Nefret yüklü bir ruh hali

'' Bak yine yazıyorum oku beni, duy beni, gör beni sallamasyondu o konu diyorum ama kime diyorum '' gibi geldi bana da konu. :KK53:

bir de not yazayım; arkasında duramayacağınız hiçbir özelinizi buraya sallama da olsa yazmayın. Sonra saçma sapan kimi, neyi suçlasam diye tutuşuyorsunuz.

Merhaba; burası başıma iş açtı. Hala buraya yazıyorum, neyse.. bundan 4 yıl önce falan buraya o zamanki iliski durumlarımla alakalı konu açmıştım ve birseyler sallamıştım.Hala duruyormuş meğer. Neyse 1,5 yillik bir iliskim vardı 28 Mayıs akşamı bu iliskimle alakalı bir takım şeyler yazmıştım. Daha sonra erkek arkadaşım; nasıl buldu bilmiyorum yazdığım şeylere ulaşmış bir de üstüne geçmişteki iliski durumlarımla alakalı sallamasyon yazdığım konulara da ulaşmış. Sonra tabi screen almış geldi gösterdi, bitti dedi gitti. O sıralar uğraşıyorum tabi bitmesin etmesin diye. Sonuçta 4 yil önce yazmışım ve o bir geçmiş.. herneyse telefonda bitti dedi ben ve bütün arkadaş çevremi engelledi. Sonra ben defalarca aradım çünkü hala bi anda bittiğine inanamıyordum. 1,5 yıl çok güzeldi emek vermiştim. Kahroldum. Sonra yuzyuze görüşelim dedi. Ümitlendim. Bitirmicek sinirle bitirdi, dedim kendi kendime. Biz sürekli belgrad a giderdik dogayi severdik. Bi ağacımız vardi ismimizi kazidigimiz. O gün o agacin orada buluşacaktık. Önce ben gittim biraz sarap içmiştim. Sonra o geldi sarıldık.Şirketin ingilizce sınavı vardı onu geçtiğini söyledi sevindim. Sonra beni karşısına aldi bittigini tekrar söyledi. Ben yıkıldım ümitlenmiştim. Defol diye bağırıp hatıralarımızın oldugu kutuyu alip su birikintisi olan dere gibi yere attım. Engel olmaya çalışınca ittim onu. Suya düştü. Sonra delisin sen diye söylenmeye başlayınca ağırıma gitti beni delirten oydu çünkü. Sonra hay ananı… diye küfretti. Delirdim iyice. Kendi aracımın anahtari ile arabasini cizdim. Hava kararmıştı. Ve anahtarimi elimden alarak ormanin içine firlatti. Ve beni ormanda birakip gitti. Alkolun etkisiyle anahtarı bulmakta zorlandım. Halbuki cok uzakta değildi. Tel cekmiyordu ve karanlıktı. O korku haliyle aracima bindim bende oradan uzaklasmaya çalıştım. Aracımı da çarptım. Yine devam ettim yola. Tel cekmeye baslayinca annem aradi meraktan ölmüş. Anneme haber vermiş. Herneyse bende onun annesini aradim tabi. Aileler de işin içine girdi. 1 hafta gecti dün aradım. Aracının masrafi neyse karşılayacağımı üzgün olduğumu söyledim. O da sana dekont atacağım dedi. Beraber aldığımız kamp malzemelerini de istedi hepsini al senin olsun dedim. Annene kufretmedim ortaya kufrettim anani… derken dedi. O durumu annene anlat beni arasin dedi onada ikna oldum tamam dedim. Bugün anneme yalvar yakar konuş onunla bak çok üzülmüş hakkinda kotu düşünmene dedim. Herneyse annemle konuşmuşlar. Anneme kızınla evlenmicem istemiyorum onu tarzı seyler söylemiş. Annem beni aradı sen birde çocuk üzülüyor ara diyorsun yuzsuzmusun sen seni istemiyormuş diye çıkıştı. Ben deliye döndüm aradım saydim sövdüm. Ve çok büyük nefret besliyorum. Ama canım yanıyor. Neden ya neden. Burada yazdığım 4 yıl önceki yazı bir anda hayatımı psikolojimi mahvetti. Neden ben nasil toparlanacağım bilmiyorum. İstenmeyen kadın olmama mi yanayim bu yasadiklarima mi? Ormanda basima birsey gelebilirdi korkusundan söz etmiyorum bile. Napicam ben. Bu nedir biri aciklayabilir mi?
Yaz dızısı senaryosu galıba?Ama yıne de senaryo geregı bıle olsa agaclara ısım kazımayın kro gıbı.

Bir yalan dolan konu daha. Buna benzer bir film ben de izlemiştim. Çok tanıdık geldi konu. Senarist denemeliğini buraya yapar oldu insanlar.

Ohooo gecenin 4’ünde kimi eski kullanıcı adını düşünüyor kimi polemikte.
Sizlerin yemek yeme, uyuma, wc gibi ihtiyaçları olmuyor mu? Kiminizde çalışan kesimsiniz 7/24 burada takılırken çalışmak🙄

He bu arada kullanıcı adı listesi yapmaya kalkmazsınız umarım, zira ortada 2. üyelik kurallarına aykırılık varsa gereken yapılır ama kimse kimsenin üyeliğini ifşa etmesin, keşke meraklar doğru alanlara kanalize edilse, Mars’a uzay gemisi gönderiyor olurduk:KK51:

Laf bana da sekiyor, ben de yazayım eksik kalmayayım:

E siz de gecenin 4ünde bizim peşimizdesiniz Mune Müdürüm, noolmuş gecenin dördü diye? :))
İş kendimin sabah 8-9 işbaşı olma zorunluluğum yok, mesai saatlerim esnek ve 7-24 burada da takılmıyorum mübalağa yapmayalım lütfen. (Takılamam zaten başım ağrır :))... Gir-çık, gir-çık yaparım en fazla okur giderim)

Kullanıcı adı yazsaydık, o zaman konuşurduk onu Müdürüm ve Mars'a uzay gemisi göndereceğime, plastikleri tamamen yeryüzünden silmenin üzerine çalışmayı tercih ederdim, çünkü plastik geri dönüşümü pek anlatıldığı gibi değil; ama işte hayat insanı farklı yerlere savurabiliyor, bir bakıyorsunuz, siz de, biz de KKdayız ^_^

Şöyle koyayım, insanlar plastik kullanımını ciddiyetle azaltmaya çalışsın.

Son düzenleme:
Dört yıl önce yazdığın şeyler uydurma değil. Adam görsün diye yazıyorsun muhtemelen. Biz yemedik, inşallah o yer ahsjjsjsjs
Ne yazdı da bu kadar mesele oldu aşırı merak ettim. Neyse inşallah evlenirler , daha uyumlu az çift gördüm.

“Komşu komşu hu / Oğlun geldi mi / Geldi / Ne getirdi / İncik Boncuk / Kime kime / Sana bana / Başka kime / Kara kediye / Kara kedi nerde / Ağaca çıktı / Ağaç nerde / Balta kesti / Balta nerde / Suya düştü / Su nerde / İnek İçti / İnek nerde / Dağa kaçtı / Dağ nerde / Yandı bitti kül oldu…”

Konuyu okurken ortalarda bu tekerlemeye bağlayacaksınız sandım.

O değil de kossskoca İnternet aleminde kadınlar kulübünü, kadınlar kulübündeki milyonlarca mesaj içinde sizinkini nasıl bulmuş o kısmı anlayamadım.

Eklentiler

• BE9992D8-9EA6-4F10-9360-F7E1359460A2.jpeg
    BE9992D8-9EA6-4F10-9360-F7E1359460A2.jpeg
    14,2 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba; burası başıma iş açtı. Hala buraya yazıyorum, neyse.. bundan 4 yıl önce falan buraya o zamanki iliski durumlarımla alakalı konu açmıştım ve birseyler sallamıştım.Hala duruyormuş meğer. Neyse 1,5 yillik bir iliskim vardı 28 Mayıs akşamı bu iliskimle alakalı bir takım şeyler yazmıştım. Daha sonra erkek arkadaşım; nasıl buldu bilmiyorum yazdığım şeylere ulaşmış bir de üstüne geçmişteki iliski durumlarımla alakalı sallamasyon yazdığım konulara da ulaşmış. Sonra tabi screen almış geldi gösterdi, bitti dedi gitti. O sıralar uğraşıyorum tabi bitmesin etmesin diye. Sonuçta 4 yil önce yazmışım ve o bir geçmiş.. herneyse telefonda bitti dedi ben ve bütün arkadaş çevremi engelledi. Sonra ben defalarca aradım çünkü hala bi anda bittiğine inanamıyordum. 1,5 yıl çok güzeldi emek vermiştim. Kahroldum. Sonra yuzyuze görüşelim dedi. Ümitlendim. Bitirmicek sinirle bitirdi, dedim kendi kendime. Biz sürekli belgrad a giderdik dogayi severdik. Bi ağacımız vardi ismimizi kazidigimiz. O gün o agacin orada buluşacaktık. Önce ben gittim biraz sarap içmiştim. Sonra o geldi sarıldık.Şirketin ingilizce sınavı vardı onu geçtiğini söyledi sevindim. Sonra beni karşısına aldi bittigini tekrar söyledi. Ben yıkıldım ümitlenmiştim. Defol diye bağırıp hatıralarımızın oldugu kutuyu alip su birikintisi olan dere gibi yere attım. Engel olmaya çalışınca ittim onu. Suya düştü. Sonra delisin sen diye söylenmeye başlayınca ağırıma gitti beni delirten oydu çünkü. Sonra hay ananı… diye küfretti. Delirdim iyice. Kendi aracımın anahtari ile arabasini cizdim. Hava kararmıştı. Ve anahtarimi elimden alarak ormanin içine firlatti. Ve beni ormanda birakip gitti. Alkolun etkisiyle anahtarı bulmakta zorlandım. Halbuki cok uzakta değildi. Tel cekmiyordu ve karanlıktı. O korku haliyle aracima bindim bende oradan uzaklasmaya çalıştım. Aracımı da çarptım. Yine devam ettim yola. Tel cekmeye baslayinca annem aradi meraktan ölmüş. Anneme haber vermiş. Herneyse bende onun annesini aradim tabi. Aileler de işin içine girdi. 1 hafta gecti dün aradım. Aracının masrafi neyse karşılayacağımı üzgün olduğumu söyledim. O da sana dekont atacağım dedi. Beraber aldığımız kamp malzemelerini de istedi hepsini al senin olsun dedim. Annene kufretmedim ortaya kufrettim anani… derken dedi. O durumu annene anlat beni arasin dedi onada ikna oldum tamam dedim. Bugün anneme yalvar yakar konuş onunla bak çok üzülmüş hakkinda kotu düşünmene dedim. Herneyse annemle konuşmuşlar. Anneme kızınla evlenmicem istemiyorum onu tarzı seyler söylemiş. Annem beni aradı sen birde çocuk üzülüyor ara diyorsun yuzsuzmusun sen seni istemiyormuş diye çıkıştı. Ben deliye döndüm aradım saydim sövdüm. Ve çok büyük nefret besliyorum. Ama canım yanıyor. Neden ya neden. Burada yazdığım 4 yıl önceki yazı bir anda hayatımı psikolojimi mahvetti. Neden ben nasil toparlanacağım bilmiyorum. İstenmeyen kadın olmama mi yanayim bu yasadiklarima mi? Ormanda basima birsey gelebilirdi korkusundan söz etmiyorum bile. Napicam ben. Bu nedir biri aciklayabilir mi?
Cinayet filmine dönücekmiş, aşk filmi olarak kalmış, ne aşk ama!

Şimdi öncelikle;
Ağaçlara zarar vermeyin.İsim kazımak nedir ya?
Ağacın ahı çıkmış sizden andkdk
Derelere de çöpünüzü atmayın.Saçma aşkınızın pisliğini çevreye kusmuşsunuz resmen!
Alkollü araç kullanmayın başkasının canına zarar verebilirsiniz.Bir bebeğin, bir ailenin, bir hayvanın yok olmasına sebep olabilirsiniz.

Biraz insan olun!

ya herkes karşı tarafın çok sorunlu olduğunu yazmış. Erkekleri hiç anlamayan biri olarak şunu söylemek istiyorum sen buraya zamanında bir şeyler yazmışsın ve yazdığın şeyelre sallamasyon diyprsun bence şimdi yalan söylüyosun sallamasyon değildi. İçki içmişsin o şekilde bir erkeğin karşısına çıkıyorsun çok çirkince. Üstüne erkek arkadaşın kendince geçmişini hazmedemediği için bitti diyor sende suya itiyosun orda küfür etmesine mi bozuldun? Biri beni suya itse sen ne yapardın teşekkür etcek halin yok bence? Sonrasında arabasını çiziyorsun o da anahtarını fırlatıyor. Kusura bakma karşı tarafı hep sen tahrik etmişsin. Ben karşı tarafta hata göremedim kısasa kısas. Ayrılmak isteyen birine bunlar yapılmaz

Gerçekten kin dökmeye gelmişsiniz. Bilip bilmeden atıp tutmayın lütfen. Dereye atılan şeyleri bizzat kendim topladım. Alkollu arac dediğiniz aksam tek basima ormanda birakildim tel cekmiyor napiyim etkisinin gecmesini mi bekleyeyim? Kimseye bir zararim olmus mu? Aracima binip tabiki evime gitmek zorundaydim. Yüzlerce fidan dikiminede destek oldum. Bos konuşmayın yorumda bulunmayın. Bir de gelmiş insanla dalga geçiyorsunuz adalet tecelli etti diyorsunuz. Kimsiniz eski erkek arkadasimin kankasi falan mi? Haddinizi bilin
Ufak at da civcivler yesin :KK47:
Sen haddini bil edepsiz!
Hem suçlu hem güçlü olamazsın benim karşımda
Senin gibi başka insanların canına hayvanların canına kıymet vermeyen doğaya zarar veren bir de üste çıkmaya çalışan insanlara tüm kinimi nefretimi canı gönülden kusuyorum!
Açık açık kendi elinle yazdın işte neyin ne olduğunu neyi bilmiyorum be
Senin dereye attıklarını ben mi gelip toplayacaktım kendi çöpünü tabiki kendin toplayacaksın
Alkollü araç kullanacaksan içmeyeceksin! Bana ne evine neyle döneceğinden kendin hesap edeceksin onu. Sanki su içmiş kafaya bak. Yok bekleme etkisinin geçmesini gel arabayla üstümüze çık, sen hala ayılamadın heralde kafa bi milyon
Kimseye bir zararının olmayacağının garantisini kim verdi sana alkollü araba kullanabildin? Benim evladıma sokaktan geçen insana bir kediye köpeğe çarpsan o canı geri getirebilecek miydin de yüzsüz yüzsüz konuşuyorsun
Bana ne senin aşk hayatındaki sıkıntılarından, niye benim canım senin yüzünden tehlikeye giriyor, kimsin sen?
Aracıma binip evime gitmek zorundaydım diyorsun bir de ya alkollü de trafiğe çıkmamak zorundaydın alkol alıp araba kullanmamak zorundaydın dimi!
Git o palavraları başkalarına yedir yüzlerce fidan dikimine destek olacak kadar duyarlı insan bir ağaca zarar vermeyi bırak dört yapraklı yoncayı bile koparmaya kıyamaz
Sen boş yaşıyorsun da benim konuşmam mı dokundu sana mı soracam yorum yapayım mı yapmayayım mı diye
Tamamen yanlış anladın asla dalga geçmedim adalet tecelli etmiş derken çok ciddiydim, yalanın karşılığını almışsın, bekle gün gelir zarar verdiğin doğanın hiçe saydığın canlarında adaleti seni bulur
Ne erkek arkadaşın ne sen benim hayatımın hiçbir yerinde olamazsınız
Ne doğaya ne hayvana ne insana saygın yok bana had bildirmeye kalkıyorsun dön de bir rezilliklerine bak ondan sonra arsız arsız konuş
kralsın . tam bir ağız payı olmuş . Kadındaki özgüvene bak ya hem suçlu hem de güçlü . Had kelimesini kullanınca kendini bir şey mi sanıyor acaba konu sahibi ? Neyse sakin olmalıyım :sinirli:

öfff böyle ezik süzük hadsiz kadın ve erkekler canımı aşırı sıkıyor ya. :işsiz:

X