neler aldınız bebişlerinize

elma xsxekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
563
4
40
kızlaarrr şimdiye kadar bebeğim için almak istediğim herşeyde eşim engelledi beni olmaz daha çok erken dedi bişey olursa aldıklarını gördükçe çok üzülürsün dediyasakkelime yanii anlayacağınız hevesim hep kırıldı ama nihayet annemler istanbula akrabalarımızı ziyarete gittiklerinde birsürü ciciler almışlar oğluma..:sm_cool:ve eşim haklı çıktı ben şimdiden bakıp bakıp ağlıyorum.. bir taraftanda öyle içime işlemişki bişey olucak diye korkar oldumm.. sizde miniklerinize güzel güzel şeyler aldınızmı yoksa daha erken diyenlerdenmisinizz noluuuuurr içime su serpinn:nazar:hele hele kız anneleri neler var neler yaa duramazsınız herhalde almadan

omrum

Guru
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2007
1.045
222
bende ufak ufak almaya başladım zıbın takımları,önlük,çorap,şimdi bezleri araştırıyorum büyük ihtimal prima alıcam

elma xsxekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
563
4
40
büyük bir alışveriş merkezinde çalışıyorum ve az çok takip ediyorum primanın anne oluyorum paketi var hatta fiyatı 17 lira civarında herkes onu tavsiye etti bana bazen sıkı indirim yapıolar bende indirim bekliyorum onuda alıcammm nasıl olsa başladık bikere

IXSXIK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
229
2
Kızlar yaa biz hiçbişey almadık daha annem ve ablam erken olduğunu söylüyo o yüzden alamıyorum
ama kızlar için çoook güzel şeyler var 7. ayımıza girelim herşeyi alıcam kızıma işallahhh:nazar::nazar:

rose01

Guru
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2007
607
0
daha ben de birşey almadım canım ya bende hevesleniyorum ama eşim de erken diyor ben cede erken daha hele bir iki ay geçsin sonra başlayacağım şimdi evet erken ben ce de

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3064 gün geçti.

_SakURa_

Reyyan - İsmail Kerem <3
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
3.399
19
yaaaa sizin bu yazdıklarınızı okudukca evlenir evlenmez dogurasım geliyo ama yaaaa :roflol: :roflol: Allah hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin bebislerinizi.. insallah ben de 2 sene kadar sonra bebisimin tum haberlerini paylasıcamm :-)

E

EU1

Ziyaretçi
Ay kizlar ben simdiye kadar cinsiyetini ogrenemedigim icin pek birsey alamadim.Ikinci engel ise esim daha erken diyip duruyo ona kalsa son 1 ayda alicakmisim :KK70: Tabi ben bekleyebilirmiyim.Bugun cinsiyetini ogrenemeyim yarin carsiya gidicem :) Simdilik 1 zibin 1 atlet bir sapka birde tisort aldim.Ikide oyuncak aldim.Onlara bakip bakip kokluyorum simdiden kafayi bozdum bebegimle olunca ne olur arik yer bitiririm heralde :)

Yxuxzdeyxuxz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2007
170
1
40
malesef bende cinsiyetini öğrenemedim o yüzden alamıyorum dün markette çorap gördük bari çorap alalım dedik ama her iki cinsiyetinde giyebileceği renk yoktu çok güzeldi içimiz gitti.

Viola

Yiğitim bitanem..
Pro Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
43
Selam kızlar,
Ben hamile olduğumu öğrendiğimden beri ne beğendiysem aldım.Oğlumun bütün kıyafetleri tamam.mevlüt takımı bile var:)bebek arabası,ana kucağı,küveti alındı.bir pakette primanın anne oluyorum paketini aldım.alışverişe gittikçe de alıcam.bu ay içinde mobilyasını da sipariş vericez.çünkü ancak 40 günde teslim ediliyormuş..Benim erkendir alınmaz gibi düşüncelerim yok.allaha emanet bebeklerimiz..:nazar::nazar::nazar:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2949 gün geçti.

Viola

Yiğitim bitanem..
Pro Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
43
violacım bebişin güzel günlerde kullansın işallahh cicilerini

Sağol canım,bugün yine çarşıya çıkınca dayanamadım uyku setini de aldım:)Allahım hepimize güzel günlerde kullanmayı nasip etsin..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2949 gün geçti.

snookie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2007
1.503
130
ben daha yeni aldım kızlar hafta sonuda yıkadım ütüledim çantası hazır sadece kendi eksiklerim kaldı bu zamana kadar bende birşey almamıştım valla...

iklimbuse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2007
107
0
41
eşinize katılıyorum bende henüz hiç bişe almadım içim gidiyor ama almıyorum .inşallah hiç kimse yaşamaz cidden çok kötü elinizde patlaması tarif edilmez bir acı ilk bebeğimden tecrübeliyim malesef bence acele etmeyen.

E

EU1

Ziyaretçi
Kızlar ben de daha doğru dürüst birşey almadık ufak tefek elbise yelek beğendiklerimi ama banada ablam etrafımdakiler falan 7 aydan önce hemen hemen hepsini tamamla diyor sonra gezmek zorlaşıyor birde Allah korusun erken doğum falan olur diye.