Gelinlik Modelleri neden bütün gelinler aynı fabrikadan çıkmış gibi...değişiklik sizce nedir ?

siz anlayamzsın,anlayabilecek beyinlere yazdım bilmmne...
diye kimseye hitap edemezsin bikere
bizler burda fikirlerimiz belirtiriz beğenirsin beğenmezsin
ama saygı duymak zorundasın kusura bakma
hee eğer duymuyorsan konu açma cesaretinde bulunma
senin istediğin cvplar verilmiyor diye kimseye aptal muamalesi yapamazsın :eek:lmaz:
buda moda oldu konuya cvp vermiyorum yorum yazmıyorum demek
yazmazsan yazmaa Allah Allah :kızgın:

arkadaşlar fazla gitmeyin kızın üstüne..
benim bir arkadaşım düğününde saçlarını yaptırmadı, saçları shakiranın saçları gibi kıvırcık ve kabarıktı, hergün kullandığı saçıyla gelin oldu.. ayrıca dudağına herzaman ruj sürer ve tek makyajı da budur, ve düğünde allık dahi, rimel dahi sürmeyip birtek ruj sürerek bir makyajla çıktı .. ve bence benim gördüğüm en doğal ve farklı gelindi.. ha ben bunu tabi ki yapamam, kendime bukadar güvenmiyorum.. arkadaşım çok güzel olmuştu, Allah tamamına erdirsin...

bence bu farklılık falan değil düpedüz oraya gelen insanlara ve düğüne saygısızlık...ne demek yani saçıbı yaptırmamak ,makyaj yapmamak...gelinlik giydimi acaba? tamam insanların ne düşündüğü bazı durumlarda önemli değil ama kıvırcık istiyorsa saçını yinede bir kuaförde şekil verdirebilirdi yada çok makyaj istemiyorsa doğal ,pastel renkleri kullanarak bir makyaj yaptırabilirdi..arkasından pek hoş şeyler söylendiğini düşünmüyorum..

bence bu farklılık falan değil düpedüz oraya gelen insanlara ve düğüne saygısızlık...ne demek yani saçıbı yaptırmamak ,makyaj yapmamak...gelinlik giydimi acaba? tamam insanların ne düşündüğü bazı durumlarda önemli değil ama kıvırcık istiyorsa saçını yinede bir kuaförde şekil verdirebilirdi yada çok makyaj istemiyorsa doğal ,pastel renkleri kullanarak bir makyaj yaptırabilirdi..arkasından pek hoş şeyler söylendiğini düşünmüyorum..

bende bu arkadaşımıza katılıyorum farklılığı kendin yaratıyosun zevkin ön pılana çıkıyor bence öyle abuk sabuk giyinmekle tarz yaratılmaz üstüne yakıştırdığın tarz dır . sen nasıl giyiniyorsan oo senin tarzındır boşuna bütün gelinler denmesin bence kişinin kendisine bağlı.

bende düğünümde makyajımı kendim yaptım cok sade belli olmuodu çiçeğimde mordu sanki beyaz olmak zorundaymıs gibi herkes neden mor fln die sordu ama mor işte istedigim için ama bende gelinde fazla cılgınlıga karsıyım sonucta kendin gibi olmak istiyorsan kuaförde fön cektiripte gidebilrsin ama kuaförede gitmemek sacma geldi biraz

benim bi arkadaşım düğün gelinlik vs gibi olayların topuna karşıydı.. biz de ondan bunu bekliyorduk çünkü kız öyle yaşıyordu... damadın ailesi düğün diye tutturunca (nişanlısı da pek manalı bulmuyordu o merasimleri) beyaz bir elbise aldı kendine, bildiğin düz kumaş beyaz elbise... öyle gelin oldu..

ben de mesela hiç bir merasimi yapmayıp, kotun üstüne duvak takarak bir çılgınlık yapmayı hep istemişimdir ama hem nişanlım bu kadar çılgın değil hem de ailem... :) ben de bari zevkime göre gelinlik bulayım diye arıyom bişiler... bu arada asla düğün yapmam diyordum anneciğimin ısrarları ve onu kırmamak adına mecburen yapıyorum... zaten evli arkadaşlardan dinlediğim kadarıyla bir çok şey senin dışında gelişiyor evlenirken...

bende nikahta gelinlik giyeceğim için ayrıca düğün yapmak istemedim ama mecburen yaptık ısrarlar yüzünden nikahtan sonra yemege gittik orda mor converslerimi giymiştim aslında planlı deildi ama arabanın arkasında onlar vardı çiçeğimlede uydu opuyorumnanaktan

PERİDOT,inşallah yorumumu okursun.Çünkün belli ki kırıldın ve bir daha bakmıycaksın buraya.İnan seni o kadar iyi anlıyorum ki...Ben de günlerimi,saatlerimi farklı tarz bir gelin sitili bulabilmek için geçiriyorum.Ama nerdeeee......Ya çok ama çok haklısın.Türkler zaten malum da,bir umut dedim yabancı siteleri de taradım.Ya bizdeki,senin de ifade ettiğin gibi ya da çok absürt şeyler.Çok sıkıldım görmekten.Nefret ediyorum oyuncak bebek gibi kocaman bir etek ve omuzlar açıkta gelinliklerden.Zevk meselesi.Ben de böyleyim ne yapayım.Sanatçı ruhum da var,bu yüzden sanırım klişe şeyleri hiç sevmiyorum.Dün bütün gün gelin çiçeği taradım netten.O bile hep aynı.Birkaç tane çok farklı buldum.Kafama koydum,nasip olursa ne yapıp yapıp farklı olacağım.
Ben seni kıran arkadaşlar adına özür diliyorum.Onlara da kızma...Belki anlayamadılar,belki de içlerinde kalmış farklı olma arzusundan dolayı agresif davrandılar.Bilemem...
Resim eklemeyi bilmiyorum.Bilsem senin için birşeyler paylaşırdım burada....

bence farklı olmak istiyorsanız netten model bakmayın onlar örnek sonucta yine bir örnek olursunuz kafanızdaki modeli yaratmanız lazım herkesten farklı olmak için

bence farklı olmak istiyorsanız netten model bakmayın onlar örnek sonucta yine bir örnek olursunuz kafanızdaki modeli yaratmanız lazım herkesten farklı olmak için

şimdi ben bunu yazacaktım..madem farklı olmak istiyorsunuz o zaman kendiniz bişiler yaratın..arkadaş konuyu açmış ama kendi ne düşünüyor,nasıl bişi istiyor ...hiç bişi yazmamış...

bence modeller saçlar her ne kadar birbirine benzede her gelinin ayrı bir havası var şimdiye kadar bana kimse fabrikadan çıkmış gibi gelmedi uygun saç modeli ve güzle bir makyajla herkes zaten prenses

Bence kimse kimsenin üstüne gitmiyor farklı fikirde olan arkadaşlar tabiki yazacak ki,değişik düşünceleri öğreneceğiz ve farklı açıdan bakabileceğiz.Zıt fikirden olanlarda yorum yapacak aynı fikirden olanlarda.Bozulmaya hiç gerek yok,sengözlerimebaksanab
Ben konu sahibi olsaydım açıkcası sevinirdim,mesajıma ilgi gösterip ve zaman ayırıp yorum yazılmış diye...

Kesinlikle sana katılyorum Peridot.Bu yalnızca gelinlikler için değil tüm moda olan şeyler için de geçerli.Vitrinler aynı modellerle dolu.Bazı şeyleri görmekten fenalık geldiği için beğensem de almıyorum.:umursamaz:

X