim sadece kendime kizabilirim

Bak guzelim burada size yazilan yazilar sert gelebilir.Bu yazilardan dolayi da suclamayin kendinizi.Sadece kendini sev ve bu adamdan uzak dur artik.Dunyadaki tek erkek o degil.Yalniz kalsan bile kendine saygin olmadan yasamak daha kotu canim.Bunu boyle bil.

Hepsini okumadım siz size karşı böyle ilgisiz terbiyesiz herif le evlilik mi düşündünüz

Bak guzelim burada size yazilan yazilar sert gelebilir.Bu yazilardan dolayi da suclamayin kendinizi.Sadece kendini sev ve bu adamdan uzak dur artik.Dunyadaki tek erkek o degil.Yalniz kalsan bile kendine saygin olmadan yasamak daha kotu canim.Bunu boyle bil.
Bana yazilan bi bir yoruma kizmiyorum ne deseniz az
Ben su an ondan cok kendimden nefret ediyorum
Annem onunla ayrilmam icin cok defa konustu benimle ama annemi bile dinlemedim
Ben hangi bi hatam icin vicdan azabi cekeyim

Keske kendimi sevebilseydim.. surekli guven eksikligim vardi en kucuk yasimdan beri
Ve insanlar bunu bende uzaktan da olsa anliyor bu eksikligimi
Tatlım annen yaşındayım. Seni aşağılamafan yargılamadan yazıyorum. Beni sakın yanlış anlama.

Senin daha karakterin oturmamış. Yaşın çok genç. Kendine kıymet vermiyorsun. Sen kendine kıymet vermezsen kimse dana kıymet vermez.

Hayatında uzak ya da yakın bir erkek olmasına ihtiyacın yok. Okuyor musun? Çalışıyor musun?

Bu erkek seninle evlenmeyi hiç düşünmemiş. Büyük olasılıkla başkaları ile de görüşmüştür bu 5 yıl içinde. Yanına geldi mi o hiç senin? Kaç kez yüz yüze görüştünüz.

Belkide en temel sorunum budur.. haklisiniz
Zaten siz kendinizi sevmezseniz kimse sizi sevmez.

Bazı şeyler yaşanmadan öğrenilmiyor. Üzmeyin artık kendinizi. Bundan sonraki ilişkilerinizde daha dikkatli olun.

Size ve ailenize herhangi bir saygısızlık hissettiğiniz an gereğini yapın. Kimse vazgeçilmez değil şu hayatta.

X