Neden hep böyle oluyor 🥺

Nereden tanışıyorsunuz bu dul kolay verir bakış açısındaki insanları? Normal reelden tanıştığınız insanlar mı? İnternet uygulamalarındansa mesela gayet normal orada başka tip bir şey nadir çıkar. Ama iş arkadaşınız yada ortak çevreniz olan tiplerse devir görmeyeli gerçekten değişti
Evet canım iş yerimdendi önceki ve su an konuştuğum kişi ikisinin de amacı başka çıktı çok ağırıma gitti. Asla sosyal medyadan insanlarla tanışmam zaten bana ters

Daha önceki paylaşımlarımdan tanırsınız beni. 3 sene olacak boşanalı. Hemen evlenmek gibi bi acelem yok sadece yalnız çok sıkılıyorum . En son ciddi düşündüğüm adam evime çökmeye çalıştı hatırlarsınız 😁 ondan önce de arkadaşlarımın önerisiyle tanıştığım erkekler oldu , ama en fazla 2-3 gün iyi davranıp sonrasında konuyu cinselliğe getirdiler hemen konuşmayı bıraktım. Kız kardeşim şimdiki erkekler hep böyle senin suçun yok diyor. ama ben acaba dışardan kötü kadın gibi mi görünüyorum diye kendimi sorguluyorum. Cinselliğe evlenmeden yanaşmadığımı görünce bi sürü bahanelerle kaçıyorlar. On gündür arkadaşımın tanıştırdığı çocukla konuşuyordum . Tamam bu önceki gibi cimri değildi her yemeği gidip kendi şehrinde yemeyi seven paradan asla kaçınmayan biriydi. Ne güzel cinsellik için de ısrar etmiyor dedim. Bu sabah bana diğer sevgililere imreniyorum ben seni daha öpmedim bile çok soğuksun ben daha önce aldatıldım güven sorunum var yüzyüze konuşalım yarın dedi. Daha yüzyüze konuşamadan Oğlumun mezuniyetine gittim. 2 saat mesaj atamadım diye oğlunun babası yanındaydı ondan mı yazmadın hiç bu kadar yazmamazlık etmezdin ben artık sana güvenemem kırmadan bitsin dedi. Kestirip attı gitti. Bende güven yoksa zaten devam etmeyelim dedim. Özetle; hep böyle mi olacak kızlar , oğlumun babasını bahane etti bence üstelik mezuniyete gelmemişti bile . Sabahtan biraz tartışmıştık o yazmayınca bende yazmadım törendeyken yazmıs görmedim dönmedim diye oğlunun babası var diye yazmadın de mi ben bunu aşamam telefon kaydı da çıkarsan güvenemem sana dedi. Neden soğuk davranıp yaklaşmasında bi bahaneyle gidiyorlar neden saf sevip değer verince üzülüyoruz her şey cinsellik mi çok ağırıma gidiyor benim

Asla üzmek için söylemiyorum ama belirli yaştan sonra cinsellik beklemeleri doğal değilmi?
Evlenmek istemiyorum diyorsunuz e ne olmasını bekliyorsunuz?
15 yaşında gibi sadece el ele tutuşmak istemeyecekler heralde.
Tabi ilk günden yaşamak istememeniz normal ama ilişki biraz sürdüğünde cinsellik beklemeleri gayet normal geldi bana.
Siz ne bekliyorsunuz?
Sevgili gibi herşeyi yaşayıp sadece öpmeyi ve cinselliği çıkarmayımı?

Asla üzmek için söylemiyorum ama belirli yaştan sonra cinsellik beklemeleri doğal değilmi?
Evlenmek istemiyorum diyorsunuz e ne olmasını bekliyorsunuz?
15 yaşında gibi sadece el ele tutuşmak istemeyecekler heralde.
Tabi ilk günden yaşamak istememeniz normal ama ilişki biraz sürdüğünde cinsellik beklemeleri gayet normal geldi bana.
Siz ne bekliyorsunuz?
Sevgili gibi herşeyi yaşayıp sadece öpmeyi ve cinselliği çıkarmayımı?
Güvendikten sonra belki evet haklısınız ama daha on gündür konuştuğumuz insan öpmedim bile şikayet edemez bence Ya. Tanımadan güvenmeden yakınlaşamıyorum ben

Güvendikten sonra belki evet haklısınız ama daha on gündür konuştuğumuz insan öpmedim bile şikayet edemez bence Ya. Tanımadan güvenmeden yakınlaşamıyorum ben

Bilemedim bana biraz çocukça geldi hareketleriniz.
İlk günden yatın demiyorum ama 10 gün sonra öpücük için bile bukadar katı davranmak bu yaşta biraz saçma.
Sanırım sizde nekadar uzun süre beklersem okadar zor veya ulaşılmaz görünürüm algısı var ama öyle olmuyor.
Ayrıca sadece arkadaş gibi ara ara görüştüğünüz insanları nekadar tanıyabilirsinizki?

Bilemedim bana biraz çocukça geldi hareketleriniz.
İlk günden yatın demiyorum ama 10 gün sonra öpücük için bile bukadar katı davranmak bu yaşta biraz saçma.
Sanırım sizde nekadar uzun süre beklersem okadar zor veya ulaşılmaz görünürüm algısı var ama öyle olmuyor.
Ayrıca sadece arkadaş gibi ara ara görüştüğünüz insanları nekadar tanıyabilirsinizki?
Öyle bi algım olmadı hiç bi zaman. Sadece bana cinsellik olarak bakmalarından korkuyorum. Bir yakınlaşırsam hakkımda kötü düşünürler diye korkuyorum bir de ben tamamen bağlanmadan bi şey yaşamaya hazır hissetmiyorum yoksa öyle zoru oynamak falan cocuk gibi plan yapmıyorum

Bu son darbeden sonra buna karar verdim. Müdürlük sınavına çalışacağım kariyer yapacağım 😂

Kariyerinizi geliştirin ama karşı cins ile aranıza da mesafe koymayın hiç bir zaman.
3 yıl olmuş boşanalı. birini hayatınıza almak için bence tam zamanı. Ayrıca bu öküz böyle yaptı diye herkes böyle yapacak diye birşey yok.

Kardeşin haklı, zamane erkekleri artık böyle.
Şimdi linç yiyeceğim ama bence zamane kadinlari da böyle olmali artık. Canınız istiyorsa yatın kalkın defedin gitsin (ama iyi korunun 😁) Erkek dediğin başka bı işe yaramıyor ki zaten, hele hazırda çocuk da varsa ne gerek var illa bı daha evlenip koca kayinaile elti görümce kahrı tribi çekmeye....

Son düzenleme:
X