neden sürekli ihanet görüyorum neden sürekli darbe yiyorum

Benden çıplak resim istedi ben göndermedim, hakaretler etti, evleneceğimizi sanmıştım... Bi insan hayal dünyasında bile bunu kuramaz. Doktor tedavisini tavsiye ediyorum size. Kızabilirsiniz demişsiniz sakinle yazmak istiyorum ama yok arkadaş daha neler okuyacağım daha kadınlarımız kendini ne kadar küçük düşürüp üstüne bu karaktersizler için '' ne yapmalıyım '' sorularını soracak? Bunun sonu yok mu anlamıyorum. Zaten akli dengesi yerinde olan bir insan çıplak resim isteme kısmından sonra engeli basar. Yapmayın bunu kendinize Allah aşkına ya kınıyor gibi görünüyorum böyle yazarak ama hayır sadece şaşırıyorum üzülüyorum yani neden sürekli ihanete uğruyorum sorunuzun cevabını siz vermişsiniz hikayenizde zaten.

31 yaşında insanlar ne ile uğraşıyor siz neyle uğraşıyorsunuz? Bu oyun bağımlılığınızı iyi bir psikologdan destek alarak çözün.

Sanaldan sevgili arayacağınıza, dışarı bir çıkın nefes alın, beyniniz oksijen alsın.Yardıma ihtiyacı olan İnsanlara, hayvanlara, çocuklara ulaşın faydalı işlerle uğraşın.

Teknolojiyi bir türlü doğru kullanamadık. Nasıl bir nimet olduğunun farkında değiliz. İnternet başına geçince ya Asosyal oluyoruz, ya klavye delikanlısı, ya sapık... Bir türlü kendimize bir şey katıp topluma faydalı olamadık ne yazık ki.

Acil bi psikiyatri ile görüşmen lazım 8 yaşında ki çocuk yapmaz yaptığını..

İnanın erkeksiz de nefes alabilirsiniz . 31 yaşındaki insanın cümleleri gibi değil yazdıklarınız , muhtemel ki adam evli uzak durun ve asla iletişime geçmeyin çıplak foto vs kaçıncı yüzyıldayiz ,korkmayin .

Barış muslu
esra ezmeci kitaplari
evrene pozitif msj
Kendinin Değerini bil lütfen

Oyundan sevgili bulmak ne Allah aşkına? Ergen misiniz siz? Koskoca kadınsınız oradan düzgün birini mi bulacağınızı düşündünüz?

Siz evlenmiş boşanmışsınız ama daha önce hiç bir erkekle düzgün bir ilişki kurmamışsınız. Sanırım çocukluk ve ergenlik döneminde çok bastırıldınız, sadece arkadaş olarak bile normal bir erkek arkadaş edinmek farklıydı.

Ergenlik döneminde daha önce hiç sevgilisi olmayan ve sırf eksiklik ve özgüven sorunu hissettiği için netten birini bulup hemen kendini aşırı şekilde kaptıran doğrusunu bu zanneden sana öyle davranılmasını normal sanan biri gibi yazmışsınız.

Yaşım 31 ama iyice içime kapandım ne zaman kotuluk yapacaklar ne yapacaklar diye bekler oldum rüyamda beni arabaya eziyo olarak görüyorum
Sen bir işe gir bırak evde oturup oyun oynamayı ,senin evliliği düşünecek durumda olmadığını düşünüyorum...

Yahu Allah rızası için düzgün yazın. Metniniz tam bir rezalet.
Ne imla kuralı, ne kendini doğru ifade edebilme, ne paragraf?

Dilimize ne büyük saygısızlıktır? Aşkla meşkle uğraşmadan önce bol bol kitap okuyun bence.

o oyunu sil hattını değiştir ve bu insanlarla muhatap olma daha fazla

Böyle saçma sapan hayatlar yaşarken hiç mi durup da “ne yapıyorum ben ya” demiyorsunuz. Az akıl ya, çok azıcık da olsa yeter. Hadi evliliğin kötü geçti boşandın tamam, ama ısrarla aynı tip adamları bulmak üstelik oyundan bulduğun adamla sevgili olduğuna inanmak düpedüz akıl dışı hareketler.

Daha düzgün yazılmış hali konunun. Daha öncede açılmış konu

Tamamını okumadım ama muhtemelen yaşınız küçük. Yapma canım kanma lütfen. Ortalık böyle sırtlanlarla dolu, netten tanıştığın kimseye asla güvenme. Gerekirse annenle paylaş sana yol gösterecektir.

Ya konun fake yada gerçek ise senin ciddi bir tedaviye ihtiyacın var. 31 yaşındasın başından evlilik geçmiş, şiddet içeren bir ilişki yaşamışsın, oyundan sevgili bulup pembe panjurlu ev hayalleri kuruyorsun. Bunlar hep can sıkıntısından. Hayatında erkek olmadan duramıyor musun? Birey olmayı, birinin karısı yada sevgilisi olmadan yaşayamıyor musun? Çalışıp para kazanmayı, sosyal bir çevre edinmeyi, gezmeyi, kitap okumayı, sinema, tiyatro konser gibi şeyler sana bu kadar mı uzak. Sen bunları kavrayamıyorsan kendi düşen ağlamaz. Her sakallıyı deden zannedip peşinden gitmeye devam edersin.

Aile eğitimi, okul eğitimi, görgü ve vizyon o kadar düşük ki “ne yapıyorum ben” sorusunu genelde bir tık gelişmiş insan söyleyebiliyor. Bu tarz yaşam formları geliyor ve geldiği gibi de gidiyor. Parmaklarınıza yazık yormayın laf anlatacağım diye.

İnanın buradaki konuların %80 ini okurken “boşuna yazma, nasılsa anlamaz, elini yorma” diyorum ama kadınların kendini bu kadar düşürüp paspas etmesi cidden sinirimi bozduğundan kendimi yine yorum yazarken buluyorum

Bu oyundan vs. tanışıp klavye sevgililiğine gerçekten anlam veremiyorum. Niyetini en başta açık etmiş zaten. Hiç yüz yüze gelmediğiniz biri için bu kadar üzülmek niye ? Her türlü pislik dönüyor o oyunlarda. Evli adamlar-kadınlar eğlence arıyor. Oyun oynayabilirsiniz de sanal ortam sanal olarak kalsın bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…