Neden böyleyim ?

Ailen maddi olarak destek olursa hemen git bir KPSS kursuna kaydol

oradaki ortam, diğer adaylardaki ders çalışma isteği seni motive etsin

seneye atandığında bize buradan sonucu yazarsın

Merhaba, keşke önce şikayetinizi iletseydiniz. Neyse, paraya da ihtiyacınız yoksa bunu bir ders olarak düşünün ve karşınızdaki kişilere de şans verin derim.

3 günün ödemesini yapacaklarını söylemişti iş yeri sahibi kendisi. 5 gün gecti.bugün baktım ödeme yapmamışlar.
Maaş konusunda da sorun yasayabilecegimi düsündugum icin o kararı vermistim. Simdi 3 günün bile ödemesini kendisi söyleyip yapmadıgı icin haklı oldugumu gördum içim rahatladı

Ailen maddi olarak destek olursa hemen git bir KPSS kursuna kaydol

oradaki ortam, diğer adaylardaki ders çalışma isteği seni motive etsin

seneye atandığında bize buradan sonucu yazarsın
Evden çalısmamın daha verimli olacagını düsünuyorum. Bir de henüz seneye için olan kurslar başlamadı. Bugün banka hesabıma baktım. 3 günlük ödemeyi yapacaklarını soylemistiler. Onu bile yapmamıslar.dogru karar vermisim 😂
Amin insallah.atanmak en büyük istegim 🌸

İş işten geçmiş kendinizi yormayın başka iş arayın belkide hayırlısı böyledir

3 günün ödemesini yapacaklarını söylemişti iş yeri sahibi kendisi. 5 gün gecti.bugün baktım ödeme yapmamışlar.
Maaş konusunda da sorun yasayabilecegimi düsündugum icin o kararı vermistim. Simdi 3 günün bile ödemesini kendisi söyleyip yapmadıgı icin haklı oldugumu gördum içim rahatladı
Olabilir tabi, belki de tepki gösterdiler ama bu da profesyonelliğe yakışmaz. Ödeme yapmaları gerekirdi

X