Saç Rengi ve Saç Boyama Neden Saçlarınızı Mahvediyorsunuz?

VaniL

Seni kendime sakladim....
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
427
8
Saç rengi ve Saç boyama bölümünün konularının nerdeyse hepsi saçlarını mahv eden, pişman olan kadınların `feryatlar`yla dolu!
Güzelim saçlarınızı kafanıza göre bilinçsiz bi şekilde boyuyup ertesi gün yardım istiyorusunuz. Tabii sizin kararınız kimse bişey diyemez ama bende bi kadın olarak sürekli bu konu ve yorumları okuyup çok üzülüyorum. beni yalnış anlamayın lütfen.
Mesela yardım isteyen kadınların coğu kumral! güzelim kumral saçlarını siyaha, kızıla boyuyup koyulaştırıb tekrar tekrar işlem yapıyorsunuz. Ayda 3-4 kez boyanan saçlarınıza acımıyorsanız, kimyasallarla boya manyağı yaptığınız kafanıza acıyın. Heleki oryal ve yüksek völumlu oksidanlarla! Ne kadar zararlı ve kanserojen olduğunu düşündünüz mü hiç?????
ben bile koyu saçlarıma oryalsiz zararsız açma yolu arıyorum. Saç boyamadan önce 100 kez düşünün bi kez boyayın. Boyamadan önce küçük bi tutam kesip deneme yapın.

Lütfen acınızı saçlarınızdan çıkarmayın onların bi suçu yok!

Saygılarla....

haklısın canım..şu boyama bölümüne girip orda zamn gecirince insanın hemen sacını boyayası geliyor..

bende heveslendim kendim boyadım uzun yıllar sonra ama insanı yoruyor.kendin boyayınca .diger ay yine boyamak istiyorsun ama kuaföre gidince düzenli gidiyorsun.dip boyaya sadece..

kuaförüme boyattım ben..kolay kolayda bu boyama bölümüne girmeme kararı aldım kendimceEn Büyük TÜRKİYE

Haklısın ne saçlar mahvoldu bu boyalar yüzünden!!! Bir de hiçbir zaman asla ve asla istediğin rengi elde edemiyorsun etsen bile 1 haftada akıyor haydiii şimdi ne yapayım oluyor akmasa yıpranıyor yıpranmasa renk kötü oluyor böyle bir dönence yani doğal renge dönmezsen ucu bucağı yok para tuzağı! Saçını boyuyorsun mahvolan saçına bu kez özel 'kazık fiyata' şampuan saç kremi serum maske badem yağları özel karışımlar bunlara verilen parayla yeni bir insan inşa edilir :KK52: benim saçlarda berbat oldu çok doğru yazmışsın valla.:KK43:

cnm kısmen katılıyorum sana .ama evde boyama ıslemın de katılıyorum :KK1:
ozellıkle orıel acıcı gıbı kımyasal rısklı ıslemlerın evde denenmesının cıddı rısk oldugunu dusunuyorum .
boyle bırseye asla kalkısamam herhalde .
ama boyama konusuna gelırsek ,ben hemen hemen her rengı denemısımdır .
sac rengımı degıstırmessem bır sure sonra kendımden sıkılıyorum .
ılla kı degısıklık ıstıyorum .
ve degısıklıgın sart olduguna ınanıyorum .
ama sacımı kendım asla boyamam .ıyı profosyonel bır kuafore emanet ederım saclarımı .
kendım boyarsam da rısklı olmayan kahve tonlarını boyarım anca.
cok sık renk degıstırmeme ragmen ,saclarım da cıddı yıpranma olmamıstır.(albume bakabılırsın her rengı denedım :)
cunku hep kuaofor de profosyonel ellere emanet ederım sacımı .

Son düzenleme:
hıc boyamadıgım platın ve bebek sarısı gıbı tonlardır .
ve asla denemeyecegım tonlardır bunlar .
ama su son zamanlar da ''gokce 'nın ne yapardım''klıbınde kı sarıyı gordukce de
kendımı zor tutuyorum :18::KK1:

Evet boyamamak sıkıcı ama boyadığın günün ertesi gün de ee sonra napsamlar oluyo hastalık gibi yani. AA ben senin bisürü yazını okudum ya şimdi albümüne baktım da hayatını biliyorum haha o kadar da değil tabiki.Neyse ben de bu renkleri yaptım şimdi de platin ama daha da açık istiyorum saçlarım berbat olduğu halde nolcak bilmem yani bu arada mavi siyah bir insana bu kadar yakışır yaaaa. Bide sana nazar değiyo bence hıh :KK16:

X